Top 10 Bose Smart soundbar 600 – Głośniki typu soundbar

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Bose

#ad

Bose Smart Soundbar 600 Dolby Atmos z Alexa, połączenie Bluetooth – czarny

#ad
Bose #ad - Więcej przyjemności z dźwięku dzięki truespace – bez względu na to, na co patrzysz, technologia Bose TrueSpace soundbar analizuje sygnały inne niż Dolby Atmos, takie jak stereo lub 5.1 inteligentny i przekształca je w wypełniające pomieszczenie wielokanałowe wrażenia dźwiękowe.

Idealny do kina domowego i domowej rozrywki. Można też skorzystać z funkcji "Works With Google Assistant" z kompatybilnym urządzeniem Google. Aby uzyskać szybki dostęp do muzyki, możesz również użyć dołączonego pilota zdalnego sterowania lub aplikacji Bose Music. Zapierająca dech w piersiach rozrywka – smart soundbar 600 to soundbar dolby Atmos, który jest wyposażony w zastrzeżoną technologię TrueSpace i dwa przetworniki skierowane ku górze, aby zapewnić imponująco realistyczny dźwięk do wszystkich filmów, programów telewizyjnych i muzyki.

Wyposażony w technologię – architektura akustyczna mieści 5 głośników w tym 2 skierowane ku górze w małym soundbarze o szerokości 69, aby rozprowadzić dźwięk w całym pomieszczeniu: poziomo w lewo i w prawo, 5 cm, do przodu i do góry. Pełna kontrola – sterowanie głosowe za pośrednictwem amazon alexa jest zintegrowane. Bezprzewodowy soundbar do streamingu – dzięki wi-fi, Bluetooth, Apple AirPlay 2, Spotify Connect i zintegrowanej kompatybilności z Chromecast możesz przesyłać strumieniowo treści według uznania.
MarkaBose #ad
ProducentBose #ad
Wysokość2.21
Długość4.09
Waga7.05
Szerokość27.34
Numer części873973-2100
Model873973-2100
Gwarancja24 Miesięcy

2. Bose

#ad

Bose Smart Soundbar 300 z połączeniem Bluetooth, czarny, 67,5 cm x 10,2 cm x 5,6 cm

#ad
Bose #ad - Jedyny w swoim rodzaju: ten elegancki soundbar w kolorze matowej czerni z subtelną, bezszwową metalową kratką maskującą nadaje programom telewizyjnym, filmom, muzyce i gram niespotykany dotąd mocny i realistyczny dźwięk.

Sterowanie głosem tv: dzięki ekskluzywnej technologii Bose Voice4Video jako uzupełnienie funkcji Alexa możesz sterować tym inteligentnym soundbarem, telewizorem i odbiornikiem kablowym/satelitarnym za pomocą tylko jednego polecenia głosowego. Alexa jest zintegrowana: dzięki zintegrowanemu sterowaniu głosem za pomocą Amazon Alexa i Google Assistant, ten inteligentny soundbar można wygodnie obsługiwać za pomocą poleceń głosowych. Jakość dźwięku: pięć pełnokanałowych sterowników doskonale wyeksponuje programy telewizyjne, filmy, gry i wiele innych dzięki wypełniającemu, realistycznemu dźwiękowi.

Czność: sparuj swoje urządzenie mobilne z tym bezprzewodowym soundbarem, Wi-Fi, aby przesyłać strumieniowo swoją ulubioną muzykę i wiele więcej przez Bluetooth, Apple AirPlay 2 lub Spotify Connect. Podwójny system mikrofonowy rejestruje Twój głos z każdego kierunku.
MarkaBose #ad
ProducentBose #ad
Wysokość5.04
Długość28.11
Waga4.41
Szerokość5
Numer części843299-2100
Model843299-2100
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

3. Bose

#ad

Bezprzewodowy Bluetooth KI, system dźwięku przestrzennego do telewizorów, Nowy Bose Smart Ultra soundbar z Dolby Atmos plus Alexa, czarny

#ad
Bose #ad - Nigdy nie doświadczyłeś tak intensywnie swoich ulubionych treści: Bose Smart Ultra Soundbar z Dolby Atmos i sterowaniem głosowym to bezprzewodowy głośnik najwyższej klasy, system dźwięku przestrzennego do telewizorów i wiele innych w jednym. Tak jeszcze nigdy tego nie słyszałeś: dzięki sześciu przetwornikom, dwóm specjalnie zaprojektowanym głośnikom dipolowym promieniującym do góry, poczujesz się jak w Twoim pomieszczeniu z każdego kierunku – nawet z góry.

Nawiązywanie połączenia za pomocą jednego przycisku. Bose dźwięk dolby atmos: soundbar jest wyposażony w technologię dolby atmos i technologię Bose TrueSpace, która oddziela sygnały audio i rozprowadza je w różnych obszarach pomieszczenia, aby zapewnić Ci naprawdę wciągające przestrzenne wrażenia audio. Atwe podłączanie i odtwarzanie: umieść soundbar bluetooth bose wszędzie tam, gdzie chcesz, lub podłącz bezprzewodowy głośnik do telewizora za pomocą dołączonego optycznego kabla audio i kabla HDMI eARC.

Słuchaj bez obaw lub wspólnie: połącz swój bose smart ultra soundbar z wybranymi słuchawkami Bose lub zgrupuj je z innymi głośnikami Bose Bluetooth za pomocą SimpleSync. Wyjątkowo wyraźne odtwarzanie głosu: tryb dialogu z ai wyrównuje głosy i dźwięk przestrzenny, aby uzyskać wyraźne odtwarzanie głosu – dzięki temu głośnikowi Bose Smart Soundbar nie przegapisz już słowa swoich ulubionych postaci. Dźwięk z funkcją sterowania głosem: kontroluj swoją rozrywkę lub codzienne zadania i otrzymuj informacje – łatwo za pomocą poleceń głosowych za pośrednictwem Amazon Alexa.
MarkaBose #ad
ProducentBose #ad
Wysokość2.29
Długość4.21
Waga12.79
Szerokość41.14
Numer części882963-2100
Model882963-2100
Gwarancja24 Miesięcy

4. Bose

#ad

Biały, system dźwięku przestrzennego do telewizorów, bezprzewodowy Bluetooth KI, Nowy Bose Smart Ultra soundbar z Dolby Atmos plus Alexa

#ad
Bose #ad - Słuchaj bez obaw lub wspólnie: połącz swój bose smart ultra soundbar z wybranymi słuchawkami Bose lub zgrupuj je z innymi głośnikami Bose Bluetooth za pomocą SimpleSync. Bose dźwięk dolby atmos: soundbar jest wyposażony w technologię dolby atmos i technologię Bose TrueSpace, która oddziela sygnały audio i rozprowadza je w różnych obszarach pomieszczenia, aby zapewnić Ci naprawdę wciągające przestrzenne wrażenia audio.

Atwe podłączanie i odtwarzanie: umieść soundbar bluetooth bose wszędzie tam, gdzie chcesz, lub podłącz bezprzewodowy głośnik do telewizora za pomocą dołączonego optycznego kabla audio i kabla HDMI eARC. Nigdy nie doświadczyłeś tak intensywnie swoich ulubionych treści: Bose Smart Ultra Soundbar z Dolby Atmos i sterowaniem głosowym to bezprzewodowy głośnik najwyższej klasy, system dźwięku przestrzennego do telewizorów i wiele innych w jednym. Tak jeszcze nigdy tego nie słyszałeś: dzięki sześciu przetwornikom, dwóm specjalnie zaprojektowanym głośnikom dipolowym promieniującym do góry, poczujesz się jak w Twoim pomieszczeniu z każdego kierunku – nawet z góry.

Wyjątkowo wyraźne odtwarzanie głosu: tryb dialogu z ai wyrównuje głosy i dźwięk przestrzenny, aby uzyskać wyraźne odtwarzanie głosu – dzięki temu głośnikowi Bose Smart Soundbar nie przegapisz już słowa swoich ulubionych postaci. Dźwięk z funkcją sterowania głosem: kontroluj swoją rozrywkę lub codzienne zadania i otrzymuj informacje – łatwo za pomocą poleceń głosowych za pośrednictwem Amazon Alexa. Nawiązywanie połączenia za pomocą jednego przycisku.
MarkaBose #ad
ProducentBose #ad
Wysokość2.29
Długość4.21
Waga12.79
Szerokość41.14
Numer części882963-2200
Model882963-2200
Gwarancja24 Miesięcy

5. Bose

#ad

Bose Głośnik TV – kompaktowy soundbar z połączeniem Bluetooth, czarny

#ad
Bose #ad - X szer. Atwa konfiguracja: kompaktowy soundbar jest podłączony do telewizora za pomocą jednego połączenia kablowego, albo optycznego kabla audio wchodzi w zakres dostawy lub kabla HDMI sprzedawany oddzielnie, a następnie można go uruchomić już po krótkim czasie. Wymiary głośnika tv: 5, 6 cm x 59, 4 cm x 10, 2 cm wys.

Konfiguracja i rozszerzanie: głośnik tv bose jest kompatybilny z bose bass module 500 i 700 Kompaktowy soundbar: soundbar ma zaledwie ponad 5 cm wysokości i dzięki temu można go bez problemu umieścić przed telewizorem lub przymocować do ściany uchwyty ścienne dostępne oddzielnie. Doskonały dźwięk dla twojego telewizora: głośnik bose TV to kompaktowy soundbar, który jest łatwy w obsłudze i zapewnia wyraźne odtwarzanie głosu i lepszy dźwięk TV. X głęb. Pilot zdalnego sterowania: w zakres dostawy kompaktowego głośnika TV wchodzi pilot zdalnego sterowania z funkcją trybu dialogowego, który zapewnia lepszą jakość dźwięku i daje basom więcej głębi.

Lepsze odtwarzanie dialogów: ten głośnik TV został zaprojektowany specjalnie do wyraźnego i ulepszonego odtwarzania dialogów oraz głosów i wymowy. Szerokie, naturalne spektrum dźwięku: dwa kątowe przetworniki Full Range zapewniają bardziej realistyczne, wypełniające przestrzeń przestrzeń doznania dźwiękowe dla lepszego dźwięku TV z kompaktowego soundbara. Urządzenia można połączyć ze sobą za pomocą kabla połączeniowego do modułu Bose Bass lub standardowego kabla audio 3, 5 mm oba dostępne oddzielnie.
MarkaBose #ad
ProducentBose #ad
Wysokość7.17
Długość26.97
Waga0
Szerokość6.54
Numer części838309-2100
Model838309-2100
Gwarancja2 year manufacturer

6. ULTIMEA

#ad

Soundbar Bluetooth 5.3 z regulowanym basem, 3D Surround Sound System, 2 tylnymi głośnikami, Poseidon D60, ULTIMEA 5.1 Dolby Atmos Soundbar, soundbar do telewizorów z subwooferem

#ad
ULTIMEA #ad - Dzięki technologii dolby atmos źródło dźwięku jest precyzyjnie zlokalizowane i otula Cię pod każdym kątem. Poseidon d60 nie obsługuje jednak dekodowania DTS. Technologia bassmax firmy ultimea zapewnia głębokie częstotliwości i regulowany bas dla pulsującego dźwięku.

Rezultatem jest indywidualne i intensywne wrażenia dźwiękowe. Regulowany dźwięk przestrzenny: dwa głośniki surround mają 6-metrowy przedłużacz i są regulowane zgodnie z osobistym gustem i podziałem przestrzeni. Zaawansowane dekodowanie dolby atmos: poseidon d60 jest kompatybilny z Blu-ray i usługami strumieniowymi, takimi jak Netflix i Prime Video. Krystalicznie czysty dialog i dźwięk przestrzenny 3d: soundbar jest wyposażony w trzy główne kanały dźwiękowe, dwa głośniki surround i subwoofer zapewniający prawdziwy dźwięk przestrzenny 5.

1. Najwyższa jakość dźwięku dzięki hdmi-earc: dzięki hdmi-earc możesz cieszyć się większą przepustowością i zaawansowanymi możliwościami przesyłania dźwięku dla bezstratnej jakości dźwięku. Doświadcz dźwięku, który porusza się swobodnie w przestrzeni 3D i umożliwia głębsze zanurzenie się w historii. Doświadcz intensywniejszych wrażeń dźwiękowych: poseidon d60 z dolby atmos zapewnia jeszcze bardziej realistyczny trójwymiarowy krajobraz dźwiękowy niż tradycyjne systemy.
MarkaULTIMEA #ad
ProducentULTIMEA #ad
Wysokość2.76
Długość15.75
Waga11.68
Szerokość3.54
ModelPoseidon D60
Gwarancja24 Miesięcy

7. Bose

#ad

BOSE Głośnik Bass Module 500 czarny

#ad
Bose #ad - Wysokiej jakości materiały i długość boku wynosząca zaledwie ok. Możliwość łączenia z bose soundbar 500, bose soundbar 700 lub SoundTouch 300, aby ożywić muzykę, filmy i programy telewizyjne z zapierającym dech w piersiach dźwiękiem. Ten subwoofer z dynamicznym odtwarzaniem basów w kompaktowej i dyskretnej konstrukcji. Kabel zasilający i instrukcja obsługi wchodzą w zakres dostawy. 25 cm zapewnia dyskretną integrację z każdym pomieszczeniem. Bezprzewodowe połączenie z soundbarem Bose zapewnia łatwą konfigurację i elastyczne rozmieszczenie.
MarkaBose #ad
ProducentBose Corporation #ad
Wysokość14.29
Długość12.73
Waga13.89
Szerokość12.52
Numer części796145-2100
Model796145-2100
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

8. Bose

#ad

Połączenie Bluetooth – czarny, Bose Soundbar 550 Dolby Atmos

#ad
Bose #ad - Pełna kontrola – w celu szybkiego dostępu do muzyki można również użyć dołączonego pilota zdalnego sterowania lub aplikacji Bose Music. Bezprzewodowy soundbar do streamingu – dzięki wi-fi, Apple AirPlay 2, Bluetooth, Spotify Connect i zintegrowanej kompatybilności z Chromecast możesz przesyłać strumieniowo treści według uznania.

Idealny do kina domowego i domowej rozrywki. Więcej przyjemności z dźwięku dzięki truespace – bez względu na to, na co patrzysz, technologia Bose TrueSpace soundbar analizuje sygnały inne niż Dolby Atmos, takie jak stereo lub 5.11 inteligentny i przekształca je w wypełniające pomieszczenie wielokanałowe wrażenia dźwiękowe. Wyposażony w technologię – architektura akustyczna mieści 5 głośników w tym 2 skierowane ku górze w małym soundbarze o szerokości 69, aby rozprowadzić dźwięk w całym pomieszczeniu: poziomo w lewo i w prawo, 5 cm, do przodu i do góry.

Zapierająca dech w piersiach rozrywka – soundbar 550 to soundbar dolby atmos, aby zapewnić imponująco realistyczny dźwięk do wszystkich filmów, który jest wyposażony w zastrzeżoną technologię TrueSpace i dwa przetworniki skierowane ku górze, programów telewizyjnych i muzyki.
MarkaBose #ad
ProducentBose #ad
Wysokość2.21
Długość4.09
Waga6.9
Szerokość27.34
Gwarancja24 Miesięcy

9. Bose

#ad

Bose Smart Soundbar 900 – Dolby Atmos ze sterowaniem głosem Alexa, w kolorze białym

#ad
Bose #ad - Dzięki dwóm specjalnym głośnikom dipolowym promieniującym do góry i technologiom Bose dźwięk wydaje się dochodzić z dowolnego miejsca, nawet z góry. Soundbar bose ze sterowaniem głosowym zapewnia zapierający dech w piersiach dźwięk. Soundbar ze sterowaniem głosowym: ekskluzywna technologia bose voice4Video rozszerza funkcje sterowania głosem w wyjątkowy sposób.

Zintegrowane asystenci głosu: system mikrofonu z redukcją szumów rejestruje polecenia Alexa i Google Assistant również przy głośnej muzyce. Soundbar dolby atmos: bezprzewodowy soundbar bluetooth nadaje dźwiękowi dodatkowy wymiar przestrzenny. Można sterować nie tylko dźwiękiem Dolby Atmos, ale również telewizorem i odbiornikiem kablowym za pomocą głosu. Aby chronić swoją prywatność, możesz wyłączyć mikrofony za pomocą przycisku wyłączenia mikrofonu.

Przetwarzanie dźwięku przestrzennego bose trueSpace analizuje sygnały i przekształca je – dla wypełniającego pomieszczenie wrażenia słuchowe w Dolby, Stereo i wielu innych. Eleganckie wzornictwo: od materiałów, aż po powierzchnie i elementy obsługowe, przez design, każdy szczegół został zaprojektowany przez Bose z oddaniem i entuzjazmem, aby głośnik Soundbar z Bluetooth wyglądał tak wspaniale, jak brzmi.
MarkaBose #ad
ProducentBose #ad
Wysokość0.93
Długość1.55
Waga13.23
Szerokość16.12
Numer częściSOUNDBAREU900WHITE
ModelSOUNDBAREU900WHITE
Gwarancja24 Miesięcy

10. Sonos

#ad

Muzyki i wielu innych czarny, Sonos Beam Gen 2. Inteligentny soundbar do telewizora

#ad
Sonos #ad - Ciesz się swoimi ulubionymi treściami na nowym poziomie z głębokimi basami, wyraźnymi dialogami i panoramicznym polem dźwiękowym. Ciesz się dźwiękiem przestrzennym 3D dzięki Dolby Atmos. Steruj wszystkim za pomocą aplikacji Sonos, pilota do telewizora, Apple AirPlay 2 lub głosu. Przesyłaj strumieniowo muzykę, radio, podcasty i audiobooki przez Wi-Fi, gdy telewizor jest wyłączony. Wystarczy dwa przewody i inteligentne strojenie Trueplay można łatwo skonfigurować.
MarkaSonos #ad
ProducentSonos #ad
Wysokość0.98
Długość9.45
Waga6.35
Szerokość27.17
Numer częściBeam Noir (Gen 2)
ModelBeam Noir (Gen 2)
Gwarancja24 Miesięcy