Top 10 Regenschirm Gross Sturmfest – Parasole do golfa

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. ACEIken

#ad

Z wentylacją z podwójnym dachem, idealny jako parasol golfowy, czarny – wysokiej jakości parasol dla kobiet i mężczyzn, automatycznie otwierany, ACEIken Parasol duży XL – odporny na burzę

#ad
ACEIken #ad - Duży parasol przeciwdeszczowy 160 cm: z eleganckim daszkiem o wielkości 62 cali, wygodnym uchwytem EVA i stabilną ramą, w całości czarnym wzornictwem, chroni przed silnym wiatrem deszczem lub słońcem. Zamiennik. Baldachim jest wykonany z bardzo wodoodpornej mikrotkaniny 210T Pongee.

Lekkie i wysokiej jakości materiały: do końcówek i żeberek stosujemy wysokiej jakości włókno szklane, a jednocześnie nie jest tak ciężkie, które jest mocne i elastyczne, że Twoje ręce nie męczą. Po otwarciu jest wystarczająco duży dla dwóch osób. Automatyczne otwieranie: funkcja automatycznego otwierania zapewnia, że komfort nie będzie opóźniony. Trwała konstrukcja tworzy otwór wentylacyjny, przez który może dostać się wiatr, dzięki czemu parasol jest o wiele łatwiejszy w obsłudze w trudnych warunkach.

Konstrukcja z podwójnym daszkiem: konstrukcja z podwójnym daszkiem i ramą z hartowanej stali sprawia, że parasol jest prawie wiatroszczelny. Materiał ten jest lekki i szybkoschnący. Wystarczy nacisnąć przycisk na uchwycie, aby otworzyć go jedną ręką w mniej niż sekundę.
MarkaACEIken #ad
Wysokość1.97
Długość39.37
Waga1.32
Szerokość1.97
Numer częściUB001
ModelUB001

2. NINEMAX

#ad

Podwójnie wentylowany czarny, parasol golfowy L, parasol dla mężczyzn i kobiet, odporny na burzę, automatyczne rozkładanie, 140 cm, NINEMAX Parasol duży

#ad
NINEMAX #ad - Stabilny parasol golfowy: parasol golfowy ninemax z bardzo dużą końcówką i wytrzymałym wzornictwem, idealny dla entuzjastów sportu, biznesmenów i do codziennego użytku. Obsługa jedną ręką jest wyposażona w maksymalny komfort.

Odporny na wiatr. Dobrze zaprojektowany i stylowy preferowany: nasz parasol jest wyposażony w osłony z paskiem na ramię dla łatwego przenoszenia; antypoślizgowy uchwyt EVA zapewnia wygodny uchwyt i wysokiej jakości design, dzięki czemu będziesz wyglądać modnie. Parasol przeciwdeszczowy: nasze duże parasole są wykonane z wysokiej jakości, wodoodpornych materiałów high-tech, ze wzmocnionymi kośćmi i podwójnym daszkiem dla dodatkowej wytrzymałości i odporności na wiatr.

Automatyczny parasol przeciwdeszczowy: wystarczy nacisnąć przycisk na naszym uchwycie parasola golfowego, aby szybko go otworzyć. Parasol przeciwdeszczowy l: 137 cm duży parasol jest wystarczająco duży dla 1-2 osób, chroni całą rodzinę przed wszystkimi elementami, czy to deszcz, grad czy słońce.
MarkaNINEMAX #ad
ProducentNINEMAX #ad
Wysokość2.36
Długość37.01
Waga1.34
Szerokość2.36
Numer częściNINEMAX NX0003A

3. ZOMAKE

#ad

Zomake Golf parasol, z powłoką odporną na działanie deszczu i wiatru, jakość premium, automatyczne otwieranie, rozmiar 157 cm/172 cm, czarny, z zabezpieczeniem przeciwwiatrowym

#ad
ZOMAKE #ad - Najlepszy parasol dla golfistów: ogromny parasol o średnicy 157, stabilnej ramie i automatycznemu mechanizmowi otwierania stanowi nieodłączny element wyposażenia każdego golfisty – zarówno w mieście, biznesmenów lub jako skuteczna ochrona przed deszczem dla każdego. Doskonała imitacja jedwabiu, lekka, 95% promieni słonecznych.

Ochrona przed deszczem i śniegiem: już nigdy nie złapie cię deszcz ani intensywne słońce – parasol doskonale zabezpieczy cię przed wszystkimi niespodziankami ze strony matki natury: deszczem, szybko schnąca i odporna na pleśń, wyposażona w filtr UV SPF 50+ blokuje 99, gradem i oślepiającym słońcem. Ebrowanie i końcówki parasola wykonujemy z elastycznego i wytrzymałego włókna szklanego. Nie musisz obawiać się wiatru: system podwójnego baldachimu z ramą ze stali hartowanej gwarantuje praktycznie całkowitą wiatroszczelność parasola.

Szybkie rozkładanie: dzięki funkcji automatycznego otwarcia nie doświadczysz żadnych opóźnień w swoim komforcie. -. Podwójny baldachim z systemem odprowadzania wiatru ułatwia obsługę parasola trudnych warunkach. Ten rewelacyjny parasol podróżny wykonano z hartowanej stali szlachetnej powleczonej wysokiej jakości czarną żywicą. Długa żywotność produktu: konstruowane przez nas parasole odznaczają się bardzo długą żywotnością. Parasol wykonano w wodoszczelnej powłoki poliestrowej 210T.
MarkaZOMAKE #ad
ProducentZOMAKE #ad
Wysokość43.3
Długość57.5
Waga1.65
Szerokość57.5
Numer częściZOMAKE TM0063A
ModelZOMAKE TM0063A

4. NINEMAX

#ad

Stabilny parasol automatyczny z 12 kościami, parasol z drewnianym uchwytem dla mężczyzn i kobiet, niebieski morski, dla 2 osób, odporny na burzę, NINEMAX Parasol duży

#ad
NINEMAX #ad - Nasz automatyczny parasol jest wystarczająco duży, aby chronić 1-2 osoby przed wilgocią. Wodoszczelny parasol przeciwdeszczowy: nasze odporne na burzę parasole są wykonane z międzynarodowego wodoodpornego materiału najwyższej jakości tkaniny 210T Impact, która szybko schnie, gdy jest narażona na działanie wody.

Drewniany uchwyt parasola: gładki drewniany uchwyt, starannie zaprojektowany, z paskiem do noszenia parasola, aby chronić dłonie, łatwy do przenoszenia. Parasol przeciwdeszczowy: stabilny parasol ninemax z ulepszonymi i wzmocnionymi 12 mocnymi żebrami z włókna szklanego, wytrzymały i trwały, wytrzymuje próbę wyciągarek orkanicznych. Parasol przeciwdeszczowy w stylu retro, który nie przyjmie Ci stylu w deszczowy dzień, może być również używany do codziennej sesji zdjęciowej. Duży parasol: długość – 99 cm, średnica – 118 cm.
MarkaNINEMAX #ad
ProducentNINEMAX #ad
Wysokość46.46
Długość38.98
Waga1.26
Szerokość46.46
Numer częściYXT-NMX-E0NX0014B

5. G4Free

#ad

62 cale, automatycznie otwierany parasol golfowy, wentylowany, podwójne zadaszenie, wiatroszczelny, wodoodporny materiał, bardzo duży, G4free, czarny

#ad
G4Free #ad - Parasol na lata:projektujemy nasze parasole tak, aby przetrwały próbę czasu. Ten niezbędny podczas podróży parasol jest wykonany z hartowanej stali nierdzewnej i z wysokiej jakości żywicy w kolorze czarnym. Na żebra i końcówki używamy włókna szklanego, które jest elastyczne i charakteryzuje się długim okresem eksploatacji.

Baldachim jest zszywany ściegiem łańcuszkowym z dziewięcioma szwami na cal. -. Chroni przed deszczem i śniegiem:nigdy nie zaskoczy cię już deszcz lub słońce!parasol g4free będzie cię chronić przed wszystkim, posiada ochronę przeciwsłoneczną SPF 50 + blokuje 99, gradem lub śniegiem. Baldachim zrobiony jest z super wodoszczelnej tkaniny z mikrowłókien 210T. Ten jedwabny materiał jest lekki, co może spaść z nieba:deszczem, odporny na pleśń i szybko wysycha, 95% promieni słonecznych. Szybkie otwieranie:automatyczne otwieranie sprawia, że możesz natychmiast osłonić się przed pogodą dla maksymalnego komfortu.

Najlepsza jakość parasoli do golfa:z szerokim, wygodnemu uchwytowi EV, jest idealnym towarzyszem dla golfistów, 62-calowym baldachimem i wytrzymałym krojem, stabilnej ramie i automatycznemu mechanizmowi otwierania, czarnej obudowie, biznesmenów lub do użytku na co dzień. Dzięki smukłej konstrukcji, parasol G4Free jest idealny do użycia w mieście lub na boisku sportowym. Nie zawieje cię już wiatr:wzornictwo z podwójnym baldachimem i drutami ze stali hartowanej zapewnia, przez który przechodzi wiatr, że Twój parasol jest praktycznie wiatroszczelny.
MarkaG4Free #ad
ProducentG4Free #ad
Wysokość37.4
Długość0.01
Waga1.52
Szerokość0.01

6. NINEMAX

#ad

Parasol z drewnianym uchwytem dla mężczyzn i kobiet, dla 2 osób, stabilny parasol automatyczny z 16 kościami, czarny, odporny na burzę, NINEMAX Parasol duży

#ad
NINEMAX #ad - Duży parasol: długość – 99 cm, średnica – 118 cm. Nasz automatyczny parasol jest wystarczająco duży, aby chronić 1-2 osoby przed wilgocią. Parasol przeciwdeszczowy: stabilny parasol Ninemax z ulepszonymi i wzmocnionymi żebrami z włókna szklanego, wytrzymały i trwały, wytrzymuje próbę wyciągarek orkanicznych.

Wodoszczelny parasol przeciwdeszczowy: nasze odporne na burzę parasole są wykonane z międzynarodowego wodoodpornego materiału najwyższej jakości tkaniny 210T Impact, która szybko schnie, gdy jest narażona na działanie wody. Parasol przeciwdeszczowy w stylu retro, który nie przyjmie Ci stylu w deszczowy dzień, może być również używany do codziennej sesji zdjęciowej. Drewniany uchwyt parasola: gładki drewniany uchwyt, starannie zaprojektowany, z paskiem do noszenia parasola, aby chronić dłonie, łatwy do przenoszenia.
MarkaNINEMAX #ad
ProducentNINEMAX #ad
Wysokość1.77
Długość38.78
Szerokość5.12
Numer częściYXT-NMX-E0NX0015A

7. G4Free

#ad

Automatyczne rozkładanie, wiatroszczelny, podwójne zadaszenie dla 2-4 osób, duży rozmiar, XXL, G4Free Kwadratowy parasol golfowy 62/68 cali, duży parasol

#ad
G4Free #ad - Pogrubiony, wystarczy nacisnąć przycisk na uchwycie, miękki i wygodny. Automatyczne otwieranie i wygodny uchwyt aby otworzyć, antypoślizgowy uchwyt EVA, nawet jedną ręką. Lekki i łatwy do przenoszenia: ten parasol jest wykonany z włókna szklanego, 68 kg, waga parasola wynosi zaledwie 0, z osłoną parasola jest lekka i łatwa do przenoszenia.

Unikalna kwadratowa konstrukcja: ten parasol golfowy ma unikalną kwadratową konstrukcję, rodzinnych wycieczek, dzięki czemu Twój parasol nie będzie mylony ze zwykłymi parasolami innych osób. Mocny i wiatroszczelny: nasz parasol golfowy składa się z 8 wzmocnionych, wytrzymałych żeber i trzonków z włókna szklanego, a podwójna konstrukcja zapewnia wentylację.

Chroni przed wiatrem i deszczem. Idealny do codziennych dojazdów, gier w golfa i aktywności biznesowych. Duży parasol: ten parasol ma 2 rozmiary – 162/168 cm, co jest wystarczająco przestronne, 62 cale zapewnia miejsce dla 2 osób dorosłych i 68 cali zapewnia miejsce dla 3-4 osób dorosłych.
MarkaG4Free #ad
Wysokość6.5
Długość44.88
Waga1.54
Szerokość11.81
Numer częściG4Free SZAUD02V717A

8. G4Free

#ad

G4Free Parasol golfowy 55/61/69/72 cali, bardzo duży, automatyczne otwieranie, odporny na burzę, podwójny daszek, wodoszczelne parasolki, wentylowany

#ad
G4Free #ad - Parasol golfowy g4free Ultimate chroni przed wszystkim, co może rzucić na Ciebie matka natura. Aby otworzyć, wystarczy nacisnąć przycisk na uchwycie. Baldachim jest wykonany z ultra wodoodpornej mikrotkaniny 210T Pongee. Na spacer z psem w deszczu, nigdy się nie zamoczysz. Duża główka: parasol 55/61/69/72 cali, zawsze spełnia twoje potrzeby, np.

Deszcz, grad lub światło słoneczne. Ten materiał wykonany z jedwabiu jest lekki, odporny na pleśń i szybko schnie. Nie zdmuchniesz – konstrukcja z podwójną osłoną i rama z hartowanej stali zapewniają, przez którą może przepływać wiatr, że parasol jest wiatroszczelny. Funkcja automatycznego otwierania zapewnia, że komfort nie zostanie opóźniony. Wiatr nie pęka. Atwe i szybkie otwieranie: dzięki materiałowi z włókna szklanego parasol jest lekki i można go trzymać jedną ręką. Ochrona przed żywiołami – nigdy więcej nie daj się złapać przez deszcz lub słońce. Jest przeznaczony do użytku na polu golfowym lub na co dzień, do śledzenia wydarzeń sportowych, przykrycia dzieci w wózku dziecięcym lub jako bagaż biznesowy itd.

Konstrukcja z podwójnym baldachimem tworzy wentylację, dzięki czemu parasol jest o wiele łatwiejszy w obsłudze w trudnych warunkach. Wyjątkowy parasol golfowy: podwójny baldachim, wygodny uchwyt eva, ekskluzywne wykonanie, tkanina 210T pongee o wysokiej gęstości, automatyczny mechanizm otwierania, stabilna rama, skutecznie chroni przed kroplami deszczu i szybko schnie, lekkich żeber z włókna szklanego, 8 wzmocnionych, które jest wytwarzane przez ściegi łańcuchowe z dziewięcioma ściegami na cal.
MarkaG4Free #ad
ProducentG4Free #ad
Wysokość2.36
Długość39.37
Waga1.1
Szerokość2.36
Numer częściG4Free GCAD02V638A
ModelG4Free GCAD02V638A

9. NINEMAX

#ad

Odporny na burzę – parasol XL 140 cm – parasol golfowy z dwuwarstwowym materiałem parasolowym czarny, NINEMAX Parasol golfowy duży

#ad
NINEMAX #ad - Parasol przeciwdeszczowy: parasol golfowy ninemax jest wystarczająco wytrzymały, ze wzmocnioną i ulepszoną ramą z włókna szklanego i grzbietem oraz podwójną konstrukcją parasola, która przepuszcza wiatr przez szczeliny, dzięki czemu parasol nie jest odwrócony podczas burzy.

Wygodny design: nasze parasole mają wysokiej jakości antypoślizgowe uchwyty EVA, które są ergonomiczne i wygodne i miękkie w dotyku. Duży parasol przeciwdeszczowy: szukasz parasola, który ochroni Cię przed deszczem? Nasze 54-calowe parasole golfowe są wykonane z wysokiej jakości wodoodpornego materiału, który ochroni Ciebie i Twoją rodzinę przed deszczem. Stylowy parasol przeciwdeszczowy: wysokiej jakości parasol sprawi, niezależnie od tego, czy na zdjęcia, parasol golfowy NINEMAX sprawi, że będziesz wyglądać bardziej stylowo, czy na co dzień, że będziesz modą.

Ochrony przechowywe golfa: chcesz parasol na każdą okazję? nasze parasole golfowe nadają się nie tylko na boisku sportowym, ale także do pracy i na co dzień, czy pada deszcz czy słońce, parasole NINEMAX zapewniają najlepszą ochronę. Można je szybko i łatwo otworzyć, wystarczy nacisnąć przycisk na parasolu i otworzy się automatycznie.
MarkaNINEMAX #ad
Wysokość54
Długość67.72
Waga1.21
Szerokość0.01

10. Callaway

#ad

160 cm, Black/White, Callaway Golf Classic Regenschirm

#ad
Callaway #ad - Manuelles Öffnen. Robuste konstruktion, die auch bei extremen Wetterbedingungen standhält. Stiel aus Fiberglas. 160 cm große doppelkappe für maximalen Schutz. Ergonomischer, rutschfester geformter Griff.
MarkaCallaway #ad
ProducentCallaway #ad
Wysokość1.18
Długość7.87
Waga1.1
Szerokość5.51
Numer części5918001
Model5918001