Top 10 NEFF Geschirrspüler Vollintegriert – Duży sprzęt AGD

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Neff

#ad

NEFF S255ECX11E zmywarka XXL w pełni zintegrowana N50 / 55T x 59,8 szer. x 86,5 wys. cm / Home Connect / TimeLight / Chef 70° / 6 programów / stal nierdzewna/czarna klasa energetyczna C

#ad
Neff #ad - Timelight wyświetla pozostały czas pracy na podłodze. Panel sterowania znajduje się wewnątrz – zmywarka do zabudowy jest niewidoczna. W cm: 60, 0 x 55, 0 Chef 70°: nawet uporczywe resztki jedzenia nie stanowią problemu dla programu 70 stopni.

Dla jakości, na której można polegać. Znajduje się pomiędzy kranem a urządzeniem. Home connect: podłącz zmywarkę do wi-fi i steruj nią bez wysiłku za pomocą smartfona lub tabletu. Wymiary wnęki szer. Całkiem inteligentny! home connect to stale rozwijająca się platforma, dzięki której możesz wprowadzić przyszłość do swojej kuchni. Aquastop: ten system bezpieczeństwa niezawodnie zapobiega uszkodzeniom spowodowanym przez wodę – niezależnie od sieci elektrycznej.

W pełni zintegrowana: zmywarka jest wyposażona w front, który pasuje do kuchni. Dzięki podwyższonej temperaturze i zwiększonemu ciśnieniu wody strumienia wszystko jest błyszczące, czyste, również bez namaczania lub wstępnego płukania. X gł. Made in germany: zmywarka neff została zaprojektowana i wyprodukowana w Niemczech.
MarkaNeff #ad
ProducentNeff #ad
Wysokość34.06
Długość21.65
Waga96.56
Szerokość23.54
Numer częściS255ECX11E
ModelS255ECX11E
GwarancjaBrak gwarancji.

2. Neff

#ad

NEFF S155ECX11E zmywarka do naczyń w pełni zintegrowana N50 / 60 cm / Home Connect / Time Light / Chef 70° / 6 programów, czarna

#ad
Neff #ad - Dzięki podwyższonej temperaturze i zwiększonemu ciśnieniu wody strumienia wszystko jest błyszczące, czyste, również bez namaczania lub wstępnego płukania. Timelight wyświetla pozostały czas pracy na podłodze.

Made in germany: zmywarka neff została zaprojektowana i wyprodukowana w Niemczech. Całkiem inteligentny! home connect to stale rozwijająca się platforma, dzięki której możesz wprowadzić przyszłość do swojej kuchni. Znajduje się pomiędzy kranem a urządzeniem. W cm: 60, 0 x 55, 0 X gł. Wymiary wnęki szer. Home connect: podłącz zmywarkę do wi-fi i steruj nią bez wysiłku za pomocą smartfona lub tabletu. Chef 70°: nawet uporczywe resztki jedzenia nie stanowią problemu dla programu 70 stopni.

Dla jakości, na której można polegać. Panel sterowania znajduje się wewnątrz – zmywarka do zabudowy jest niewidoczna. Aquastop: ten system bezpieczeństwa niezawodnie zapobiega uszkodzeniom spowodowanym przez wodę – niezależnie od sieci elektrycznej. W pełni zintegrowana: zmywarka jest wyposażona w front, który pasuje do kuchni.
MarkaNeff #ad
ProducentNeff #ad
Wysokość32.09
Długość21.65
Waga0.02
Szerokość23.54
Numer częściS155ECX11E
ModelS155ECX11E
GwarancjaBrak gwarancji.

3. Neff

#ad

NEFF S257ZCX35E N70 zmywarka XXL w pełni zintegrowana / 60 cm / Home Connect / TimeLight / suszenie zeolitu / 8 programów ze stali nierdzewnej

#ad
Neff #ad - Aquastop: ten system bezpieczeństwa niezawodnie zapobiega uszkodzeniom spowodowanym przez wodę – niezależnie od sieci elektrycznej. Home connect: podłącz zmywarkę do wi-fi i steruj nią bez wysiłku za pomocą smartfona lub tabletu.

Całkiem inteligentny! home connect to stale rozwijająca się platforma, dzięki której możesz wprowadzić przyszłość do swojej kuchni. System bezpieczeństwa znajduje się pomiędzy kranem a urządzeniem. Panel sterowania znajduje się wewnątrz – zmywarka do zabudowy jest niewidoczna. W cm: 60, 0 x 55, 0 Suszenie zeolitu: naturalny mineralny zeolit zmniejsza zużycie energii do minimum, wchłaniając wilgotne powietrze w fazie suszenia i przekształcając je w suche, gorące powietrze.

X gł. Made in germany: zmywarka neff została zaprojektowana i wyprodukowana w Niemczech. Dla jakości, na której można polegać. Timelight wyświetla pozostały czas pracy na podłodze. W pełni zintegrowana: zmywarka jest wyposażona w front, który pasuje do kuchni. Wymiary wnęki szer.
MarkaNeff #ad
ProducentNeff #ad
Wysokość7.09
Długość14.96
Waga96.6
Szerokość14.96
Numer częściS257ZCX35E
ModelS257ZCX35E
GwarancjaBrak gwarancji.

4. Neff

#ad

Open Dry, NEFF S157ECX21E N70 zmywarka do naczyń, Home Connect, stal nierdzewna, w pełni zintegrowana, TimeLight, 8 programów, 60 cm

#ad
Neff #ad - Aquastop: ten system bezpieczeństwa niezawodnie zapobiega uszkodzeniom spowodowanym przez wodę – niezależnie od sieci elektrycznej. Made in germany: zmywarka neff została zaprojektowana i wyprodukowana w Niemczech.

Suche i schłodzone naczynia bez czekania. Dla jakości, na której można polegać. Timelight wyświetla pozostały czas pracy na podłodze. Home connect: podłącz zmywarkę do wi-fi i steruj nią bez wysiłku za pomocą smartfona lub tabletu. Znajduje się pomiędzy kranem a urządzeniem. X gł. Wymiary wnęki szer. Panel sterowania znajduje się wewnątrz – zmywarka do zabudowy jest niewidoczna.

W cm: 60, 0 x 55, 0 Całkiem inteligentny! home connect to stale rozwijająca się platforma, dzięki której możesz wprowadzić przyszłość do swojej kuchni. W pełni zintegrowana: zmywarka jest wyposażona w front, który pasuje do kuchni. Open dry: po zakończeniu programu płukania i suszenia drzwi urządzenia otwierają się całkowicie samoczynnie.
MarkaNeff #ad
ProducentNeff #ad
Wysokość32.09
Długość21.65
Waga88.91
Szerokość23.54
Numer częściS157ECX21E
ModelS157ECX21E
GwarancjaBrak gwarancji.

5. Neff

#ad

NEFF S257EAX36E N70 zmywarka XXL w pełni zintegrowana / 60 cm / Home Connect / TimeLight / Chef 70° / 8 programów

#ad
Neff #ad - Ulubiony: ulubiony przycisk w zmywarce do naczyń. W pełni zintegrowana: zmywarka jest wyposażona w front, który pasuje do kuchni. Timelight wyświetla pozostały czas pracy na podłodze. Home connect: podłącz zmywarkę do wi-fi i steruj nią bez wysiłku za pomocą smartfona lub tabletu.

Wymiary wnęki szer. X gł. Aquastop: ten system bezpieczeństwa niezawodnie zapobiega uszkodzeniom spowodowanym przez wodę – niezależnie od sieci elektrycznej. Znajduje się pomiędzy kranem a urządzeniem. Wystarczy zapisać na nim program lub ustawienie, które powinno zostać usunięte tylko za jednym naciśnięciem przycisku.

Całkiem inteligentny! home connect to stale rozwijająca się platforma, dzięki której możesz wprowadzić przyszłość do swojej kuchni. Made in germany: zmywarka neff została zaprojektowana i wyprodukowana w Niemczech. W cm: 60, 0 x 55, 0 Dla jakości, na której można polegać. Panel sterowania znajduje się wewnątrz – zmywarka do zabudowy jest niewidoczna.
MarkaNeff #ad
ProducentNeff #ad
Wysokość3.54
Długość17.72
Waga96.6
Szerokość17.72
Numer częściS257EAX36E
ModelS257EAX36E
GwarancjaBrak gwarancji.

6. Neff

#ad

NEFF S157EAX36E N70 zmywarka do naczyń w pełni zintegrowana / 60 cm / Home Connect / TimeLight / Chef 70° / 8 programów

#ad
Neff #ad - W cm: 60, 0 x 55, 0 Made in germany: zmywarka neff została zaprojektowana i wyprodukowana w Niemczech. Dla jakości, na której można polegać. Aquastop: ten system bezpieczeństwa niezawodnie zapobiega uszkodzeniom spowodowanym przez wodę – niezależnie od sieci elektrycznej.

Ulubiony: ulubiony przycisk w zmywarce do naczyń. Timelight wyświetla pozostały czas pracy na podłodze. Panel sterowania znajduje się wewnątrz – zmywarka do zabudowy jest niewidoczna. Home connect: podłącz zmywarkę do wi-fi i steruj nią bez wysiłku za pomocą smartfona lub tabletu. Całkiem inteligentny! home connect to stale rozwijająca się platforma, dzięki której możesz wprowadzić przyszłość do swojej kuchni.

Wystarczy zapisać na nim program lub ustawienie, które powinno zostać usunięte tylko za jednym naciśnięciem przycisku. X gł. Znajduje się pomiędzy kranem a urządzeniem. Wymiary wnęki szer. W pełni zintegrowana: zmywarka jest wyposażona w front, który pasuje do kuchni.
MarkaNeff #ad
ProducentNeff #ad
Wysokość7.87
Długość10.24
Waga96.63
Szerokość10.24
Numer częściS157EAX36E
ModelS157EAX36E
GwarancjaBrak gwarancji.

7. Fox·Bunny

#ad

Oryginalny zestaw montażowy do zmywarki 618833 00618833, Część zamienna do w pełni zintegrowanej osłony przedniej zmywarki, do BSH Bosch, Neff i wielu innych marek, Siemens

#ad
Fox·Bunny #ad - Zawartość pakietu ● zestaw części zamiennych ma 2 x uchwyty i 4 x śruby. Wysoka jakość ● nasze przednie mocowanie jest wykonane z wysokiej jakości materiału i jest wytrzymałe.

Należy pamiętać, że zmywarka do naczyń musi mieć odpowiednie wycięcia! Produkt jest kompatybilny z wieloma urządzeniami. Jeśli jednak coś jest uszkodzone, aby znaleźć rozwiązanie. Dzięki naszemu mocowaniu z przodu można zainstalować panel przedni do zmywarki, dzięki czemu obraz kuchni pozostaje jednolity. Praktyczna ● część zamienna kompatybilna z Bosch, Constructa, Neff, Siemens, Junker i wieloma innymi markami. Zapoznaj się z produktami w galerii, aby znaleźć odpowiednie urządzenie. Dostawa ● dostawa jest dostarczana przez amazon, skontaktuj się z nami, co jest szybkie i bezpieczne.
MarkaFox·Bunny #ad
ProducentFox·Bunny #ad
Wysokość0.2
Długość3.54
Waga0.02
Szerokość2.36
Numer części00618833
Model618833 / 00618833
Gwarancja1 rok gwarancji producenta

8. Neff

#ad

Favorit, Neff S255YAX01E zmywarka XXL N70, suszenie zeolitu, InfoLight, Chef70, 60 cm, HomeConnect, w pełni zintegrowana zmywarka z koszem na sztućce

#ad
Neff #ad - Panel sterowania znajduje się wewnątrz – zmywarka do zabudowy jest niewidoczna. Wystarczy zapisać na nim program lub ustawienie, które powinno być usunięte za jednym naciśnięciem przycisku. Suszenie zeolitu: naturalny mineralny zeolit redukuje zużycie energii do minimum, wchłaniając wilgotne powietrze w fazie suszenia i przekształcając je w suche, gorące powietrze.

Infolight pokazuje, czy zmywarka jest włączona. Home connect: podłącz zmywarkę do sieci wlan i steruj nią bez wysiłku za pomocą smartfona lub tabletu. Ulubiony: ulubiony przycisk w zmywarce do naczyń. W pełni zintegrowana: zmywarka jest wyposażona w pasujący front nie wchodzi w zakres dostawy.

Całkiem inteligentny! home connect to stale rozwijająca się platforma, dzięki której wprowadzisz przyszłość do swojej kuchni. Dzięki podwyższonej temperaturze i zwiększonemu ciśnieniu wody strumienia wszystko jest błyszczące, czyste, również bez namaczania lub wstępnego płukania. Chef 70°: nawet uporczywe resztki jedzenia nie stanowią problemu dla programu 70 stopni.
MarkaNeff #ad
ProducentNeff #ad
Wysokość34.06
Długość21.65
Waga97.22
Szerokość23.54
Numer częściS255YAX01E
ModelS255YAX01E
Gwarancja2 lata gwarancji producenta.

9. Neff

#ad

Chef 70°, w pełni zintegrowana, 6 programów, NEFF S255HAX29E N50 XXL zmywarka do naczyń, 60 cm, Home Connect, TimeLight

#ad
Neff #ad - W cm: 60, 0 x 55, 0 Dzięki podwyższonej temperaturze i zwiększonemu ciśnieniu wody strumienia wszystko jest błyszczące, czyste, również bez namaczania lub wstępnego płukania. Znajduje się pomiędzy kranem a urządzeniem.

X gł. Wymiary wnęki szer. Aquastop: ten system bezpieczeństwa niezawodnie zapobiega uszkodzeniom spowodowanym przez wodę – niezależnie od sieci elektrycznej. Panel sterowania znajduje się wewnątrz – zmywarka do zabudowy jest niewidoczna. W pełni zintegrowana: zmywarka jest wyposażona w front, który pasuje do kuchni. Home connect: podłącz zmywarkę do wi-fi i steruj nią bez wysiłku za pomocą smartfona lub tabletu.

Całkiem inteligentny! home connect to stale rozwijająca się platforma, dzięki której możesz wprowadzić przyszłość do swojej kuchni. Made in germany: zmywarka neff została zaprojektowana i wyprodukowana w Niemczech. Chef 70°: nawet uporczywe resztki jedzenia nie stanowią problemu dla programu 70 stopni. Timelight wyświetla pozostały czas pracy na podłodze. Dla jakości, na której można polegać.
MarkaNeff #ad
ProducentNeff #ad
Wysokość3.54
Długość19.29
Waga81.57
Szerokość19.29
Numer częściS255HAX29E
ModelS255HAX29E
GwarancjaBrak gwarancji.

10. Neff

#ad

Chef 70/8 programów, NEFF S257ECX21E N70 XXL zmywarka do naczyń, w pełni zintegrowana, TimeLight, 60 cm, Home Connect

#ad
Neff #ad - Open dry: po zakończeniu programu płukania i suszenia drzwi urządzenia otwierają się całkowicie samoczynnie. W cm: 60, 0 x 55, 0 Made in germany: zmywarka neff została zaprojektowana i wyprodukowana w Niemczech.

Suche i schłodzone naczynia bez czekania. Dla jakości, na której można polegać. Całkiem inteligentny! home connect to stale rozwijająca się platforma, dzięki której możesz wprowadzić przyszłość do swojej kuchni. W pełni zintegrowana: zmywarka jest wyposażona w front, który pasuje do kuchni. Wymiary wnęki szer. X gł. Home connect: podłącz zmywarkę do wi-fi i steruj nią bez wysiłku za pomocą smartfona lub tabletu.

Aquastop: ten system bezpieczeństwa niezawodnie zapobiega uszkodzeniom spowodowanym przez wodę – niezależnie od sieci elektrycznej. Timelight wyświetla pozostały czas pracy na podłodze. Panel sterowania znajduje się wewnątrz – zmywarka do zabudowy jest niewidoczna. Znajduje się pomiędzy kranem a urządzeniem.
MarkaNeff #ad
ProducentNeff #ad
Wysokość34.06
Długość21.65
Waga88.88
Szerokość23.54
Numer częściS257ECX21E
ModelS257ECX21E
GwarancjaBrak gwarancji.