Top 10 Motorcycle Intercom Bluetooth – Zestawy słuchawkowe Bluetooth

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Fodsports

#ad

Intercom, M1-S Pro, akumulator, odległość interkomu do 2000 m, Fodsports Zestaw słuchawkowy Bluetooth do motocykla, zestaw słuchawkowy Bluetooth, kask motocyklowy, system komunikacji do 8 motocykli

#ad
Fodsports #ad - Nie tylko jako system komunikacji, ale również jako zestaw słuchawkowy Bluetooth do telefonów komórkowych lub urządzeń nawigacyjnych. Dzięki technologii redukcji szumów csr odgłosy otoczenia, takie jak odgłosy wiatru i odgłosy silnika, nie zakłócają rozmów telefonicznych, a także na autostradzie z prędkością 120 km/h.

Długi czas czuwania i spokój ducha po sprzedażykask motocyklowy m1-s pro walkie-talkie z wbudowanym akumulatorem 900 mah, czas czuwania do tygodnia, 50% i 20%, 20 godzin rozmów telefonicznych, 12 godzin interkom Bluetooth. Oferujemy 12-miesięczną gwarancję, automatycznie wyświetli się monit, abyś mógł kupić swoje urządzenie bez obaw. Asystent głosowy zapewnia bezpieczny zestaw głośnomówiący podczas jazdy: ustawienie fabryczne to ręczne odpowiadanie, aby wykonywać połączenia, w zależności od życzenia można ustawić ręczną lub automatyczną odpowiedź.

Dzięki sterowaniu głosem nie trzeba zdejmować rąk z kierownicy. Zestaw głośnomówiący bluetooth 5. 0m1s pro jest wyposażony w wersję bluetooth 5. 0, która jest bardziej kompatybilna i stabilna. Po odłączeniu krótkofalówki łączy się automatycznie ponownie, gdy tylko znajdzie się w zasięgu. Sterowanie głosem i automatyczne połączeniezestaw głośnomówiący fodsports m1-s pro obsługuje funkcje siri lub s-voice w twoim telefonie.
MarkaFodsports #ad
ProducentFodsports #ad
Wysokość3.31
Długość4.33
Waga0.9
Szerokość4.33
Numer częściFodsports-M1S PRO
ModelFodsports-M1S PRO

2. Fodsports

#ad

Fodsports FX6S interkom motocyklowy z ekranem LCD, zestaw głośnomówiący, do 6 motocykli o zasięgu 1000 m, zestaw słuchawkowy Bluetooth, motocyklowy

#ad
Fodsports #ad - Wyświetlacz lcd fx6s można szybko stworzyć niezwykłe wrażenie. Obsługa działa również w rękawiczkach i jest intuicyjnie możliwa. Oferujemy 12-miesięczną gwarancję, prosimy o przesłanie nam wiadomości. System komunikacji bluetooth 5. 0wersja bluetooth 5. 0, prędkość jest szybsza i bardziej stabilna.

Niektóre kaski lepiej tłumią hałas. Nie martw się o naciśnięcie niewłaściwego przycisku. Obsługa pokrętła: tak samo jak fodsports fx6 motocyklowy interkom z pokrętłem, radia FM, przycisk do odbierania / odrzucania połączeń, regulacji głośności, odtwarzania muzyki, asystenta głosowego itd. Jesteśmy odpowiedzialni za nasze produkty i służymy naszym klientom z całego serca. Przyjazny dla użytkownika ekran lcdróżnorodne systemy komunikacyjne fx6s zostały zaprojektowane na bazie popularnego FX6 i to wysokiej jakości system interkomowy z wyświetlaczem LCD.

Ale to zależy od kasku. Dzięki funkcji uniwersalnego połączenia zestaw słuchawkowy FODSPORTS FX6S może łączyć się z większością dostępnych na rynku systemów interkomów motocyklowych. Używaj głośników 40 mm high fidelity i redukcji szumów cvc wyposażonego w profesjonalny wiatroszczelny mikrofon, można z łatwością jeździć do 120 km/h i wszystko bez problemu zrozumieć. Długi czas pracy akumulatora i bezpieczna po sprzedażyfodsports fx6s motocyklowy system interkomowy, dzięki której możesz bez obaw kupić urządzenie.
MarkaFodsports #ad
ProducentFodsports #ad
Waga0.73
ModelFX6
Gwarancja1

3. Moman

#ad

Zestaw słuchawkowy do motocykla, 5.3, Moman H4 Plus zestaw słuchawkowy do kasku motocyklowego, automatyczna reakcja, kask motocyklowy, kask motocyklowy tylko dla jednej osoby, wodoszczelność IPX6

#ad
Moman #ad - 40 mm grafowa jednostka wibracyjnaunikalna konstrukcja membrany grafenowej 40 mm zapewnia doskonałą jakość dźwięku podczas słuchania muzyki i połączeń – stereo Hi-Fi. Uwaga: ten produkt nie jest wyposażony w funkcję interkomu. Duży akumulator 1000 mah i ładowanie typu cmoman h4 plus jest wyposażony w akumulator 1000 mah, który umożliwia 32 godziny ciągłej pracy i 360 godzin czuwania po jednym naładowaniu.

Dla jednej osoby z bezprzewodowym połączeniem ze smartfonami 5. 3 i 2 smartfonamimotocyklowy zestaw słuchawkowy moman h4 plus wykorzystuje technologię bezprzewodową 5. 3, aby sprostać różnym wymaganiom w zakresie nawigacji, 4 GHz. Asystent głosowy jednym kliknięciem - h4 plus jest wyposażony w inteligentny system wspomagania głosu. Możesz mieć audio, transmisję danych i ładowanie za pomocą złącza typu C na domofonie, dzięki czemu można uniknąć nieporządnych połączeń kablowych. Wystarczy nacisnąć przycisk sterowania głosem na zestawie słuchawkowym kasku, co sprawia, bez odwracania uwagi od drogi.

System umożliwia również automatyczne rozmowy telefoniczne w trybie głośnomówiącym, aby aktywować asystenta głosowego lub Siri, że jazda jest bezpieczniejsza i wygodniejsza. Naukowe wzornictwo sprawia, modułową i pełną twarzą. Wodoszczelność ipx6 i bez kurzumotocyklowy zestaw słuchawkowy h4 plus jest wyposażony w wodoszczelność IPX6, burza, aby poradzić sobie z trudnymi warunkami pogodowymi, deszcz, takimi jak kurz, że idealnie pasuje do większości kasków z otwartą twarzą, śnieg i niskie temperatury.
MarkaMoman #ad
ProducentMoman #ad
Waga0.42
Numer częściH4 PLUS
ModelH4 PLUS
Gwarancja1

4. Moman

#ad

Bluetooth, Moman H2 zestaw słuchawkowy do motocykla, interkom, z redukcją szumów DSP, wodoszczelność IP65, do 800 m, motocyklowy kask interkom Bluetooth

#ad
Moman #ad - Wysoka jakość dźwięku do jazdy - zestaw słuchawkowy h2 z głośnikami o wielkości 40 mm zapewnia doskonałą jakość dźwięku podczas odtwarzania muzyki i rozmów telefonicznych. Może być stosowany do większości otwartych, modułowych i integralnych kasków. Dziel się przygód z przyjaciółmi podczas jazdy konnej, jazdy na nartach, jazdy na motocyklu, skoków spadochronowych itd.

Wbudowany akumulator 900 mah umożliwia nieprzerwaną pracę przez 20 godzin i czas czuwania wynoszący 300 godzin przy jednym ładowaniu. Interkom dla 2 kierowców do 800 m - zestaw interkomu do kasku motocyklowego moman h2 umożliwia prowadzenie rozmów w czasie rzeczywistym w odległości do 800 m. Duża zdolność dopasowania system interkomu h2 jest wodoszczelny zgodnie z ip65 i ma temperaturę roboczą od -20 do 50 °C i może być używany w trudnych warunkach pogodowych, takich jak kurz, deszcz, burza i śnieg.

Atwa instalacja i długa żywotnośćinterkom można zamontować na kasku za pomocą klipsa na plecach lub zapięcia na rzepy. Dzięki technologii redukcji szumów dsp możesz cieszyć się czystą muzyką również przy dużej prędkości i uniknąć odgłosów silnika, wiatru i ruchu drogowego. Bezprzewodowe połączenie i płynne sterowanie zestaw słuchawkowy h2 z technologią bezprzewodową 5. 0 obsługuje połączenia głośnomówiące, odrzucanie połączeń, za pomocą jednego przycisku do łatwego odtwarzania muzyki, strumieniowe przesyłanie muzyki, ustawiania głośności i wyboru kanałów radiowych FM.
MarkaMoman #ad
ProducentMoman #ad
Wysokość0
Długość0
Waga1.21
Szerokość0
Numer częściMoman H2
ModelMoman H2 EU
Gwarancja1

5. Moman

#ad

5.1, radio FM, interkom motocyklowy, wodoszczelność IP65, Moman H2 Pro zestaw słuchawkowy do motocykla, interkom bezprzewodowy, kask motocyklowy

#ad
Moman #ad - Dzięki technologii redukcji szumów dsp i cvc można cieszyć się czystą muzyką nawet przy dużej prędkości i unikać odgłosów silnika, wiatru i ruchu drogowego. Wbudowany akumulator 900 mah umożliwia nieprzerwaną pracę przez 20 godzin i czas czuwania 300 godzin przy jednym ładowaniu. Atwa instalacja i długa żywotność interkom można zainstalować na kaskach za pomocą klipsa na plecach lub zapięcia na rzepy.

Bezprzewodowe 5. 1 i płynne sterowanie zestaw słuchawkowy h2 pro z technologią bezprzewodową 5. 1 obsługuje połączenia głośnomówiące, odrzucanie połączeń, z przyciskiem do łatwego odtwarzania muzyki, radio FM, asystent głosowy AI, strumieniowe przesyłanie muzyki, regulacji głośności i wybierania kanałów radiowych FM. Duże przyciski i sterowanie kołem falistym, łatwa obsługa również w rękawiczkach. Interkom do 1000 m dla 2 kierowców - kask motocyklowy moman h2 pro intercom kit umożliwia dwóm kierowcom prowadzenie rozmów w czasie rzeczywistym na odległość do 1000 m.

Wysoka jakość dźwięku podczas jazdy h2 pro z głośnikami o wielkości 40 mm zapewnia doskonałą jakość dźwięku podczas słuchania muzyki i rozmów. Nadaje się do większości kasków otwartych, deszcz, takimi jak kurz, modułowych i integralnych. Duża zdolność adaptacji system interkomu h2 pro jest wodoszczelny zgodnie z ip65 i temperaturą roboczą od -20 do 50°C i może poradzić sobie z trudnymi warunkami pogodowymi, burza i śnieg. Podziel się szczęściem przygodowym ze znajomymi podczas jazdy konnej, jazdy na nartach, jazdy na motocyklu, skoków spadochronowych itd.
MarkaMoman #ad
ProducentMoman #ad
Numer części5060792352355
ModelH2
Gwarancja12 Miesięcy

6. WAYXIN

#ad

Interkom motocyklowy system komunikacji na 15 godzin pracy, kask motocyklowy z, WAYXIN T2 zestaw słuchawkowy motocyklowy 1 szt., kask motocyklowy zestaw słuchawkowy Bluetooth o zasięgu 100 m

#ad
WAYXIN #ad - Atwa instalacjadomofon motocyklowy wayxin t2 można przymocować do kasku za pomocą klipsa z tyłu lub zapięcia na rzepy, nie wymaga śrub i kluczy. Zestaw słuchawkowy do kasku z pełnym dupleksem 100 mzestaw słuchawkowy wayxin t2 do motocykla obsługuje równoczesną komunikację do 2 kierowców, zasięg komunikacji wynosi 30 m i jest odpowiedni dla 1 kierowcy lub 2 kierowców na przednich i tylnych siedzeniach.

Zestaw głośnomówiący motocyklowy bluetooth 5. 0 i automatyczne odbieranie połączeńmotocyklowy zestaw słuchawkowy Bluetooth T2 wykorzystuje technologię bezprzewodową 5. 0, słuchanie muzyki, zestaw głośnomówiący, obsługuje szybkie parowanie, odkładanie telefonu, odbieranie poleceń głosowych GPS, połączenia telefoniczne Siri itd. Jednak pełne naładowanie w ciągu zaledwie 3 godzin. Kompatybilna funkcja parowania nie jest obsługiwana.

Długi czas pracyinterkom motocyklowy t2 jest wyposażony w wbudowany akumulator 800 mAh, który obsługuje słuchanie muzyki przez 15 godzin, ciągłe jednoczesne połączenia przez 10 godzin i czas czuwania 350 godzin. Redukcja szumów dsp i cvczestaw słuchawkowy motocyklowy wayxin t2 dla 2 osób wykorzystuje technologię redukcji szumów DSP i CVC, dzięki czemu podczas jazdy krążownikiem lub kombi na autostradzie lub w górach nadal można usłyszeć czysty głos i muzykę swoich towarzyszy.
MarkaWAYXIN #ad
ProducentWAYXIN #ad
Waga0.42
Numer częściWAYXIN T2
ModelT2
Gwarancja1

7. WAYXIN

#ad

Zasięg 300 m, WAYXIN T2 Pro zestaw słuchawkowy motocyklowy, bez radia, 1 szt., interkom motocyklowy system komunikacji na 15 godzin pracy, kask motocyklowy z domofonem, kask motocyklowy

#ad
WAYXIN #ad - Atwa instalacjadomofon motocyklowy wayxin t2 można przymocować do kasku za pomocą klipsa na plecy lub zapięcia na rzepy, nie wymaga śrub i kluczy. Redukcja szumów dsp i cvczestaw słuchawkowy motocyklowy wayxin t2 dla 2 osób wykorzystuje technologię redukcji szumów DSP i CVC, dzięki czemu podczas jazdy krążownikiem lub kombi na autostradzie lub w górach nadal można usłyszeć czysty głos i muzykę swoich towarzyszy.

Kompatybilna funkcja parowania nie jest obsługiwana. Zestaw słuchawkowy do kasku z pełnym dupleksem 100 m zestaw słuchawkowy wayxin t2 motocyklowy obsługuje równoczesną komunikację do 2 kierowców, zasięg komunikacji wynosi 30 m i jest odpowiedni dla 1 kierowcy lub 2 kierowców na przednich i tylnych siedzeniach. Długi czas pracyinterkom motocyklowy t2 jest wyposażony w wbudowany akumulator 800 mAh, który obsługuje słuchanie muzyki przez 15 godzin, ciągłe jednoczesne połączenia przez 10 godzin i czas czuwania 350 godzin.

Motocyklowy zestaw głośnomówiący bluetooth 5. 0 i automatyczne odbieranie połączeńmotocyklowy zestaw słuchawkowy Bluetooth T2 wykorzystuje technologię bezprzewodową 5. 0, odbieranie poleceń głosowych gps, odkładanie telefonu, zestaw głośnomówiący, obsługuje szybkie parowanie, słuchanie muzyki, połączenia telefoniczne Siri itd. Jednak pełne naładowanie w ciągu zaledwie 3 godzin.
MarkaWAYXIN #ad
ProducentWAYXIN #ad
Numer częściT2
ModelT2
Gwarancja1

8. BuyWeek

#ad

Obsługa zestawu głośnomówiącego, zestaw słuchawkowy Bluetooth, BuyWeek Kask motocyklowy Bluetooth, kask motocyklowy, interkom Bluetooth V5.0, głośniki, słuchawki

#ad
BuyWeek #ad - Słuchawki hi-fi zapewniają wysoką jakość dźwięku. Dzięki konstrukcji magic tape możesz je zawsze i wszędzie założyć i zdjąć. Obsługa zestawu głośnomówiącegozestaw słuchawkowy bluetooth do kasku motocyklowego obsługuje tryb głośnomówiący, daje naprawdę wolne ręce i zapewnia bezpieczeństwo podczas jazdy.

Stabilne i płynne połączeniebt v5. 0 + edr zapewnia bardziej stabilne i płynne połączenie. Funkcja przypomnienia dźwiękowego ułatwia konfigurację urządzenia za pomocą przypomnienia dźwiękowego. Wzornictwo DIY, jeśli chcesz. Obsługa odbierania, odrzucania i ponownego wybierania funkcji telefonu. Komunikat głosowysłuchawki do kasku motocyklowego mają funkcję komunikatu głosowego, "połączenie" i ułatwia ustawienie i wykonywanie procesu. Długi czas pracyzestaw słuchawkowy do kasku motocyklowego jest wyposażony w wbudowany akumulator litowo-jonowy, czas czuwania do 160 godzin.

Obsługa iphone'a, która emituje takie dźwięki jak "włącz", "parowanie", aby wyświetlić wydajność i wiedzieć, kiedy należy go naładować. Ostrzeżenie w przypadku niskiego poziomu bateriiostrzeżenie w przypadku niskiego poziomu naładowania wskazuje, że bateria nie jest wystarczająca i musi być ładowana. W trybie oszczędzania energii wyłącza się automatycznie po 5 minutach, czas pracy do 8 godzin, gdy nie jest sparowane żadne działające urządzenie. 5.
MarkaBuyWeek #ad
ProducentBuyWeek #ad
Wysokość3.94
Długość3.94
Waga0.4
Szerokość3.94
Numer częściBuyWeek0t8x49qgch
ModelBuyWeek0t8x49qgch

9. WAYXIN

#ad

Interkom motocyklowy system komunikacyjny, pełny dupleks, zasięg 1500 m, WAYXIN R9 6-drożny zestaw słuchawkowy motocyklowy, kask motocyklowy z funkcją FM, zestaw 2 szt

#ad
WAYXIN #ad - Redukcja szumów cvc i dsp: interkom motocyklowy wayxin r9 może zmniejszyć hałas silnika i wiatru dzięki CVC Clear Voice Capture, redukcji szumów DSP i technologii stereo Hifi o 90%, a wysokiej jakości głośniki sprawiają, że komunikacja między Tobą a Twoim partnerem jest wyraźniejsza.

Zestaw słuchawkowy bluetooth 5. 0: zestaw słuchawkowy bluetooth wayxin r9 wykorzystuje najnowszą technologię Bluetooth 5. 0, nawet jeśli prędkość motocykla osiąga 90 km/h, zestaw słuchawkowy motocyklowy dla 2 osób do 6 osób, możesz nadal normalnie rozmawiać ze swoim partnerem. Podczas jazdy samochodem można obsługiwać bezprzewodowy interkom motocyklowy również w rękawiczkach, co poprawia bezpieczeństwo. Intymne wzornictwo: interkom motocyklowy wx-r9 wykorzystuje solidne, duże przyciski. Zestaw słuchawkowy r9 do kasku motocyklowego obsługuje również tryb głośnomówiący, GPS, nawigacja głosowa.

6-osobowa komunikacja z motocyklem bluetooth: zestaw słuchawkowy wayxin r9 może jednocześnie komunikować się do 6 osób, zasięg domofonu wynosi do 1500 metrów teoretycznie, zestaw głośnomówiący Bluetooth WX-R9 może być połączony z interkomem motocyklowym innych marek dostępnych na rynku. Połączenie ze słuchawkami motocyklowymi: wayxin r9 można połączyć ze wszystkimi telefonami komórkowymi bluetooth, Google Assistant, aby zadzwonić do Siri, podwójne kliknięcie, zestawem słuchawkowym Bluetooth dostępnych na rynku.
MarkaWAYXIN #ad
ProducentWAYXIN #ad
Wysokość2.76
Długość1.97
Waga0.14
Szerokość1.18
Numer częściWAYXIN R9
ModelR9

10. EJEAS

#ad

Zestaw słuchawkowy z funkcją redukcji szumów CVC i efektami dźwiękowymi 3D, EJEAS Kask motocyklowy E1+ Bluetooth 5.1, kask motocyklowy, możliwość podłączenia 2 telefonów komórkowych

#ad
EJEAS #ad - Proszę dokładnie sprawdzić, czy rozmiar produktu jest odpowiedni, aby uniknąć nieprzyjemnych zakupów. Chip bluetooth 5. 1: kask motocyklowy q2 bluetooth interphone wykorzystuje chip Qualcomm Bluetooth 5.

1, który jest łatwy i szybki do sparowania, wyraźny i stabilny mówić, a interkom może mieć zasięg do 800 m. Funkcja redukcji szumów cvc - nowa funkcja redukcji szumów cvc z wyraźną i stabilną jakością dźwięku może zmniejszyć echo i szumy oraz zapewnić lepsze wrażenia dla sędziów. Bateria 360 ma 2, 200 godzin ciągłego czuwania, 5 godziny ładowania, 19 godzin ciągłego użytkowania, nie trzeba się martwić o wydajność podczas podróży.
MarkaEJEAS #ad
ProducentEJEAS #ad
Wysokość0.47
Długość5.59
Waga0.22
Szerokość4.33
Numer części1
ModelE1+