Top 10 Hängehaken Eckig – Haczyki na drzwi

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. 4smile

#ad

4smile Haczyki na drzwi – zestaw 10 sztuk, uniwersalne zastosowanie, solidne wieszaki na ubrania, listwa na drzwi do zawieszenia, czarne – haczyki na drzwi ze stali nierdzewnej do zawieszenia

#ad
4smile #ad - Stabilne haczyki na drzwi bez wiercenia są idealnym uchwytem na kurtkę na drzwiach w korytarzu. Odporny na rdzę, stabilny i dzięki temu idealnie nadaje się jako wieszak na ręczniki do drzwi w łazience.

Wysokiej jakości – haczyki na drzwi do wewnątrz i na zewnątrz są wyposażone w filcowe podkładki chroniące powierzchnię. Montaż na ścianie – dzięki dwóm głębokościom po obu stronach haczyki pasują do drzwi, drzwi szafy, szuflady, ściany prysznicowej; nadają się również jako haczyki okienne. Wieszak na ubrania – haczyki do zawieszenia, można używać pojedynczo; optymalny jako wieszak na ubrania w sypialni, haczyki do dekoracji salonu. Atwe przechowywanie – czarne haczyki na drzwi ze stali nierdzewnej jako oszczędzający miejsce pomocnik w porządkowaniu.
Marka4smile #ad
Producent4smile #ad
Wysokość0.87
Długość3.15
Waga0.03
Szerokość0.47
Numer części4smile Türhaken 10er Set
Model4smile Türhaken 10er Set

2. JeoPoom

#ad

Garderoby, łazienki, aluminiowe haki w kształcie litery S, sypialni, oszczędzają dużo miejsca, małego biura, do kuchni, kuchni, średnica do 32 mm, JeoPoom Haczyki w kształcie litery S 10 sztuk

#ad
JeoPoom #ad - Wiele zastosowań - nadaje się do wieszania przyborów kuchennych, torebek, szafie, szafie lub innym miejscu pracy, szali itp. Wietne rozwiązanie do przechowywania w kuchni, sukienek, gdzie przestrzeń jest ograniczona i nieuporządkowana.

Wysoka jakość – wykonany ze stopu aluminium o dużej przestrzeni. Maksymalna średnica – nasz aluminiowy hak s nadaje się do rur lub typu drążka o maksymalnej średnicy 32 mm, haczyk S ma z jednej strony 21 mm i 32 mm z drugiej strony. Bezpieczna i stabilna – gładka krawędź z gładkimi krzywiznami, nie martwiąc się o to, jak porysować dłonie lub przedmioty. Okrągła konstrukcja na obu końcach zapewnia bezpieczne trzymanie przedmiotów bez wypadania.

Wytrzymałe, antykorozyjne, wysoka wytrzymałość, odporne na korozję, haczyki są bardziej wytrzymałe i cięższe dla lepszego użytkowania. Duża nośność – uniwersalne haki są lekkie, a mimo to mają dużą nośność, można na nich zawiesić również patelnie i garnki bez obawy, że haczyki wiszące się nie ulegają lub wyginają.
MarkaJeoPoom #ad
ProducentJeoPoom #ad
Waga0.15
Numer częściKXC-S-Hooks-10pcs-Blk
ModelKXC-S-Hooks-10pcs-Blk

3. BOXLUNT

#ad

BOXLUNT Haki na drzwi do zawieszenia, czarne, garderoba, 2-stronne, do zawieszenia, zestaw 6 szt. ze stali nierdzewnej, na drzwi

#ad
BOXLUNT #ad - Duży zestaw 10 sztuk do całego mieszkania - efektywnie wykorzystaj dodatkową przestrzeń do przechowywania za drzwiami, haczyki do zawieszenia są oszczędzającą miejsce alternatywą i uzupełnieniem garderoby i szafy. Nośność każdego haka 4, 5 kg. Na krawędziach nie ma zadziorów i nie ma zarysowań podczas wieszania przedmiotów.

Wszystko w najlepszym porządku! mały, ale oo!haczyk na drzwi jest wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, torebek, płaszczy, sypialni i kuchni. Szybka i łatwa instalacjaŁatwy montaż bez wkręcania lub wiercenia, wystarczy zawiesić w drzwiach. Dwa rozmiary do elastycznego zastosowaniaróżne głębokości po obu stronach sprawiają, że wieszaki na ubrania są jeszcze bardziej wszechstronne. Szybki montaż i demontaż, łatwe czyszczenie i przechowywanie.

Nadaje się również jako hak okienny do zawieszenia. Pasują jako garderoba na drzwi do zawieszenia na drzwiach mieszkania, pokoju i szafy, na ścianie prysznicowej i szufladach. Idealnie nadaje się do zawieszenia kurtek, nadaje się w 100% do łazienki, ręczników lub szlafroków itd. Zakrzywiona krawędź, odporna na zarysowania - powierzchnia haka na drzwi przejmuje proces ciągnięcia drutu, a kąt haka przyjmuje półkolistą konstrukcję.
MarkaBOXLUNT #ad
ProducentBOXLUNT #ad
Wysokość0.87
Długość7.87
Waga0.33
Szerokość5.63
Numer częściBOXLUNT-6PACK-Z
ModelBOXLUNT-6PACK-Z

4. Timtina

#ad

Zestaw 4 szt., Uniwersalny haczyk do drzwi ze stali nierdzewnej

#ad
Timtina #ad - Zestaw haków na drzwi z matowej stali nierdzewnej, 4 sztuki. Atwy montaż bez wkręcania lub wiercenia, wystarczy zawiesić w zagłębieniu drzwiowym. 20 mm grubości, haczyki można używać również pojedynczo. Do drzwi do ok. Proste i eleganckie wzornictwo, różnorodne zastosowanie, w podróży, w hotelu lub na kempingu itd.
MarkaTimtina #ad
Producenttimtina® #ad
Waga0.24
Numer części54423542
Model54423542

5. 4smile

#ad

Haczyki na drzwi, bez wiercenia, na ubrania, zestaw 10 sztuk, wprowadzają dyskretny porządek w mieszkaniu, białe, znak Made in Germany, można używać pojedynczo

#ad
4smile #ad - Haczyki na drzwi porta – używane pojedynczo – dyskretny porządek. Zestaw zapewnia dyskretny porządek w całym mieszkaniu – 10 szt. Drzwi z zamocowanymi haczykami można łatwo zamknąć. Dwustronne zastosowanie – dzięki dwóm głębokościom założenia organizer na drzwi może być używany z obu stron.

Do użytku na zewnątrz. Wyprodukowano dla mebli IKEA. Znak made in germany, nierdzewne, do użytku wewnątrz i na zewnątrz – wieszaki do ubrań na drzwi są wykonane z wysokiej jakości stali, powlekane proszkowo i w 100% nierdzewne. Są praktycznymi, uniwersalnymi haczykami do garażu, domku ogrodowego, przyczepy kempingowej, pokoju hotelowego lub biura.

Wszechstronne zastosowanie – haczyki na drzwi są przydatne również poza Twoimi czterema ścianami. Są idealne jako wieszaki do ubrań na drzwi, wieszaki na ręczniki do drzwi i listwa z wieszakami na drzwi. Dziecinnie łatwy montaż bez wiercenia i klejenia – haczyki wystarczy powiesić na zewnętrznej stronie skrzydła drzwiowego. Pasują do drzwi mieszkania, na okna, pokoju i szafy, szuflady i na ściany prysznica.
Marka4smile #ad
Producent4smile #ad
Waga0.29
Numer części4smile Türhaken 10er Set

6. Relota

#ad

Nierdzewne haki do zawieszenia, Relota 15 sztuk haczyków w kształcie litery S, metalowe haczyki do zawieszenia garnków i patelni, do kuchni, aluminiowe, ubrań,, łazienki, czarne, filiżanek do kawy

#ad
Relota #ad - Jedyna w swoim rodzaju konstrukcja bagnetowa sprawia, że haczyk wisi wszędzie stabilnie i zapobiega jego upadkowi. Wysoka jakość haczyk w kształcie litery s jest wykonany z wysokiej jakości aluminium kosmicznego, jest mocny i lekki, jest odporny na rdzę i starzenie, może udźwignąć 5-10 kg, może być również używany w długim czasie w wilgotnym otoczeniu.

Nie martw się o zarysowania rąk lub przedmiotów. Grubość 5 mm znacznie poprawia stabilność i wytrzymałość haka, dzięki czemu hak może wytrzymać większy ciężar. Wzornictwo z gładką krawędzią gładkie krawędzie na obu końcach haka w kształcie litery S. Znacznie zmniejsza trudność przechowywania w kuchni, ubrań, szafkach lub innych pomieszczeniach i oszczędza więcej miejsca. Atwa obsługa konstrukcja haczyków w kształcie litery s jest prosta i elegancka, drążkach, prosta i szybka w użyciu, nie trzeba wiercić otworów w ścianie, półkach itp.

Nie wymaga gwoździ, można je powiesić na półkach, śrub ani kleju. Jedyne w swoim rodzaju wzornictwo bagnetowe - haczyk w kształcie litery S ma z jednej strony 1, 5 cm długości i 2, 5 cm z drugiej strony. Wielofunkcyjność haczyk w kształcie litery s nadaje się do zawieszenia przyborów kuchennych, torebek, szafkach, szali i wielu innych.
MarkaRelota #ad
ProducentRelota #ad
Wysokość3.35
Długość1.57
Waga0.33
Szerokość0.2

7. 4smile

#ad

Na ubrania, zestaw 10 sztuk, bez wiercenia, znak Made in Germany, można używać pojedynczo, mocne, zapewniają porządek w najmniejszych pomieszczeniach, Haczyki na drzwi, małe

#ad
4smile #ad - Dwustronne zastosowanie – dzięki dwóm głębokościom założenia organizer na drzwi może być używany z obu stron. Podkładki samoprzylepne zapobiegają zarysowaniom. Wyprodukowano dla wszystkich mebli IKEA. Wszechstronne zastosowanie – haczyki na drzwi są przydatne również poza Twoimi czterema ścianami.

Haczyki na drzwi porta, możliwość stosowania pojedynczo, zapewniają porządek. Są praktycznymi, domku ogrodowego, uniwersalnymi haczykami do garażu, przyczepy kempingowej, pokoju hotelowego lub biura. Drzwi z zamocowanymi haczykami można łatwo zamknąć. Pasują do drzwi mieszkania, pokoju i szafy, a także na okna, szuflady, na ściany prysznica oraz grzejniki.

Dziecinnie łatwy montaż bez wiercenia i klejenia – haczyki wystarczy powiesić na zewnętrznej stronie skrzydła drzwiowego. Jeden zestaw do całego mieszkania – 10 szt. Są idealne jako wieszaki do ubrań na drzwi, wieszaki na ręczniki do drzwi i listwa z wieszakami na drzwi. Znak made in germany, nierdzewne, do użytku wewnątrz i na zewnątrz – wieszaki do ubrań na drzwi są wykonane ze stali nierdzewnej. Do użytku na zewnątrz.
Marka4smile #ad
Producent4smile #ad
Waga0.31
Numer części4smile Türhaken 10er Set
Model4smile Türhaken 10er Set

8. 4smile

#ad

Wieszak na ubrania, zajmuje mało miejsca – wieszak na drzwi do zawieszenia, 4smile Wieszak na drzwi – listwa z haczykami ze stali nierdzewnej do zawieszenia, solidny hak drzwiowy do, uniwersalna

#ad
4smile #ad - Wysoka jakość – kompaktowa listwa garderobiana zapewnia dużo miejsca do zawieszenia ubrań i akcesoriów; na każde drzwi pasują 2 x listwa z haczykami obok siebie.

Trwała garderoba ze stali nierdzewnej – wytrzymała garderoba ze stali nierdzewnej; nośność 10 kg. Szafa na drzwi bez wiercenia pasuje do wszystkich standardowych niemieckich drzwi; drzwi zamykają się pomimo wieszaków na ubrania. Idealny uchwyt na kurtkę. Atwa w użyciu – podkładka klejąca zapewnia pewne, nieklejące trzymanie listwy na wieszaki na garderobę; filcowa podkładka chroni powierzchnie. Haczyki są praktyczne jako uchwyt na ręczniki. Szafa na drzwi ze stali nierdzewnej to oszczędzająca miejsce garderoba na drzwi do każdych drzwi, z dużą ilością miejsca do przechowywania.
Marka4smile #ad
Producent4smile #ad
Waga0.37
Numer częściMenz0195
Model195

9. flintronic

#ad

Flintronic Haczyki na drzwi do zawieszenia, wieszaki na ubrania na zewnątrz drzwi, 4 sztuki wieszaków na ubrania z filcowymi podkładkami jako ochrona powierzchni, wieszaki na ubrania, haczyki ze stali

#ad
flintronic #ad - Jeśli wystąpi problem z jakością, możesz skontaktować się z nami, aby poprosić o pełny zwrot pieniędzy. Są nierdzewne, wodoodporne, odporne na korozję, wysokie i niskie temperatury, dobrej jakości i mają długą żywotność. Ochrona przed zarysowaniem: haczyki mają zakrzywione krawędzie i są odporne na zarysowania.

Również w kuchni hak Z jest przydatnym narzędziem. Oszczędność miejsca: efektywnie wykorzystaj dodatkową przestrzeń do przechowywania za drzwiami, parasoli, kurtki, plecaki. Materiał premium: te haczyki są wykonane ze stali nierdzewnej, olejoodporne, trwałe i nadają się do ponownego użytku. Powierzchnia haka na drzwi jest szczotkowana, a kąt haka ma kształt półkolisty. Na krawędziach nie ma zadziorów i zarysowań na wiszących przedmiotach.

Atwa obsługa: Łatwy montaż bez narzędzi instalacyjnych i wiercenia, które można łatwo zawiesić na drzwiach, łatwy montaż i demontaż. Zestaw zawiera: 4 haczyki do drzwi". Może być również używany jako hak kuchenny lub hak do szafy, płaszczy, garnków i patelni, torby, plecaków, nadaje się do zawieszenia i organizowania ręczników, aby powiesić wieszaki, płaszcze, aby utrzymać porządek w pomieszczeniu.
Markaflintronic #ad
Producentflintronic®-de #ad
Waga0.29
Numer częściF4-3627595
ModelF4-3627595

10. Menz

#ad

Menz Wysokiej jakości haczyki na drzwi do zawieszenia – 4 sztuki białych wieszaków na ubrania z antypoślizgowymi i filcowymi podkładkami – Made in Germany – stabilna garderoba na drzwi do zawieszenia

#ad
Menz #ad - Pierwszorzędna jakość: wysokiej jakości wygląd, 100% nierdzewny. Dzięki zdejmowanym podkładkom samoprzylepnym każdy hak na drzwi jest osadzony jak ulał. 4 pojedynczo używane wieszaki na drzwi ze stali malowanej proszkowo mają zaokrąglone, zabezpieczone przed chwytaniem krawędzie; idealnie nadają się jako wieszak na ręczniki do zawieszenia drzwi.

Duża obciążalność: mały i mocny, nośność do 15 kg na wieszak na ubrania. Dzięki zwiększonej stabilności listwa z haczykami na drzwi jest praktyczna jako garderoba w korytarzu, ponieważ bez problemu trzyma ciężkie kurtki lub torby. Zajmujący mało miejsca do organizacji: nasz asortyment produktów wprowadzi porządek do Twojego domu.

Funkcjonalne wzornictwo: stylowa prostota, optymalne dopasowanie. Doskonałe trzymanie i ochrona powierzchni: z filcowymi i antypoślizgowymi podkładkami. U nas znajdziesz haczyki na drzwi i garderoby w wielu wersjach. Podkładki filcowe zapobiegają uszkodzeniom. Pomimo wieszaków drzwi do mieszkania i pokoju zamykają się idealnie; jak również do szuflad, drzwi szafy lub jako haczyki okienne.
MarkaMenz #ad
ProducentMenz #ad
Waga0.33
Numer częściMZ-TH P-W-DE01