Top 10 Funkuhr Mit Netzteil – Budziki

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Technoline

#ad

WS 8005, Radiowy zegar ścienny Technoline, 22,6 x 3 x 18 cm, srebrno-czarny

#ad
Technoline #ad - Dzięki obudowie z tworzywa sztucznego ten zegarek jest wyjątkowo lekki. Wystarczy jedno spojrzenie i oprócz dokładnego czasu drogą radiową, odczytasz jeszcze temperaturę wewnątrz, datę i bieżący dzień tygodnia. Ws 8005 to radiowy zegar ścienny z wyświetlaczem temperatury. Wyświetlacz o przekątnej 170 mm i tym samym jest bardzo łatwy do odczytania, także z dużych odległości bardzo dobrze czytelny.
MarkaTechnoline #ad
ProducentTECHNOLINE #ad
Wysokość7.09
Długość8.9
Waga0.73
Szerokość1.18
Numer częściWS 8005
ModelWS 8005
GwarancjaBitte besucht den bereich “allgemeine geschäftsbedingungen” auf unserer hilfeseite für weitere informationen.

2. Hama

#ad

Funkcją drzemki, wyświetla temperaturę i datę, kolor biały, Hama RC550 budzik z ze światłem nocnym z czujnikiem

#ad
Hama #ad - Inne najważniejsze cechy: możliwość zaprogramowania czasu alarmu, częstotliwość sygnału alarmu wzrasta, wyświetlanie daty pokazuje dzień/miesiąc/dzień tygodnia.

Budzik radiowy dcf: cyfrowy wyświetlacz budzika pokazuje godzinę, godzinę budzenia, datę i temperaturę. Budzik podróżny z funkcją drzemki: dostępna jest popularna funkcja drzemki i może zostać uruchomiona 4 razy w 5-minutowej przerwie. Automatyczne przełączanie czasu z czasu letniego na zimowy. Budzik ze światłem: pomarańczowe podświetlenie tła z czujnikiem jasności aktywuje się automatycznie w ciemności czujnik włączany i wyłączany. Zakres dostawy: 1 x budzik radiowy rc 550 z funkcją drzemki i alarmem prędkości, 2 x baterie AA Mignon, 1 x instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim.
MarkaHama #ad
ProducentHändisch befüllen #ad
Wysokość0.98
Długość3.74
Waga0.41
Szerokość3.15
Numer części00136296
Model00136296

3. TFA Dostmann

#ad

60.2552.01, data + dzień tygodnia, dł. 95 x szer. 41 x, 2 alarmy budzika, bez tykania, ze światłem, odwrócony wyświetlacz, z termometrem, TFA Dostmann Bingo 2.0 cyfrowy budzik radiowy, zegar radiowy

#ad
TFA Dostmann #ad - Obsługa budzika radiowego odbywa się poprzez intuicyjną obsługę za pomocą bezgłośnych przycisków. Za pomocą bocznej marki kolorów można sprawdzić, czy alarm został aktywowany. Po pierwszym alarmie wystarczy nacisnąć przycisk drzemki, a alarm powtarza się w regularnych odstępach czasu.

Wybór pomiędzy rosnącym dźwiękiem budzika lub stałym głośnym sygnałem alarmowym. Wysoka dokładność: wyświetlanie czasu dzięki transmisji radiowej i mechanizmowi zegarowemu z wysoką precyzją, dzięki czemu budzik nigdy nie musi być zmieniany. Wskaźnik temperatury: dzięki wbudowanemu czujnikowi temperatury zegar cyfrowy może dokładnie wyświetlać aktualną temperaturę w pomieszczeniu w °C.

Cyfrowy budzik: na wyświetlaczu wyświetlany jest dzień tygodnia, data, godzina, aktualna temperatura pomieszczenia i funkcje alarmu. Funkcja drzemki: za pomocą funkcji drzemki można jeszcze nieco opóźnić wstawanie. Dwa czasy budzenia: za pomocą tego budzika można ustawić dwa oddzielne alarmy, które dzięki nocnemu oświetleniu na wyświetlaczu są widoczne również w nocy.
MarkaTFA Dostmann #ad
ProducentTFA Dostmann #ad
Wysokość3.78
Długość3.74
Waga0.49
Szerokość1.61
Numer części60.2552.01
Model60.2552.01
Gwarancja24 Miesięcy

4. EUTUKEY

#ad

Nastolatków, 4 baterie AA, mały, zegar ścienny LED, odpowiedni dla młodzieży, EUTUKEY Budzik cyfrowy, zawsze włączona, chłopców, lampka nocna, dzieci, wystarcza na 1 rok, dziewcząt, zasilany bateriami

#ad
EUTUKEY #ad - Atwa obsługa 6 przycisków i 1 przełącznik suwakowy do łatwego ustawiania godziny, głośności, migania punktowego, alarmu, drzemki i trybu 12/24-godzinnego. Szerokie zastosowanie zegar cyfrowy nadaje się dla dzieci, seniorów, dorosłych, chłopców, stolika nocnego, salonu, kuchni, dziewcząt, nastolatków, sypialni, łazienki, dekoracji ściennej i biura.

Energooszczędnybudzik cyfrowy na baterie, 4 baterie alkaliczne AA utrzymują zegar stale włączony przez około 1 rok. 4 baterie nie wchodzą w zakres dostawy. W ciemności zegar jest automatycznie przyciemniany uwaga: zegarek nie może być używany przy silnym świetle. W ciemności zegar jest automatycznie przyciemniany uwaga: zegarek nie może być używany przy silnym świetle.

Jasność zmienia się po minucie, nie jest natychmiast dostosowywana do ludzi. Wyświetlacz przy słabym świetle 2 poziomy jasności mogą zaspokoić potrzeby większości osób. Można go powiesić na ścianie lub postawić na biurku lub półce. Automatyczne ściemnianie w ciemności cyfry led są automatycznie przyciemniane w ciemności i powracają do pierwotnej jasności po wyjściu z ciemności.
MarkaEUTUKEY #ad
ProducentE-TECH #ad
Wysokość2.56
Długość5.08
Waga0.26
Szerokość1.5
Numer częściEC002-baise
ModelDigitaler Wecker

5. TFA Dostmann

#ad

TFA Dostmann Bingo 2.0 cyfrowy budzik radiowy ze wskaźnikiem temperatury, tworzywo sztuczne, dł. 95 x szer. 41 x wys. 96 mm, czarny

#ad
TFA Dostmann #ad - Po pierwszym alarmie wystarczy nacisnąć przycisk drzemki, a alarm powtarza się w regularnych odstępach czasu. Dwa czasy budzenia: za pomocą tego budzika można ustawić dwa oddzielne alarmy, które dzięki nocnemu oświetleniu na wyświetlaczu są widoczne również w nocy.

Wybór pomiędzy rosnącym dźwiękiem budzika lub stałym głośnym sygnałem alarmowym. Za pomocą bocznej marki kolorów można sprawdzić, czy alarm został aktywowany. Wysoka dokładność: wyświetlanie czasu dzięki transmisji radiowej i mechanizmowi zegarowemu z wysoką precyzją, dzięki czemu budzik nigdy nie musi być zmieniany. Funkcja drzemki: za pomocą funkcji drzemki można jeszcze nieco opóźnić wstawanie.

Cyfrowy budzik: na wyświetlaczu wyświetlany jest dzień tygodnia, godzina, data, aktualna temperatura pomieszczenia i funkcje alarmu. Obsługa budzika radiowego odbywa się poprzez intuicyjną obsługę za pomocą bezgłośnych przycisków. Wskaźnik temperatury: dzięki wbudowanemu czujnikowi temperatury zegar cyfrowy może dokładnie wyświetlać aktualną temperaturę w pomieszczeniu w °C.
MarkaTFA Dostmann #ad
ProducentTFA Dostmann #ad
Wysokość3.78
Długość3.74
Waga0.35
Szerokość1.61
Numer części60.2550.01
Model60.2550.01

6. DollaTek

#ad

Czarna muszla, wyświetlacz na dużym ekranie, zegar elektroniczny do sypialni, biała, kuchni, temperatura i wilgotność powietrza, DollaTek Radiowy budzik z projektorem LED, cyfrowy, prezent

#ad
DollaTek #ad - Głośność jest regulowana w zakresie od 0 do 15 stopni. Liczba zapisanych stacji jest nieograniczona, a obsługa jest prosta i wygodna. Produkt wykorzystuje wysokowydajne moduły radiowe, a zakres częstotliwości audio to FM76MHZ-108MHZ, który może spełnić wymagania większości krajów świata.

Radio jest wyposażone w funkcje automatycznego wyszukiwania, automatycznej blokady i automatycznego zapisywania. Duży wyświetlacz led, średni i wysoki lub czujnik światła automatyczne ściemnianie, mikrojasny, jasność można regulować ręcznie, włącz tę funkcję, poziomy ustawień to: wyłączony, produkt automatycznie dopasowuje wyświetlacz do jasności otoczenia. Przyjazny dla użytkownika design radia można ustawić tak, czas ustawienia wynosi 5-90 minut, aby czas był automatycznie wyłączany, a radio można wyłączyć w zależności od ustawienia.
MarkaDollaTek #ad
ProducentDollaTek #ad
Wysokość3.74
Długość7.3
Waga0.6
Szerokość0.01
Numer częściELA13914
ModelELA13914

7. SZELAM

#ad

SZELAM Budzik cyfrowy, 11 kolorów wyświetlacza cyfrowego LED, automatyczne ściemnianie, 7,4" zegar z lustrem z 10 trybami światła nocnego RGB, zegar na biurko do, stolik nocny, port ładowania USB C

#ad
SZELAM #ad - Wystarczająco mocny, aby obudzić śpiące dzieci. I łatwiejsze w obsłudze. Duży rozmiar cyfr jest błogosławieństwem dla osób niedowidzących. Bardzo praktyczny i praktyczny, aby rozwiązać problemy z ładowaniem. Cyfrowy wyświetlacz rgb w 11 kolorach – cyfrowy budzik jest wyposażony w zmieniający kolor wyświetlacz led z 4 dynamicznymi kolorami RGB + 7 stałymi trybami kolorów i umożliwia dostosowanie jasności ekranu od 0 do 100%, dzięki czemu można dostosować wyświetlanie ekranu do własnych potrzeb.

Duży wyświetlacz: cyfrowy zegar stołowy jest wyposażony w wyświetlacz led hd o przekątnej 7, 4 cala i duże cyfrowe czcionki i jest widoczny w dzień i w nocy z odległości co najmniej 20 metrów. Możesz wybrać odpowiednią głośność w zależności od głębokości snu, stały sygnał dźwiękowy można usłyszeć na co najmniej 20 stopach, co jest bardzo odpowiednie dla dużych śpiących. Jeśli nie jesteś zadowolony z budzika SZELAM z dużym wyświetlaczem, skontaktuj się z nami.

Funkcja drzemki i 12/24 godziny – górna część budzika led jest wyposażona w przycisk drzemki, który jest łatwy w obsłudze, dzięki czemu można bez problemu spać w 5-60 minut; 12 lub 24 godziny w zależności od potrzeb. Wiatło zapewnia regularne kolory i dynamiczne warianty kolorów RGB, dzieci i krewnych. Idealny na stolik nocny, zapewnia oświetlenie w nocy i nadaje Twojemu pokojowi wspaniałą atmosferę. Numery wyświetlaczy można zmieniać na różne kolory i posiada ściemniacz do regulacji jasności ekranu.
MarkaSZELAM #ad
Wysokość2.36
Długość7.09
Waga0.53
Szerokość1.5
Numer częściHLX8853-ADC230714-BK
ModelEN8853

8. Atrium

#ad

Lampka nocna, sterowana czujnikiem, A760-17, oświetlenie z wyłącznikiem górnym, różowe złoto, datą i temperaturą, Atrium Cyfrowy budzik kwarcowy

#ad
Atrium #ad - 24 godz. Jako cyfrowy budzik jest całkowicie bezgłośny i dlatego nie tyka. Produkt wysokiej jakości niemieckiej marki ATRIUM: niezawodny, praktyczny i solidny. Przejrzyście rozmieszczony i kontrastowy wyświetlacz: data pokazuje dzień i miesiąc w cyfrach, FR, ES, IT, wyświetlanie dnia tygodnia może być wyświetlane w języku niemieckim lub w 4 innych językach EN, wyświetlanie czasu można przełączać od 12 godzin.

Format; termometr pokazuje temperaturę wnętrza w stopniach Celsjusza lub Fahrenheita. Jasne oświetlenie włączane przez 5 sekund po naciśnięciu przycisku lub opcjonalnie sterowane czujnikiem subtelne oświetlenie podstawowe: inteligentny czujnik światła rozpoznaje przy tym jasność w pomieszczeniu i automatycznie aktywuje stałe, dyskretne podświetlenie tła w ciemności; czterostopniowo wzrastający, przyjemny dźwięk budzika z funkcją drzemki Snooze do 4 powtórzeń w 5-minutowym takcie.

Najprostsza obsługa dzięki przedniemu ustawieniu – elementy obsługowe znajdują się z przodu; eleganckie wzornictwo i poręczny format 9, 5 x 8 x 2, 5; zasilanie bateryjne baterie nie wchodzą w zakres dostawy. Cyfrowy budzik radiowy z intuicyjną i łatwą obsługą o pięknym kształcie; charakterystyczny czerwony wyłącznik górny do szybkiego włączania i wyłączania alarmu. Zegar radiowy dcf z automatycznym przełączaniem na czas letni lub zimowy.
MarkaAtrium #ad
ProducentAtrium #ad
Wysokość3.15
Długość0.98
Waga0.32
Szerokość3.74
Numer częściA760-17
ModelA760-17
Gwarancja2 lata gwarancji na mechanizm zegarowy.

9. TFA Dostmann

#ad

TFA Dostmann 60.2528.01 Bingo budzik radiowy

#ad
TFA Dostmann #ad - Dostępny w różnych kolorach. -. Przekazywanie czasu odbywa się dzięki pomiarowi atomów cezu w niemieckim Fizyczno-Technicznym Instytucie w Braunschweig. Budzik z termometrem umożliwia precyzyjny pomiar temperatury w Państwa domu. Zegar sterowany radiowo DCF, automatycznie ustawiany - jeden z najbardziej wytrzymałych.
MarkaTFA Dostmann #ad
ProducentTFA Dostmann #ad
Wysokość3.46
Długość3.31
Waga0.43
Szerokość1.34
Numer części60.2528.02
Model60.2528.02
Gwarancja/.

10. MeesMeek

#ad

Temperatura, zasilany bateriami mini budzik baterie AAA w zestawie, tryb weekendu i drzemki, 2 poziomy jasności i głośności, kalendarz, 12/24 h, składany, MeesMeek Cyfrowy budzik podróżny

#ad
MeesMeek #ad - Wskazówka: białe podświetlenie tła nie świeci na stałe. Mały i lekki podstawowy zegar nocny: ten czarny składany budzik podróżny jest wykonany z wysokiej jakości materiału abs. Tryb weekendowy działa tylko wtedy, aby zapewnić dodatkowe 9 minut snu. 2 poziomy głośności alarmu, aby spełnić różne potrzeby 70 db/85 db.

9-minutowa funkcja drzemki i tryb weekendowy: po uruchomieniu alarmu należy nacisnąć duży przycisk drzemki, gdy budzik jest włączony. Kieszonkowy format 10, salonu, że jest to przenośny budzik, biurku lub w torebce podczas podróży. Naciśnij raz, zaczyna działać przez 3 minuty, drzemie przez 7 minut, powtarza cykl 3 razy, a następnie wyłącza się. Wieci się tylko przez 5 sekund po naciśnięciu przycisku drzemki. Nowa para baterii aaa wystarcza na okres do 6 miesięcy.

Za pomocą przełącznika po prawej stronie budzika można ustawić jasność podświetlenia tła wysoka jasność/słabe. Nowoczesny i minimalistyczny wygląd sprawia, sypialni, stole, który może być używany na stoliku nocnym, 9 cm sprawia, jadalni lub każdego innego pomieszczenia. Wskazówka: jeśli budzik zabrzmi i nic nie zrobisz, aby aktywować tryb weekendowy. Jednostki temperatury można przełączać pomiędzy Fahrenheita a Celsjusza. Gdy na ekranie pojawi się symbol słabej baterii, aby wymienić baterie.
MarkaMeesMeek #ad
ProducentMeesMeek #ad
Wysokość3.17
Długość4
Waga0.24
Szerokość1.5
Numer części6201
Model6201