Top 10 Frischhaltedosen Mit Deckel Mikrowellengeeignet – Zestawy pojemników

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Mepal

#ad

Kolor skandynawski zielony, Mepal Multi Bowl zestaw 3 pojemników z plastiku 500+1000+2000 ml

#ad
Mepal #ad - Do zamrażarki i prosto na stół. Idealne zamknięcie: 100%-owa szczelność. Materiał: polipropylen PP / termoplastyczny elastomery TPE. Produkt nadaje się do mycia w zmywarce. Możliwość układania w stos.
MarkaMepal #ad
ProducentMepal #ad
Wysokość4.72
Długość7.68
Waga1.83
Szerokość7.56
Numer części106231092400
Model106231092400
GwarancjaNo warranty.

2. HATTY HAYS

#ad

Zabezpieczony przed wyciekiem, Hatty Hays® Zestaw 3 pojemników do przechowywania z pokrywką 1 x 800 ml / 1 x 1200 ml/ 1 x 1780 ml, wysokiej jakości stal nierdzewna ze szklaną pokrywką, nadaje się do

#ad
HATTY HAYS #ad - Bezpieczne i nietłukące się opakowanie: pojemniki na żywność są dostarczane w pięknym i nietłukącym opakowaniu. Wysokiej jakości opakowanie zapewnia atrakcyjny wygląd i idealnie nadaje się jako pomysł na prezent. Nasze pojemniki do przechowywania są certyfikowane i nie zawierają BPA.

Pojemniki na zapasy są odporne na temperaturę od -20°C do + 220°C i mogą być używane w kuchence mikrofalowej, piekarniku bez pokrywki oraz w lodówce. Atwy w czyszczeniu: pojemniki ze stali oraz pokrywki można dowolnie często myć ręcznie lub w zmywarce. Nieskazitelny pojemnik do przechowywania: każdy pojemnik do przechowywania jest odporny na aromat i gwarantuje długotrwałą świeżość Twojej żywności. Pudełka na lunch idealnie nadają się do przygotowywania posiłków i są świetnym towarzyszem w biurze.

Zamocowane na każdą okazję: nasze pudełka na lunch hatty hays są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej i pokrywy ze szkła borokrzemowego. Duży otwór do napełniania umożliwia łatwe napełnianie i wyjmowanie z pojemników. Odporne na zabrudzenia: nasze pojemniki do przechowywania żywności mają bardzo mocne zamknięcie i zapewniają szczelny transport.
MarkaHATTY HAYS #ad
ProducentMY Products GbR #ad
Waga3.77
Model"Hatty Box" Edelstahl

3. Emsa

#ad

Emsa 508540 Clip & Close pojemnik na żywność z pokrywką | pojemność 1,0 l | nadaje się do mycia w zmywarce | nadaje się do kuchenki mikrofalowej | prostokątny | pudełko na klips | 100% szczelności

#ad
Emsa #ad - W 100% nieszkodliwy: nie zawiera BPA, certyfikowane zgodnie z normą Baby Care i wyprodukowano w Niemczech. 100% szczelności dzięki specjalnej uszczelce EMSA: idealne utrzymanie świeżości, bezpieczne w transporcie i optymalna ochrona przed zapachami.

100% higieniczna: innowacyjna technologia pokrywy nie daje żadnych szans na zarazki i bakterie. 100% nadaje się do mycia w zmywarce: łatwe i wygodne czyszczenie w kuchence mikrofalowej. W 100% nadaje się do kuchenki mikrofalowej: do krótkiego podgrzewania w kuchence mikrofalowej, pokrywę należy tylko otworzyć, nie przyklejać. Clip & close pojemniki do przechowywania żywności z tworzywa sztucznego: do bezproblemowego utrzymywania świeżości, przechowywania, zamrażania, podgrzewania i transportu potraw. W 100% nadaje się do zamrażania: dzięki temu żywność i resztki jedzenia można łatwo zamrozić.
MarkaEmsa #ad
ProducentEmsa #ad
Wysokość2.83
Długość7.76
Waga0.44
Szerokość5.35
Numer części508540
Model508540

4. Emsa

#ad

EMSA 512896 Clip and Close pojemnik na żywność z 2 wkładami, 1.6 L, przezroczysty

#ad
Emsa #ad - Jedyne w swoim rodzaju nierozerwalnie połączone uszczelnienie pomiędzy pokrywką a uszczelką. 100% szczelności, higieniczny i nieprzejmujący zapachów. Wszystkie produkty spożywcze dłużej zachowują świeżość i nie przejmują zapachów. Wyjątkowa szczelność systemu CLIP & CLOSE. Nieświeże produkty nie mają szans.
MarkaEmsa #ad
ProducentEmsa #ad
Wysokość4.33
Długość6.5
Waga0.44
Szerokość4.33
Numer części508543
Model508543

5. Emsa

#ad

Emsa 508539 Clip & Close prostokątny pojemnik na żywność | z pokrywką | 0,8 litra | przezroczysty/niebieski

#ad
Emsa #ad - W 100% nieszkodliwy: nie zawiera BPA, certyfikowane zgodnie z normą Baby Care i wyprodukowano w Niemczech. W 100% nadaje się do zamrażania: dzięki temu żywność i resztki jedzenia można łatwo zamrozić.

100% nadaje się do mycia w zmywarce: łatwe i wygodne czyszczenie w kuchence mikrofalowej. W 100% nadaje się do kuchenki mikrofalowej: do krótkiego podgrzewania w kuchence mikrofalowej, pokrywę należy tylko otworzyć, nie przyklejać. 100% szczelności dzięki specjalnej uszczelce EMSA: idealne utrzymanie świeżości, bezpieczne w transporcie i optymalna ochrona przed zapachami. Clip & close pojemniki do przechowywania żywności z tworzywa sztucznego: do bezproblemowego utrzymywania świeżości, przechowywania, zamrażania, podgrzewania i transportu potraw.100% higieniczna: innowacyjna technologia pokrywy nie daje żadnych szans na zarazki i bakterie.
MarkaEmsa #ad
ProducentEMSA #ad
Wysokość2.32
Długość7.76
Waga0.4
Szerokość5.35
Numer części508539
Model508539

6. Emsa

#ad

Przezroczysty/niebieski, 1,1 litra, z pokrywką, 100% szczelności, prostokątny, Emsa 508541 Clip & Close pojemnik na świeżość

#ad
Emsa #ad - W 100% nieszkodliwy: nie zawiera BPA, certyfikowane zgodnie z normą Baby Care i wyprodukowano w Niemczech. 100% nadaje się do mycia w zmywarce: łatwe i wygodne czyszczenie w kuchence mikrofalowej.

100% higieniczna: innowacyjna technologia pokrywy nie daje żadnych szans na zarazki i bakterie. Clip & close pojemniki do przechowywania żywności z tworzywa sztucznego: do bezproblemowego utrzymywania świeżości, przechowywania, zamrażania, podgrzewania i transportu potraw. W 100% nadaje się do kuchenki mikrofalowej: do krótkiego podgrzewania w kuchence mikrofalowej, pokrywę należy tylko otworzyć, nie przyklejać. W 100% nadaje się do zamrażania: dzięki temu żywność i resztki jedzenia można łatwo zamrozić. 100% szczelności dzięki specjalnej uszczelce EMSA: idealne utrzymanie świeżości, bezpieczne w transporcie i optymalna ochrona przed zapachami.
MarkaEmsa #ad
ProducentEmsa #ad
Wysokość4.33
Długość6.42
Waga0.4
Szerokość4.45
Numer części508541
Model508541

7. LocknLock

#ad

Nie zawierają BPA, prostokątne, przezroczystego tworzywa sztucznego, Lock & Lock pojemniki na żywność w zestawie 3 szt. – pojemniki na zapasy z wysokiej jakości, 3 x 800 ml, szczelne

#ad
LocknLock #ad - Atwy w pielęgnacji i poręczny pomocnik na co dzień – tutaj w korzystnym zestawie 4-częściowym: pojemniki na zapasy wykonane z przyjaznego dla środowiska polipropylenu nie zawierają BPA i nadają się do mycia w zmywarce.

Ulepszenie kuchni: pojemnik na żywność do lodówki i zamrażarki - atrakcyjny, wysokiej jakości, można układać jeden na drugim, długi okres eksploatacji. Idealny również jako pudełko na lunch w podróży: niezależnie od tego, czy na obiad w biurze lub na śniadanie w szkole – szczelne pojemniki można doskonale transportować – nawet z płynami.

Eleganckie pojemniki na żywność do kuchni firmy lock & lOCK utrzymują świeżość potraw w lodówce i są idealne również w podróży. Przechowywanie, zamrażanie lub podgrzewanie żywności: zamyka się w 100% szczelnie i wodoodpornie, nadaje się do kuchenki mikrofalowej do 130°C i nadaje się do zamrażarki w temperaturze do -20°C.
MarkaLocknLock #ad
ProducentLOCK & LOCK #ad
Wysokość5.91
Długość5.12
Waga1.06
Szerokość7.87
Numer częściHPL816S3A
ModelHPL816S3A

8. TUSEASY

#ad

3-częściowy zestaw pojemników na tuppery, szklane pojemniki na lunch, 1040 ml, pojemniki na żywność, szklane pojemniki z pokrywką, szczelne pudełko do przechowywania, TUSEASY Pojemniki na żywność

#ad
TUSEASY #ad - Idealnie nadają się do przygotowywania posiłków w domu i do pracy, fitnessu, podróży i wielu innych. Pojemniki 3-pakowe i 1040 ml mają szeroki zakres zastosowań i mogą zaspokoić codzienne potrzeby przechowywania żywności.

Tworzywo sztuczne bez bisfenolu a bpa, uszczelnione. Atwy do czyszczenia: podstawa ze szkła borokrzemowego klasy spożywczej nie ma porów, nie wchłania plam ani zapachów, jest odporna na korozję i łatwa do czyszczenia. Można je myć w zmywarce, kuchence mikrofalowej i lodówce. Pojemnik jest wykonany z wysokiej jakości szkła borokrzemowego bez ołowiu i osłony z tworzywa sztucznego nie zawiera BPA.

Przezroczyste szkło pozwala zawsze zobaczyć, co znajduje się w środku. Możliwość układania w stos: pojemniki są idealnie ułożone jeden na drugim, aby zaoszczędzić miejsce i utrzymać porządek w lodówce. Pokrywę z tworzywa sztucznego bez BPA można bezpiecznie zamknąć i jest wyposażona w uszczelkę silikonową do uszczelnienia.
MarkaTUSEASY #ad
ProducentTUSEASY #ad
Waga4.72
Numer częściFSC-3
ModelFSC-3

9. Fenger

#ad

9 przezroczystych pokrywek, 18 części 9 pojemników, nadają się do mycia w zmywarce, szczelne,, kuchenek mikrofalowych i zamrażarek, Zestaw szklanych pojemników na żywność do przygotowywania żywności

#ad
Fenger #ad - Wysokiej jakości pojemniki na żywność fenger wykonane są z wysokiej jakości szkła borokrzemowego, które jest przezroczyste, odporne na plamy i zapachy. Wytrzymują one bez pokrywki w piekarniku do 560 stopni w temperaturze do minus 40 stopni z pokrywką w zamrażarce, piekarnika, a w kuchence mikrofalowej można łatwo założyć pokrywę lub otworzyć opcjonalny zawór parowy.

Do przygotowywania posiłków i kontroli porcji – zachowaj zdrowie i oszczędzaj cenny czas dzięki wstępnemu gotowaniu i zamrażaniu samodzielnie ugotowanych potraw. Szkło jest odporne na korozję i bardzo trwałe, nieporowate, dzięki czemu może lepiej wytrzymać wahania temperatury niż tradycyjne pojemniki na żywność. Można układać w stos, zarówno prostokątnych, małe pojemniki na żywność można przechowywać w dużych pojemnikach na żywność. Zajmuje mało miejsca i jest praktyczny – zestaw szklanych puszek jest dostępny w 9 różnych rozmiarach, jak i kwadratowych – dzięki temu zawsze znajdziesz odpowiednią miskę do przechowywania i serwowania.

W celu zachowania trwałości należy zdjąć pokrywkę przed włożeniem pojemników do piekarnika, kuchenki mikrofalowej i zmywarki. Nadaje się do kuchenki mikrofalowej, zamrażarki – szklane pojemniki na żywność fenger są wszechstronne. Każdy szklany pojemnik do przygotowywania posiłków ma idealny rozmiar do kontroli porcji i przestrzegania własnego planu żywieniowego. Pokrywka z zamknięciem "snapLock" i uszczelki z silikonu utrzymują bakterie z dala od żywności.
MarkaFenger #ad
ProducentFenger #ad
Waga11.75
ModelJCK178-18PC

10. SATOHA

#ad

Töpferei Seifert Zestaw szary niebieski ziemniak cebula Knobi Grade

#ad
SATOHA #ad - Ten zestaw jest wykonany ręcznie i wyprodukowany w Niemczech. 0, 5 l garnek do czosnku - 2 l garnek na cebulę - 5, 0 l garnek do ziemniaków. Nadaje się do mycia w zmywarce, nadaje się do kontaktu z żywnością, wysoka. Z otworami wentylacyjnymi do optymalnego przechowywania ziemniaków, cebuli i czosnku. Każdy zestaw to mały unikat.
MarkaSATOHA #ad
ProducentTöpferei Seifert #ad