Top 10 Dolce Gusto Maschine – Jednofiliżankowe ekspresy do kawy

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. NESCAFÉ Dolce Gusto

#ad

De'Longhi EDG 737.B | NESCAFÉ Dolce Gusto Eclipse | Ekspres do kawy na kapsułki | Do gorących i zimnych napojów | Ciśnienie pompy 15 bar dla aksamitnej pianki | Automatyczne dozowanie wody I czarny metal

#ad
NESCAFÉ Dolce Gusto #ad - Szybko: dzięki naszemu specjalnemu aluminiowemu blokowi termicznemu możesz szybko i bez długiego oczekiwania cieszyć się naszymi pysznymi gorącymi napojami NESCAFÉ Dolce Gusto – jeśli rano trzeba iść szybko lub na kawę w międzyczasie. Intuicyjne: za pomocą intuicyjnego i nowoczesnego panelu sterowania dotykowego z czujnikiem można ustawić ilość wody zgodnie z zaleceniami na kapsułce i łatwo przygotować swój ulubiony napój aż do dużego kubka do kawy XL z ciśnieniem pompy do 15 bar.

Prosty: nasz automat na kapsułki dzięki magnetycznemu uchwytowi na kapsułki jest nie tylko wyjątkowo łatwy i wygodny w obsłudze, ale również dzięki tackowi ociekowemu, nadającej się do mycia w zmywarce i regulacji wysokości również wyjątkowo łatwy i szybki w czyszczeniu. Przeżyj swoją osobistą kawę w naszym domu. Różnorodność: dzięki naszemu inteligentnemu systemowi kapsułek nescafÉ dolce gusto możesz cieszyć się szeroką gamą gorących i zimnych napojów w ponad 30 różnych pysznych odmianach – od espresso, latte macchiato i cappuccino po herbatę i kakao.

Dzięki technologii Flow-Stop urządzenie zatrzymuje się automatycznie po przygotowaniu. Stylowy: nasza eclipse to czysty cud wzornictwa i przyciąga wzrok w każdym domu lub biurze – stylowe wzornictwo w połączeniu z imponującym automatycznym otwieraniem jest przy tym nie tylko eleganckie, ale również wyjątkowo praktyczne.
MarkaNESCAFÉ Dolce Gusto #ad
ProducentDe'Longhi #ad
Wysokość10.63
Długość12.6
Waga7.72
Szerokość12.6
Numer częściEDG 737.B
ModelEDG 737.B
Gwarancja24 miesiące.

2. Bosch Hausgeräte

#ad

łatwe przygotowanie, 1500 W, ponad 70 napojów, 1,3 l, z filtrem wody, Bosch Hausgeräte Tassimo My Way 2 ekspres do kawy na kapsułki TAS6502, w pełni automatyczny, personalizacja, czarny

#ad
Bosch Hausgeräte #ad - W zestawie 1 filtr do wody. Intellibrew: automatyczne dostosowanie ustawień dla doskonałej jakości napojów poprzez skanowanie kodu kreskowego T DISC.

Dzięki funkcji pamięci tego ekspresu na kapsułki można zapisać do 4 profili w inteligentnym wzornictwie. Duży wybór: ponad 70 napojów znanych marek na każdy gust. System filtra wody, który gwarantuje dłuższą żywotność urządzenia. Długotrwała przyjemność: technologia filtra wody brita maxtra+ poprawia smak. Obsługa jednym dotknięciem: Twój ulubiony napój wystarczy nacisnąć przycisk. Twoje osobiste ustawienie: ustaw moc, temperaturę i rozmiar napoju, tak jak lubisz.
MarkaBosch Hausgeräte #ad
ProducentBosch #ad
Wysokość11.42
Długość12.8
Szerokość9.06
Numer częściTAS6502
ModelTAS6502
Gwarancja2 lata gwarancji producenta.

3. Bosch Home and Garden

#ad

Zajmuje mało miejsca, czarny/antracyt, nadaje się do wszystkich filiżanek, w pełni automatyczny, Tassimo Happy TAS1002 ekspres do kawy firmy Bosch, 1400 W, ponad 70 napojów

#ad
Bosch Home and Garden #ad - Duży wybór: z ponad 70 napojami znanych marek na każdy gust. Intellibrew: automatyczne dostosowanie ustawień dla doskonałej jakości napojów poprzez skanowanie kodu kreskowego T DISC. Pojedynczy serve: idealny na filiżankę napoju według Twojego wyboru. Podstawa z regulacją wysokości: nadaje się do każdej wysokości filiżanek. Obsługa jednym dotknięciem: Twój ulubiony napój wystarczy nacisnąć przycisk.
MarkaBosch Home and Garden #ad
ProducentBosch Home and Garden #ad
Wysokość10.43
Długość6.89
Waga3.31
Szerokość12.01
Numer częściTAS1002
ModelTAS1002
Gwarancja2 lata gwarancji producenta.

4. NESPRESSO

#ad

Srebrne, De'Longhi Nespresso EN 124 EN124.S kapsułka Pixie 1260 W ścianki boczne aluminium wykonane z przetworzonych kapsułek

#ad
NESPRESSO #ad - Taca ociekowa na wysokie kubki i szklanki. Podświetlany pojemnik na kapsułki z kawą; Elektroniczna regulacja temperatury. Automatyczna i programowalna ilość kawy; System Flow-Stop. Cianki boczne wykonane z przetworzonych kapsułek. Przyciski bezpośredniego wyboru espresso i lungo.
MarkaNESPRESSO #ad
ProducentDe'Longhi #ad
Wysokość9.25
Długość12.83
Waga5.71
Szerokość4.37
Numer części0132191835
ModelEN 124.S
GwarancjaHerstellergarantie.

5. Krups

#ad

Bez spieniacza do mleka, Krups Nespresso Essenza Mini ekspres do kawy na kapsułki

#ad
Krups #ad - 20, 4 cm, łatwa do umieszczenia i przenoszenia w kuchni/mieszkaniu. 8, 4 cm x wys. Energooszczędność: urządzenie automatycznie przełącza się po 3 minutach w tryb oszczędzania energii, po 9 minutach wyłącza się automatycznie.

Zaawansowana technologia: pompa o wysokiej wydajności 19 barów i szybkie nagrzewanie w zaledwie 25 sekund. 33 cm x szer. Ultrakompaktowa konstrukcja: bardzo mała obudowa dł. Atwa obsługa: dwa programowalne możliwości espresso lub Caffè Lungo z automatycznym zatrzymaniem wody. Zdejmowana kratka ociekowa do wysokich szklanek do latte macchiato i zawiera 14 kapsułek Welcome Pack.
MarkaKrups #ad
Producentgroupe seb deutschland gmbh (fo) #ad
Wysokość12.99
Długość8.03
Waga5.51
Szerokość3.31
Numer częściXN1101
ModelXN1101PR5
Gwarancja24 miesiące.

6. NESCAFÉ Dolce Gusto

#ad

NESCAFÉ Dolce Gusto Krups KP2431 Genio S ekspres do kawy na kapsułki | 15 bar | ultra-kompaktowy | wysokie ciśnienie | ponad 30 kreacji kawy | rozmiar do wyboru | automatyczne wyłączanie | biały

#ad
NESCAFÉ Dolce Gusto #ad - Zdejmowany zbiornik na wodę: wyjmowany zbiornik na wodę o pojemności 0, 8 l zapewnia łatwiejsze czyszczenie, a automatyczny wskaźnik odkamieniania LED informuje o konieczności konserwacji urządzenia.

Profesjonalna jakość: wyjątkowa kawa z kremem w mniej niż 30 sekund; regulowane rozmiary: dzięki funkcji XL można ustawić rozmiar napoju, aby przygotować małe lub XL napoje do 300 ml. Ultra-kompaktowa: kompaktowa i zaawansowana wysokociśnieniowa maszyna do kapsułek do 15 barów, kompatybilna z hermetycznie produkowanymi kapsułkami Nescafé Dolce Gusto. Tryb oszczędzania energii: dzięki praktycznej funkcji oszczędzania energii Twój Nescafé Dolce Gusto Genio S wyłącza się po minucie, gdy nie jest już używany.

Przyjazna dla użytkownika kontrola: szybkie i łatwe przygotowanie ponad 30 kreacji kawy, z opcjami dla innych gorących i zimnych napojów po jednym naciśnięciu przycisku z intuicyjnym pokrętłem kontrolnym LED.
MarkaNESCAFÉ Dolce Gusto #ad
ProducentKrups #ad
Wysokość10.75
Długość11.26
Waga4.32
Szerokość4.41
Numer częściKP2431
ModelKP2431

7. Krups

#ad

1200 W, mini białe, czarne Essenza, Nespresso firmy Krups Essenza Mini

#ad
Krups #ad - Ultrakompaktowa konstrukcja: bardzo mała powierzchnia podstawy 33 cm x 8, 4 cm dł. X wys. 4 cm x 20, łatwa do umieszczenia i przenoszenia w kuchni / domu.

Oszczędność energii: tryb niskiego zużycia energii uruchamia się automatycznie po 3 minutach, z funkcją automatycznego wyłączania po 9 minutach. X szer. Technika termiczna to proces, który w razie potrzeby podgrzewa wodę do idealnej temperatury, przy jednoczesnym zmniejszeniu możliwości skalowania. Atwe sterowanie: dwie programowalne opcje espresso lub lungo z automatycznym systemem Flowstop. Zaawansowana technologia: pompa o wysokiej wydajności 19 bar i szybkie nagrzewanie - w zaledwie 25 sekund.
MarkaKrups #ad
ProducentGroupe SEB #ad
Wysokość12.99
Długość3.31
Waga5.16
Szerokość8.03
Numer częściXN110140
ModelXN110140

8. NESCAFÉ Dolce Gusto

#ad

Krups KP340B NESCAFÉ Dolce Gusto Genio S Plus ekspres na kapsułki | Espresso Boost | wybór temperatury | gorące i zimne napoje | ciśnienie pompy 15 bar | zbiornik na wodę 0,8 l | 1500 W | kolor Cosmic

#ad
NESCAFÉ Dolce Gusto #ad - Atwa obsługa: dzięki intuicyjnemu pierścieniowi obsługi ekspres do kawy można łatwo regulować; nadaje się do wszystkich rozmiarów filiżanek: niezależnie od tego, czy jest to filiżanka do espresso czy latte macchiato, dzięki regulowanej wysokości ociekaczowi miejsce na każdy rozmiar.

Nadaje się do wszystkich rozmiarów filiżanek: niezależnie od tego, czy kubek do espresso czy latte macchiato - dzięki regulowanej wysokości ociekaczowi zmieści się każdy rozmiar. Maszyna na kapsułki firmy nescafÉ dolce gusto z wbudowanym zbiornikiem na wodę o pojemności 0, 8 l jest łatwa do czyszczenia i napełniania. Kompleksowe właściwości: start/stop za pomocą jednego przycisku, alarm odkamieniania, regulacja temperatury, funkcja XL, automatyczne dozowanie wody, espresso Boost.

Funkcja espresso boost: dzięki trybowi Espresso Boost espresso podczas ekstrakcji zapewnia jeszcze bardziej intensywne doznania smakowe. Tryb eco: dzięki trybowi oszczędzania energii urządzenie wyłącza się automatycznie po 1 minucie. Indywidualny wybór temperatury: 4 różne ustawienia temperatury dla gorących i zimnych napojów.
MarkaNESCAFÉ Dolce Gusto #ad
ProducentKrups #ad
Wysokość12.87
Długość12.83
Waga4.41
Szerokość5.63
Numer częściKP340B
ModelKP340B

9. NESPRESSO

#ad

DeLonghi Nespresso EN267.WAE Citiz ekspres do kawy 1710 W, kremowy biały jasnoszary

#ad
NESPRESSO #ad - Przyciski bezpośredniego wyboru kawy lungo i espresso. Funkcja flow Stop: programowanie ilości kawy. Ustawienia standardowe: 40 ml dla espresso oraz 110 ml dla lungo. W zestawie jest również pakiet powitalny z 16 kapsułkami o różnych smakach. Zintegrowany spieniacz do mleka Aeroccino jest doskonały do przygotowywania wyjątkowo kremowego cappuccino.
MarkaNESPRESSO #ad
ProducentDe'Longhi #ad
Wysokość10.91
Długość14.65
Waga8.82
Szerokość8.58
Numer częściEN267.WAE
ModelEN267.WAE
Gwarancja24 miesiące.

10. Krups

#ad

Krups Dolce Gusto Kapselhalter MS-622570, charcoal Grey, co zapewnia Circolo KP 5000

#ad
Krups #ad - Szerokość: 7 cm. Kolor: czarny. Pasuje do krups dolce gusto circolo maszyn: CP 5000/CP 5006. Oryginalna część zamienna krups: 1 Krups Dolce Gusto Kapselhalter MS-622570 Głębokość: 10 cm.
MarkaKrups #ad
ProducentGroupe SEB #ad
Wysokość0
Długość0
Waga0.22
Szerokość0
Numer części02-MS-622570
Model02-MS-622570