Top 10 MIULEE Vorhänge – Zasłony panelowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. MIULEE

#ad

Przezroczysty wygląd, zestaw 2 sztuk, 160 x 140 cm wys. x szer., zasłona z woalu, MIULEE Maroko, do salonu, zasłony z oczkami, przewiewne, przepuszczające światło, dekoracyjne zasłony do sypialni i salonu, z oczkami, kolor biały

#ad
MIULEE #ad - Miulee gwarancja 100% satysfakcji: każda produkowana przez nas zasłona zapewnia najwyższą jakość i ekskluzywne wykonanie. Wielofunkcyjne zasłony: tkanina jest bardzo miękka, a tkanina jest dobrze wykończona.

X szer. Design: te proste i piękne zasłony są wykonane z miękkich tkanin. Wymiary: 160 cm x 140 cm wys. Uwaga: w zależności od ustawień monitora i ekranu przedstawione kolory mogą różnić się od kolorów rzeczywistych, a ze względu na ręczny pomiar może wystąpić błąd 1-2 cm. Marokański wzór zasłon nadaje się do każdego wystroju pokoju.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych produktów lub jesteś niezadowolony z naszych produktów, skontaktuj się z nami, zaoferujemy Ci obsługę w ciągu 24 godzin. W każdym pomieszczeniu przepuszczają światło, ale nawet przy wnikającym południe słońcu tworzą dość skuteczną barierę. Ilość: 2 sztuki w jednym opakowaniu.
MarkaMIULEE #ad
ProducentMIULEE #ad
Wysokość0
Długość96.46
Waga1.17
Szerokość55.12
Numer częściMorocco Embroidered 140*160-01
ModelMorocco Embroidered 140*160-01

2. MIULEE

#ad

Sheer, dekoracyjne zasłony okienne do sypialni i salonu, z woalu, zestaw 2 sztuk zasłon na przelotkach, MIULEE Zasłony przezroczyste, 225 x 140 cm wys. x szer., biało-szare

#ad
MIULEE #ad - Wystarczy zawiesić na karniszu. Pielęgnacja: nadaje się do prania w pralce w zimnej wodzie, suszyć w suszarce bębnowej na niskim poziomie. Zasłony można płynnie przesuwać. Materiał: zasłona wykonana jest w 100% z poliestru, przewiewna i kolorowa.

Jeśli nadal masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych produktów lub niezadowolenie z naszych produktów, którą produkujemy, skontaktuj się z nami, MIULEE, zaoferujemy Ci usługi w ciągu 24 godzin. Wymiary: 225 cm x 140 cm wys. Nie wybielać. Każda zasłona, zapewnia najwyższą jakość i ekskluzywne wykonanie. Zasłony gradientowe pojawiają się w świetle słonecznym w różnych kolorach. Gradient kolorystyczny: idealnie nadaje się do dekoracji okien i może być stosowany w sypialni i salonach.

Oczka są również starannie wszyte. X szer. Atwy montaż: 8 metalowych oczek na zasłonę średnica wewnętrzna: 4 cm. To normalne, przezroczysta, że zasłony pojawiają się w różnych kolorach przy różnych natężeniach światła i pod różnymi kątami, nie stanowi to problemu dla jakości zasłon. Ilość: 2 sztuki w jednym opakowaniu.
MarkaMIULEE #ad
ProducentMIULEE #ad
Wysokość0.04
Długość88
Waga1.41
Szerokość55

3. MIULEE

#ad

Na przelotkach, przezroczyste, zasłony z oczkami, do salonu, przezroczyste zasłony z haftem, zestaw 2 nowoczesnych zasłon do sypialni, MIULEE Zasłony z wzorem brązowych i białych liści, każda wys. 245 x szer. 140 cm

#ad
MIULEE #ad - Nadaje się do kuchni, sypialni, salonu, jadalni i innych pomieszczeń. Dzięki konstrukcji z oczkami zasłony można łatwo założyć i przesuwać. Białe, półprzezroczyste zasłony z delikatnym haftowanym motywem liści. Liście są wykonane z haftu i zupełnie innej przędzy.

Mają pewien wygląd 3D. Zasłony sprawiają, przyciąga wzrok w każdym pomieszczeniu. Nie wybielać. Podczas drapowania działają idealnie. Zasłony należy wyprasować po praniu delikatnym. Stwórz relaksujący nastrój, aby cieszyć się ciepłym naturalnym światłem słonecznym o każdej porze roku. Przezroczyste zasłony można prać w pralce w zimnej wodzie. Te haftowane zasłony wpuszczają świeże powietrze, a do tego zasłony mogą częściowo filtrować światło słoneczne i chronić Twoją prywatność.

Prasować w niskiej temperaturze, zagniecenia spowodowane przez opakowanie znikną. Przed zakupem zasłon należy zmierzyć rozmiar okna. Każda sztuka ma 140 cm szerokości i 245 cm wysokości, całkowita szerokość zasłon powinna być 1, całkowita szerokość obu zasłon wynosi 280 cm. Wyrazisty wzór, że są bardzo eleganckie. Wyszywane liście sprawiają, że również od zewnątrz wyglądają bardzo dobrze.
MarkaMIULEE #ad
ProducentMIULEE #ad
Wysokość0
Długość88.58
Waga0.4
Szerokość55.12

4. MIULEE

#ad

Sypialni, na przelotkach, MIULEE Sheer Zasłona z woalu, z oczkami, przezroczysta, z motywem gwiazd, salonu, 145 x 140 cm wys. x szer., szare, do pokoju dziecięcego, dekoracyjna, zestaw 2 sztuk

#ad
MIULEE #ad - Bardzo miękki i trwały. 2 sztuki w jednym opakowaniu. Wskazówki dotyczące prania: nadaje się do prania w pralce w zimnej wodzie, suszyć w suszarce bębnowej na niskim poziomie. Jeśli nadal masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych produktów lub niezadowolenie z naszych produktów, skontaktuj się z nami, zaoferujemy Ci usługi w ciągu 24 godzin.

Może nie tylko wzbogacić kolor domu, ale również poprawić Twoje szczęście. Wszechstronne zastosowanie: zasłonę można zawiesić w sypialni, salonie, pokoju dziecięcym. Wzornictwo: naturalny wygląd sprawia, że ta zasłona wygląda modnie.

Ta zasłona wykorzystuje wzór w gwiazdy, który wygląda bardzo uroczo. Nie wybielać. Materiał: każda zasłona jest wykonana w 100% z poliestru. Może również upiększyć okna w dekoracyjny i kolorowy sposób. Miulee 100% gwarancja satysfakcji: każda zasłona, którą produkujemy, zapewnia najwyższą jakość i ekskluzywne wykonanie.
MarkaMIULEE #ad
ProducentMIULEE #ad
Wysokość0
Długość57.09
Waga1.01
Szerokość55.12

5. MIULEE

#ad

Zasłony na przelotkach, 175 x 140 cm wys. x szer., MIULEE Przezroczysta zasłona z woalu, do sypialni i salonu, Sheer, dekoracyjne, szare, zestaw 2 sztuk, białe, z nadrukiem w gałązki drzewa

#ad
MIULEE #ad - Wymiary: 175 m x 140 cm wys. Zasłony są wykonane w 100% z poliestru. Zasłony można prać w pralce. RÓŻne zastosowania: te ekskluzywne zasłony z nadrukiem to idealny wybór do salonu, sypialni i pokoju dziecięcego.

Nasze zasłony wykorzystują najnowszą technologię druku, która jest bardzo przyjazna dla środowiska i bezpieczna. WskazÓwki: jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące naszych produktów, skontaktuj się z nami. X szer. Zaleca się delikatne wirowanie i suszenie w niskiej temperaturze. Twoje zadowolenie jest naszym najwyższym priorytetem.

Modne wzornictwo: zasłony mają haftowane wzory, takie jak gałęzie, a szyby okienne są cienkie i nieprzepuszczalne. Atwa konserwacja i instalacja: perforowana konstrukcja umożliwia łatwą instalację. Ilość: 2 sztuki w jednym opakowaniu. Przy zachowaniu prywatności światło słoneczne może w naturalny sposób wchodzić do pomieszczenia.
MarkaMIULEE #ad
ProducentMIULEE #ad
Wysokość0
Długość68.9
Waga1.3
Szerokość55.12
Numer części2P Printed curtain 140*175_07
Model2P Printed curtain 140*175_07

6. MIULEE

#ad

Super miękka, wzór liści, 2 sztuki, aksamitne firanki z oczkami, każda 245 cm wysokości, ciemnozielone, aksamitna zasłona nieprzejrzysta do dekoracji salonu,, MIULEE Zasłony aksamitne ze złotą folią

#ad
MIULEE #ad - Wskazówki: aksamitne zasłony można prać w pralce w zimnej wodzie. Warto dodać i stać się częścią Twojej rodzinnej dekoracji. Aksamitne materiały: nasze zasłony są wykonane z aksamitu. Luksusowy materiał i jedyne w swoim rodzaju wzornictwo można zastosować w każdym pomieszczeniu w domu! Idealnie nadaje się do salonu, studia, jadalni, sypialni, pokoju dziecięcego.

Wielofunkcyjne: aksamitne zasłony blokują 60-70% promieni słonecznych, chronią prywatność i tworzą bezpieczną, przyjemną atmosferę dla Twoich aktywności w domu. Materiał zasłon jest miękki i bardzo ładny. Idealnie nadaje się do dekoracji okien w zimie. Szeroka kompatybilność: połączenie aksamitu i złotej folii jest po prostu piękne.

Wzór liści nadaje mu piękny, elegancki wygląd. Dzięki konstrukcji z oczkami zasłony można łatwo zakładać i przesuwać. Te zasłony stanowią idealną równowagę między dekoracją a prywatnością. Jak wniesienie słońca do domu. Nie wybielać zasłon. W przypadku dalszych pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji i udzielimy satysfakcjonującej odpowiedzi! Po kilku tygodniach wieszania lub prasowaniu w niskiej temperaturze fałdy spowodowane opakowaniem znikną.
MarkaMIULEE #ad
ProducentMIULEE #ad
Wysokość0.01
Długość96.46
Waga3.59
Szerokość55.12

7. MIULEE

#ad

Kuchni, do pokoju dziecięcego, 140 x 280 cm, biało-szare, woal, lniane zasłony do salonu, nowoczesne zasłony okienne, MIULEE Zasłony o wyglądzie lnu, z oczkami, zestaw 2 sztuk

#ad
MIULEE #ad - Wskazówka: można prać w pralce lub ręcznie. Wielofunkcyjne: nasze lniane zasłony są lekkie i oddychające, aby nadać pomieszczeniu bardziej miękkie światło i chronić Twoją prywatność. 280 x dł. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych produktów lub nie jesteś zadowolony z naszych produktów, a my pomożemy Ci w ciągu 24 godzin.

Proszę zmierzyć od górnej części zasłony, oczka mają średnicę wewnętrzną 4 cm. Ze względu na ręczny pomiar możliwe są różnice w wymiarach rzędu 1-2 cm. 140 cm, każde opakowanie zawiera 2 lniane zasłony i jest dostępne w różnych rozmiarach. Prasować w niskiej temperaturze, suszyć w suszarce bębnowej, nie wybielać. Rozmiar i opakowanie: wymiary wys. Nasze lniane zasłony pasują do wystroju każdego pomieszczenia i są idealne do salonu, sypialni, te zasłony filtrują światło słoneczne i promienie UV, balkonu i wielu innych.

W porównaniu z innymi zasłonami o wyglądzie lnu są one bardziej odporne na zagniecenia, miękkie, wygodne i trwałe. Miulee 100% serwis premium: każda zasłona, którą produkujemy, skontaktuj się z nami, zapewnia doskonałą jakość i doskonałe wykonanie. Wysokiej jakości materiał: nasze zasłony są wykonane w 100% z włókien poliestrowych i mają wygląd lnu.
MarkaMIULEE #ad
ProducentMIULEE #ad
Waga3.57
Numer częściSEZHIMA Curtain 140*280_03

8. MIULEE

#ad

Koronka, zasłona okienna z oczkami, czysta biel, przepuszczająca światło, koronka, sypialni, do salonu, MIULEE Zestaw 2 przezroczystych zasłon z liśćmi, 150 x 225 cm

#ad
MIULEE #ad - Zastosowanie: zasłony nadają się do sypialni, salonu, biur i innych miejsc, pokoi dziecięcych, salonów, nowoczesnych domów, pasują do różnych stylów wystroju wnętrz. Wymiary: 2 sztuki, 150 x 225 cm szer.

X wys. Wskazówki dotyczące prania: prać oddzielnie w pralce w zimnej wodzie, suszyć w suszarce bębnowej na niskim poziomie, nie prasować, nie wybielać, tylko w delikatnym cyklu, będzie wyglądać jak nowa. Pasują do większości dostępnych na rynku firanek, można je łatwo przesuwać i są łatwe w montażu.

Ze względu na ręczne cięcie może wystąpić błąd 1-2 cm. Nasze firanki zapewniają powiew romantycznej elegancji, przy czym wszędzie można znaleźć subtelności. Wzór: delikatny wzór koronki z motywem liścia i delikatną koronką po obu stronach. Wciąganie: dostępnych jest 8 otworów o średnicy wewnętrznej 4 cm. Dostępne różne rozmiary.
MarkaMIULEE #ad
ProducentMIULEE #ad
Wysokość0.01
Długość88.58
Waga2.01
Szerokość59.06

9. MIULEE

#ad

MIULEE Dwuwarstwowe zasłony termiczne przed zimnem i wysoką temperaturą, szara, zasłona na drzwi, grubsza zasłona termiczna, 1 szt., zaciemniająca, zasłona termiczna, ochrona przed zimnem, ochrona

#ad
MIULEE #ad - Całkowita szerokość pasów zasłon powinna być 1, 5-2 razy większa niż szerokość karnisza, aby zasłony wyglądały jeszcze piękniej nawet po rapie. Podane w opisie produktu długości firan obejmują odcinek tiulowy na górnym końcu firanki. Zasłony z czarną wyściółką wewnętrzną z tyłu są bardziej odpowiednie niż te z czarną wyściółką wewnętrzną z tyłu, ponieważ zapobiegają wchłanianiu ciepła przez czerń i uszkodzeniu szyby.

Można go również powiesić za drzwiami, aby utrzymać zimne zimowe powietrze na zewnątrz i zaoszczędzić na kosztach ogrzewania wewnątrz. Te zaciemniające zasłony zapewniają, a podszewka wypełniona włóknami poliestrowymi poprawia wydajność zasłony przed zimnem i ciepłem. Otrzymasz pojedynczy element dwuwarstwowej zasłony o szerokości 132 cm i wysokości 175 cm. Dwuwarstwowa konstrukcja sprawia, jak i praktyczne, że zasłony są zarówno piękne, że twoja sypialnia nie zostanie wcześnie rano zalana światłem, spowalniając utratę ciepłego powietrza z pomieszczenia.

Oczka w górnej części zasłon mają średnicę 4 cm i pasują do większości dostępnych na rynku karniszy. Nasze zasłony termiczne chroniące przed zimnem są sprzedawane w pojedynczych egzemplarzach. Zimą zasłony termiczne chronią przed zimnem przed zimnymi wiatrami i oszczędzają energię, co zapewni Ci dobry sen. Ta zasłona termiczna na zimno i ciepło może być również używana jako ścianka działowa w korytarzu. Przed zakupem należy zmierzyć szerokość i wysokość okna, aby uzyskać pożądany efekt dekoracyjny i funkcjonalny.
MarkaMIULEE #ad
ProducentMIULEE #ad
Waga3.11

10. MIULEE

#ad

140 x 225 wys., przewiewne, przeźroczyste zasłony z woalu, białe, MIULEE Sheer zestaw 2 prześwitujących zasłon z woalu, przeźroczyste, dekoracyjne zasłony do sypialni z przelotkami, z oczkami, z poliestru, do salonu

#ad
MIULEE #ad - Ilość: 2 sztuki w jednym opakowaniu. Wzornictwo: naturalny wygląd sprawia, że zasłona wygląda modnie. Te zasłony z materiału są bardzo teksturowane. Miulee 100% gwarancja satysfakcji: każda produkowana przez nas zasłona zapewnia najwyższą jakość i wykwintne wykonanie.

Wymiary: 225 cm x 140 cm wys. Nie stosować wybielaczy. Pielęgnacja: nadaje się do prania w pralce w zimnej wodzie, suszyć w suszarce bębnowej na niskim poziomie. Dzięki delikatnemu kolorowi zasłona umożliwia ciepłą aranżację powierzchni okiennych, a także może upiększyć okna w dekoracyjny i kolorowy sposób. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych produktów lub jesteś niezadowolony z naszych produktów, skontaktuj się z nami, zapewnimy Ci obsługę w ciągu 24 godzin. X szer. Materiał: każda zasłona wykonana jest w 100% z poliestru.
MarkaMIULEE #ad
ProducentMIULEE #ad
Wysokość0
Długość88.58
Waga1.1
Szerokość55.12
Numer części2P 140*225 DLGT-12
Model2P 140*225 DLGT-12