Top 10 Luftpolsterfolie 100cm x 100m – Folia bąbelkowa

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. BB-Verpackungen

#ad

Opakowania BB z folii bąbelkowej, 0,5 x 50 m, grubość: 60my

#ad
BB-Verpackungen #ad - 2-warstwowe. Wymiary: szerokość 0, 5 m/długość 50 m. Wysokiej jakości folia bąbelkowa 0, 5 x 50 m. Wypustki: średnica 10 mm i wysokość 5 mm. 60 my.
MarkaBB-Verpackungen #ad
ProducentBB-Verpackungen #ad
Waga3.35
Numer części41001
Model805881

2. Hinrichs

#ad

Pakowania i przeprowadzki – w 100% nadaje się do recyklingu – Bubble Wrap jako materiał opakowania – folia tapicerska do przeprowadzki – folia do pakowania, Hinrichs Folia bąbelkowa rolka 100 cm x 50 m – w zestawie nóż – idealna do wysyłki

#ad
Hinrichs #ad - Made in germany – wyprodukowana w niemczech folia z wypustkami w 100% nadaje się do recyklingu, 100 m x 50 cm, średnica wypustek: 10 mm. Niezawodność – materiał opakowania: folie bąbelkowe do bezpiecznego transportu lub wysyłki delikatnych przedmiotów, takich jak porcelana i szkło oraz do wypełniania pustych przestrzeni w kartonie.

Wysoka stabilność – mimo niewielkiej wagi własnej folia marki Hinrichs zapewnia stabilność przy dużym obciążeniu i może być używana wielokrotnie. Kompleksowa ochrona – folia do pakowania chroni całkowicie przed uszkodzeniami, zgniataniem, zadrapaniami i wilgocią, folia powietrzna jest również praktyczna jako ochrona krawędzi podczas transportu mebli. Wszechstronne zastosowanie – folia blistrowa może być stosowana podczas przeprowadzki, transportu i wysyłki przedmiotów lub również do ochrony roślin.
MarkaHinrichs #ad
ProducentILP GmbH #ad
Wysokość0.39
Długość1968.5
Waga4.41
Szerokość39.37
Model3757

3. versando

#ad

50MY, 2-warstwowa, taśma klejąca 50 mm X 66 m, versando Bubble-LT rolka folii bąbelkowej 50 cm x 100 m

#ad
versando #ad - Odporna na uderzenia, elastyczna, wolna od kurzu – nadaje się do kontaktu z żywnością. Ok. Folia o grubości 45 my w celu ochrony środowiska i zasobów. Rolka zapakowana w karton, bardzo lekka, nadaje się do ponownego użytku i w 100% nadaje się. Rednica wypustki 10 mm, wysokość wypustek 4, markowa jakość, 2 mm, ok.1 rolka folii bąbelkowej versando o szerokości 50 cm i długości 100 m – idealna do przeprowadzek lub wysyłki delikatnych towarów. Nietrujące i bezzapachowe – odporne na pleśń i wilgoć.
Markaversando #ad
Producentversando #ad
Wysokość19.69
Długość20.47
Waga2.91
Szerokość20.47
Numer częściLPF50100
ModelLPF50100
Gwarancjarok.

4. GIAK

#ad

Materiał opakowaniowy, folia piankowa do przechowywania naczyń 33 cm x 33 cm, kartony do przeprowadzki, 100 sztuk, opakowanie piankowe, opakowanie do przeprowadzki, folia bąbelkowa

#ad
GIAK #ad - Ta pianka nadaje się do wielokrotnego użytku, ale elastyczna i wytrzymała, jeśli jest prawidłowo używana. P>. P>przekonujące właściwości produktu: pogrubiony materiał jest odporny na pęknięcia i dzięki swoim właściwościom chroni przed tarciem, zgnieceniami i jędrnością.

P>pomoc w przeprowadzce: rozszerzona folia piankowa z polietylenu, którą można łatwo kształtować. P>. P>. Wymiary: 300 x 300 x 1 mm, folia piankowa najlepsza jakość, amortyzująca wstrząsy i odporna na działanie wody – wysyłka z Niemiec – szybka dostawa od 1 do 2 dni po otrzymaniu zamówienia – szybka i bezpieczna. P>zakres dostawy: 100 x folia piankowa. P>papier do pakowania przeprowadzki: pianka tapicerska o grubości 1 mm jest miękka, dzięki czemu można łatwo owinąć przedmioty o dowolnym kształcie.

P>wielofunkcyjny: nasz pogrubiony materiał do pakowania przeprowadzek chroni nie tylko przedmioty z naczyń, naczyń kuchennych itp. P>. Profesjonalna jakość! Nie jest to towar sprzedawany po kilogramowej cenie. I wiele więcej optymalnie przed pęknięciem, szklanek, przedmiotów kolekcjonerskich, ale również chroni je przed wilgocią i brzydkimi śladami zarysowań. P>.
MarkaGIAK #ad
ProducentGIAK #ad
Wysokość0.39
Długość11.81
Waga0.64
Szerokość11.81
Numer częściFeuilles Mousse _000
ModelFeuilles Mousse _000

5. BB-Verpackungen

#ad

BB-Verpackungen 1 x folia bąbelkowa 3-warstwowa 1,0 x 50 m grubość 75 my, ochrona delikatnych przedmiotów – zestawy pomiędzy 1 a 3 rolkami

#ad
BB-Verpackungen #ad - Dzięki temu delikatne przedmioty są optymalnie pakowane do transportu. Folia transportowa ma długość 50 m i 100 cm szerokości odpowiada rolce. Wszechstronność: folia do pakowania niezawodnie chroni przed uszkodzeniami nie tylko podczas transportu – w zimie folia blistrowa może być również stosowana jako ochrona roślin przed mrozem.

Rednica wypustek folii bąbelkowej wynosi 10 mm. Jakość: trójwarstwowa folia bąbelkowa o grubości 75 my przekonuje swoją niezwykle wysoką wytrzymałością na obciążenia przy jednocześnie niskiej wadze własnej i elastyczności formowania. Bezpieczeństwo: kruche przedmioty są optymalnie chronione przed czynnikami zewnętrznymi dzięki folii amortyzującej.

Nadaje się do recyklingu: wyściełana folia wysyłkowa jest wykonana z materiału nadającego się do recyklingu. WydajnoŚĆ: folia z wypustkami posiada dodatkową warstwę, dzięki czemu można mniej łatwo wiercić w folii ostre przedmioty. Dodatkowo folia tapicerska może być używana jako warstwa pośrednia do pustych przestrzeni i dlatego idealnie nadaje się jako wyściółka do pakowania.
MarkaBB-Verpackungen #ad
ProducentBB-Verpackungen #ad
Numer części41014_1
Model41014_1

6. GREAT VITA

#ad

Opakowania / materiał do pakowania/GreatVita, Folia bąbelkowa 1 rolka – 0,5 x 50 m 60 my | jakość premium | idealna do wysyłki

#ad
GREAT VITA #ad - Idealnie nadaje się do pakowania delikatnych przedmiotów i jako warstwa pośrednia dla stabilnej wysyłki. Atwa obsługa i optymalne opakowanie. Kompleksowa ochrona: oprócz amortyzacji uderzeń i odporności na zarysowania nasza folia bąbelkowa zapewnia skuteczną barierę przed wilgocią i ochronę przed zgnieceniami.

Dostosuj je do swoich konkretnych potrzeb. Unikaj uszkodzeń i przechowuj swoje cenne przedmioty w bezpiecznym miejscu. Zrównoważony rozwój i ochrona: nasza przyjazna dla środowiska folia bąbelkowa GreatVita jest wykonana z materiału nadającego się do recyklingu. Twoje cenne przedmioty są całkowicie chronione, niezależnie od tego, jakie wyzwania pojawią się na drodze. Praktyczne wymiary: dzięki dużej długości 50 m i szerokości 50 cm każda rolka zapewnia wystarczającą ilość materiału na wiele przedmiotów.

Niezawodna ochrona: nasza wysokiej jakości folia bąbelkowa GreatVita zapewnia doskonałą ochronę przed uderzeniami wrażliwych przedmiotów podczas transportu. Wszechstronne zastosowanie: elastyczną folię można łatwo rozwinąć i indywidualnie przyciąć. Zapewnij bezpieczny transport i chroń swoje przedmioty, jednocześnie minimalizując negatywny wpływ na środowisko.
MarkaGREAT VITA #ad
ProducentIngo Steyer GmbH & Co. KG #ad
Wysokość15.75
Długość20.47
Waga3.35
Szerokość15.75
ModelLFPVAR

7. Yaro

#ad

Folia bąbelkowa, Folia bąbelkowa, 50 cm x 100 m, grubość 50 my, folia bąbelkowa, folia bąbelkowa, folia bąbelkowa

#ad
Yaro #ad - Wysokiej jakości folia bąbelkowa 50 cm x 100 m. 1 rolka – wymiary: 50 cm szerokości / 100 m długości. 50 my. 2-warstwowe. Wypustki: 10 mm średnicy.
MarkaYaro #ad
ProducentWeissumschlag #ad
Numer częściLPF-50x100x1

8. BB-Verpackungen

#ad

BB-Verpackungen 1 x folia bąbelkowa, duże wypustki 1,0 x 40 m grubość 100 my, 2-warstwowa, ochrona wrażliwych przedmiotów – zestaw od 1 do 4 rolek

#ad
BB-Verpackungen #ad - Folia transportowa ma długość 40 m i 100 cm szerokości odpowiada jednej rolce. Bezpieczeństwo: łamliwe przedmioty są optymalnie chronione przed czynnikami zewnętrznymi dzięki folii amortyzującej wstrząsy. WydajnoŚĆ: folia z wypustkami posiada dodatkową warstwę, dzięki czemu ostre przedmioty mogą się mniej łatwo przewiercić przez folię.

Dzięki temu delikatne przedmioty są optymalnie pakowane do transportu. Jakość: dwuwarstwowa folia bąbelkowa o grubości 100 my przekonuje swoją wyjątkową wytrzymałością przy jednoczesnym niewielkim ciężarze własnym i elastyczności formowalności. Dodatkowo folia tapicerska może być używana jako warstwa pośrednia do pustych przestrzeni i dlatego idealnie nadaje się jako wyściółka do pakowania.

Wszechstronna: folia opakowaniowa chroni przed uszkodzeniami nie tylko podczas transportu – zimą folia blistrowa może być również stosowana jako ochrona przed zamarzaniem roślin dzięki dobrej izolacji. Rednica wypustek folii wynosi 30 mm. Możliwość recyklingu: wyściełana folia wysyłkowa jest wykonana z materiału nadającego się do recyklingu.
MarkaBB-Verpackungen #ad
ProducentBB-Verpackungen #ad
Numer częściMP24117-054

9. ECOTISH

#ad

Materiał opakowaniowy, papier typu kraft, papier pakowy, materiał wypełniający, rolka o strukturze plastra miodu, do pakowania/przechowywania wykwintnych delikatnych przedmiotów 38 cm x 30 m

#ad
ECOTISH #ad - Jakość i satysfakcja gwarantowana – w metronic jesteśmy zdeterminowani, aby zapewnić naszym klientom pierwszorzędne wrażenia z zakupów. Jest to idealny papier do pakowania prezentów zapewniający naturalny i modny wygląd. Niezawodna ochronarolka do pakowania papieru o strukturze plastra miodu nadaje się szczególnie do ochrony delikatnych przedmiotów podczas transportu i wysyłki.

Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś w pełni zadowolony z zakupu, możesz zwrócić pieniądze w celu zwrotu pieniędzy lub wymiany. Idealna grubość, aby nie rozerwać się. Każdy produkt jest dostarczany z gwarancją 100% satysfakcji. Duży rozmiar spełni twoje potrzeby nasze rolki papieru typu kraft mają 50 metrów długości, aby zrealizować setki opakowań prezentowych, nie za cienka ani zbyt gruba. Chroń środowisko i zmniejsz ślad swojej firmy.

Idealnie nadaje się do pakowania, szkła, przechowywania i wysyłki ceramiki, naczyń i innych delikatnych przedmiotów. Biodegradowalny i przyjazny dla środowiska materiał brązowa rolka papieru składa się w 100% z materiału pochodzącego z recyklingu i biodegradowalnego materiału, wielokrotnego użytku, ale jednocześnie gładka, bezpieczna dla zdrowia. Papier do pakowania typu kraft to przyjazna dla środowiska alternatywa dla innych rodzajów wypełniaczy. Unikaj uszkodzeń podczas przeprowadzki.
MarkaECOTISH #ad
ProducentECOTISH #ad
Wysokość3.94
Długość1181.1
Waga2.65
Szerokość11.81
Numer części1001
Model1001

10. Yaro

#ad

Folia bąbelkowa 100 cm x 100 m 1 rolka folii z wypustkami folia bąbelkowa folia bąbelkowa folia bąbelkowa, grubość 50 my, folia do pakowania

#ad
Yaro #ad - Wymiary: szerokość 100 cm / długość 100 m. Wysokiej jakości folia bąbelkowa 100 cm x 100 m. Wypustki: średnica 10 mm. 2-warstwowy. 50 my.
MarkaYaro #ad
ProducentWeissumschlag #ad
Numer częściLPF-100x100