Top 10 Taschenalarm Für Frauen – Syreny alarmowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. AMATHINGS

#ad

Odpowiednie dla każdej grupy wiekowej, urządzenia alarmowe do torebki, alarm paniczny, breloczek do kluczy, AMATHINGS Alarm kieszonkowy, alarm z oświetleniem LED, breloczek do kluczy do samoobrony

#ad
AMATHINGS #ad - Aby ponownie wyciszyć alarm kieszonkowy dla kobiet, włóż go z powrotem. Nadaje się dla każdego – ręczny alarm jest odpowiedni dla każdej grupy osób. Wszechstronność – nasz breloczek do kluczy jest wyposażony w dodatkowe oświetlenie awaryjne LED, które idealnie spełnia swoje zadanie w ciemności.

Niezależnie od tego, czy studenci, seniorzy, dzieci, kobiety czy pracownicy nocni – ten breloczek do kluczy jest idealnym towarzyszem codziennego użytku do celów samoobrony. Bezpieczeństwo – breloczek do kluczy do samoobrony wytwarza głośny alarm 140 dB i tym samym odstrasza każdego napastnika i wszelkie potencjalne niebezpieczeństwo.

Atwa obsługa – w przypadku poważnej sytuacji wystarczy usunąć rysik i od razu rozlega się dźwięk alarmu. Jednocześnie przyciąga uwagę innych osób, które mogą przyjść z pomocą. Zakres dostawy – dostawa obejmuje breloczek do kluczy obronnych.
MarkaAMATHINGS #ad
ProducentAMATHINGS #ad
Wysokość0.79
Długość2.76
Szerokość1.97
Numer części100581
Model100581

2. SUNMAY

#ad

140 dB, kobiety, seniorzy, SUNMAY Alarm kieszonkowy, dzieci, alarm paniczny, osobisty alarm do kluczy, bezpieczeństwo osobiste, 5 sztuk, z latarką

#ad
SUNMAY #ad - Najlepszy wybór na prezent – zestaw 5 budzików w różnych kolorach, dzieci, każdy pakowany pojedynczo. Włóż bolec, alarm natychmiast się zatrzyma. Inteligentne i przenośne wzornictwo – małe i modne wzornictwo z brelokiem do kluczy, kluczy, dzięki czemu napastnicy lub intruzi prawie nie przyciągają uwagi.

Ten osobisty alarm będzie najbardziej uważnym prezentem dla starszych, przyjaciół i bliskich. Możesz korzystać z alarmu nawet w samolocie lub na urlopie. Wydajna syrena ma silną penetrację, która może przyciągać uwagę ludzi również z dużej odległości. Można ją przymocować do damskich torebek, plecaków, tornistrów, walizek, pasów dla psów itd. Oferujemy 100% gwarancję zwrotu pieniędzy i przyjazną obsługę klienta. Atwy w obsłudze – wyciągnij sztyft spustowy, jeśli istnieje niebezpieczeństwo, alarm zabrzmi bardzo głośno.

Dźwięk alarmu jest bardzo głośny, nie należy wkładać go do uszu. Pomoże ci wezwać pomoc w nagłych wypadkach i odstraszyć napastników. Awaryjna latarka led – zintegrowana latarka LED zapewnia szybkie oświetlenie, gdy idziesz w ciemności lub znajdujesz dziurki od klucza. Super głośność 140 db – osobisty alarm z super głośnością 140 db chroni cię, gdy jesteś w niebezpieczeństwie lub potrzebujesz pomocy.
MarkaSUNMAY #ad
Wysokość0.79
Długość2.56
Szerokość1.57
Numer częściXN-BJQ
Model49

3. Ponangaga

#ad

Breloczek do kluczy, dzieci, Ponangaga Alarm osobisty 140 dB – kieszonkowy alarm z latarką, syrena, wieku, alarm paniczny Ponangaga do samoobrony, osobisty alarm dla kobiet, dziewcząt, mężczyzny

#ad
Ponangaga #ad - Szerokie zastosowanie – dobre dla wszystkich grup wiekowych, pracowników nocnych zmian, osób często podróżujących samotnie. Lekki i przenośny – trzy alarmy, metalowy stalowy breloczek do kluczy można zawiesić na kluczach, zamku błyskawicznym plecaku, szlufkach na pasek, tornistra, jako dekorację.

Lampa błyskowa led – alarm osobisty z jasną, jest to twoja wielka pomoc, białą mini latarką LED z oświetleniem awaryjnym o słabym świetle, przez co najmniej 30 minut, gdy jesteś sam w ciemności. Osobisty alarm jest niewielki i prawie nie zwracany na niego uwagę przez napastników lub intruzów. Również na wędrówki, studentów, dzieci, biegaczy, idealna ochrona w nagłych wypadkach dla kobiet, kemping i spacery.

Syrena do piercingu 140 db jest wystarczająca, aby przyciągnąć uwagę i niepokoić napastnika. Praktyczny alarm kieszonkowy – bardzo wytrzymałe tworzywo abs i metal, odporny na korozję. Atwa obsługa – obsługa jest prosta i skuteczna, wyciągnij sztyft spustu, gdy pojawi się niebezpieczeństwo, głośny alarm przyciągnie uwagę ludzi. Dzwonienie może trwać 30-40 minut i stopniowo głośno nie zrani uszu.
MarkaPonangaga #ad
ProducentPonangaga #ad
Wysokość1.5
Długość2.56
Szerokość0.87
Numer części1
Model1

4. BXROIU

#ad

BXROIU 2-częściowy alarm kieszonkowy 140 dB syrena samoobrona bezpieczeństwo breloczek do kluczy owalny

#ad
BXROIU #ad - Latarka led alarm kieszonkowy dzięki zintegrowanej mini latarce led jest przydatnym towarzyszem również w ciemności. Syrena głośna strongly w przypadku zagrożenia bezpieczeństwa osobistego należy pociągnąć metalowy trzpień na łańcuszku, aby aktywować alarm i powstrzymać działalność przestępczą.

Nawet jeśli atakujący wyrzuci alarm na ziemię, pozostaje on funkcjonalny i nadal chroni Cię głośnym sygnałem, aby zapobiec zranieniu napastników. Alarm kieszonkowy oferuje szeroki wybór zastosowań i jest doskonałą opcją bezpieczeństwa dla osób w każdym wieku. Atwy w obsłudze i poręczny breloczek do kluczy są skuteczne do samoobrony bez użycia przemocy, a tym samym stanowią prawdziwą alternatywę dla gazu pieprzowego, który może grozić samookaleczeniem. Odstraszacz bez użycia przemocy alarm kieszonkowy jest odpowiedni nie tylko dla osób starszych i kobiet, ale może również chronić dzieci.

Wydajne diody led są bardzo jasne i pomagają w znalezieniu zamka drzwi lub torby. Wskazówka: źródło sygnału wynosi 140 dB. Może być również bardzo przydatna do oświetlania ciemnych dróg. Dobrze nadaje się dla kobiet, dzieci, spacerowiczów, biegaczy, osób starszych, wędrowców i pracowników indywidualnych. Materiał abs i trwałość wytrzymały materiał chroni podczas upadku.
MarkaBXROIU #ad
ProducentBXROIU #ad
Wysokość0.79
Długość3.15
Szerokość2.17
Numer częściF28
ModelF28

5. Thopeb

#ad

Oryginalny breloczek do kluczy z syreną Self Defense dla kobiet – osobisty alarm i breloczek do kluczy dla kobiet – alarm ze światłem stroboskopowym i brelokiem do kluczy, pomaga starszym

#ad
Thopeb #ad - Chroń się w sytuacji awaryjnej dzięki syrenie samoobrony. Mały i dyskretny. Alarm bezpieczeństwa przez całą dobę. Pokój i miłość: sklep thopeb-store postawił sobie za zadanie oferowanie bezpiecznego i skutecznego urządzenia alarmowego do samoobrony.

W celu aktywacji wystarczy usunąć górny trzpień. Twoje osobiste urządzenie zabezpieczające: szybko uzyskaj pomoc, zagrożenia fizycznego, nagłych wypadków lub reakcji alergicznych. Jeśli jesteś zagrożony, aktywuj głośną syrenę Thopeb i migające światło stroboskopowe, aby odwrócić uwagę napastnika i zapobiec atakowi. 1 thopeb, minimalny zysk, maksymalna jakość. Można go łatwo przymocować do kluczy, portfela, plecaków lub pasków. Wspaniały prezent dla rodziców, niepewności, studentów i wszystkich, której potrzebujesz.

Nowoczesny design i łatwa obsługa: ten brelok do kluczy do samoobrony dla kobiet nie wymaga żadnego wykształcenia ani umiejętności, aby go obsługiwać. W sytuacji awaryjnej ofiara musi mieć możliwość wezwania pomocy. W celu dezaktywacji wystarczy włożyć ponownie. Każdy alarm birdie jest testowany ręcznie i trwały. Baterie są wymienialne i utrzymują 40 minut ciągłych.
MarkaThopeb #ad
ProducentThopeb #ad
Wysokość0.59
Długość3.2
Szerokość1.25
Numer częściSD-1
ModelPurple01

6. BXROIU

#ad

Syrena bezpieczeństwa do użycia w nagłych wypadkach, 2 x brelok z osobistym alarmem, 140DB

#ad
BXROIU #ad - Odstraszacz bez przemocy alarm kieszonkowy jest odpowiedni nie tylko dla osób starszych i kobiet, ale również dla dzieci. Nawet jeśli napastnik rzuca alarm na ziemię, pozostaje on funkcjonalny i nadal chroni Cię głośnym sygnałem dźwiękowym, aby uniemożliwić napastnikowi skrzywdzenie Cię.

Latarka led dzięki wbudowanej minilatarce kieszonkowej led alarm kieszonkowy jest przydatny również w ciemności. Prostota i komfort obsługi i poręczne breloczki do kluczy są efektywne do samoobrony bez użycia siły, a tym samym stanowią prawdziwą alternatywę dla gazu pieprzowego, który może nieść ze sobą ryzyko skrzywdzenia samego siebie. Wskazówka: moc źródła sygnału wynosi 140 dB.

Materiał abs i trwałość wytrzymały materiał chroni w przypadku spadnięcia na ziemię. Może być również bardzo przydatna do oświetlania ciemnych uliczek. Indywidualne zabezpieczeniew przypadku zagrożenia bezpieczeństwa osobistego należy wyciągnąć metalowy sztyft na lince, aby aktywować alarm i powstrzymać działalność przestępczą. Mocne diody led są bardzo jasne i pomagają znaleźć zamek do drzwi lub torbę.
MarkaBXROIU #ad
ProducentYD #ad
Wysokość2.44
Długość1.65
Szerokość0.98
Numer części4L-SEWH-HAA1
ModelBXR0IU-CM

7. Qoosea

#ad

Latarka LED dla dzieci/kobiet/seniorów/studentów, 140 dB, Qoosea Scream Safesound alarm alarmowy, ochrona przed samoobroną czarny + srebrny + fioletowy

#ad
Qoosea #ad - Zaprojektowany dla osób w każdym wieku, takich jak studenci, osoby samotne. Wskazówka – jeśli dźwięk alarmu jest cichszy lub po 8 miesiącach użytkowania, należy zdjąć śruby z tylnej pokrywy i włożyć nowe baterie.

Mini latarka led – alarm awaryjny może być również używany jako mini latarka LED do oświetlenia awaryjnego. Bezpieczeństwo jest najważniejsze – osobisty alarm 125-140 db z łańcuszkiem na klucze, ludzie mogą zwrócić na siebie uwagę, nawet z daleka. Możesz nacisnąć klawisze świecące razem, gdy jesteś w niebezpieczeństwie. Atwa aktywacja – wyciągnij rysik, aby aktywować osobisty alarm i włóż go ponownie, aby go zatrzymać.

Szerokie zastosowanie – ten osobisty alarm bezpieczeństwa jest niezbędny podczas podróży, biegacze, osoby starsze, policja i funkcjonariusze więzienni, biegacze, spacerowicze, wędrówek, osoby starsze, biegacze, ochrona dzieci, biwakowania i chodzenia psa. Dźwięk staje się coraz głośniejszy.
MarkaQoosea #ad
ProducentQosea Tech #ad
Wysokość0.79
Długość4.33
Szerokość1.57
Numer częściQTFLBJQ3C
ModelNO

8. Sabre

#ad

Alarm 120 dB, powolne miganie i szybkie miganie, słyszalny do 395 m, SABRE Osobisty alarm ze światłem bezpieczeństwa LED, 3 tryby świecenia ciągłe, odporny na warunki atmosferyczne

#ad
Sabre #ad - Osobista ochrona, na której można zaufać: Sabre to nr 1 marka gazu pieprzowego, znana przez policję i konsumentów oraz lidera w kategorii bezpieczeństwa osobistego. Kompaktowy i łatwy do przenoszenia: kompaktowy, minimalistyczny design nie odwraca Cię podczas treningu.

Zmaksymalizuj widoczność dzięki 3 trybom świecenia: 3 tryby świecenia zawsze włączone, wolne miganie i szybkie miganie zwiększają widoczność przy słabym oświetleniu, dzięki czemu chodzenie i bieganie w ciemności jest bezpieczniejsze. Alarm uwagi: syrena 120 db jest słyszalna do 395 m. Bądź bezpieczny dzięki bezpłatnemu treningowi bezpieczeństwa: Poczuj się bezpiecznie z każdym produktem Sabre; opakowanie zawiera linki do bezpłatnych filmów treningowych, dzięki czemu będziesz lepiej przygotowany na korzystanie z osobistego alarmu bezpieczeństwa firmy Sabre.

Zintegrowany klips do mocowania na ubraniach i kieszeniach, dzięki czemu można go łatwo wszędzie ze sobą zabrać. Pomaga odstraszyć napastnika poprzez zwrócenie na siebie uwagę bliskich ludzi, aby można się z pewnością uciec.
MarkaSabre #ad
ProducentSecurity Equipment Corporation #ad
Wysokość1.5
Długość1
Waga0.15
Szerokość2.5
Numer częściPA-CLIP-BK
ModelPA-CLIP-BK

9. Hion

#ad

Alarm paniczny, Hion Alarm kieszonkowy dla kobiet, 130 dB, osobisty alarm do samoobrony z oświetleniem LED, torebka, breloczek do kluczy, osób, dla kobiet, możliwość ponownego ładowania, dzieci

#ad
Hion #ad - Ochrona przed em, aby aktywować alarm i lampę błyskową, dzieci, kradzieżą i kradzieżą. Jest słyszalny do 150 m i trwa 90 minut. Hałas jest głośny i wystarczająco długi, to kontakt z opinią publiczną. Jest to wspaniały pomysł na prezent dla kobiet, kabel USB x 1. Klient na pierwszym miejscu: delikatne opakowanie zawiera gwizdek zgodnie z osobistym alarmem bezpieczeństwa x 1, instrukcja obsługi x 1, dlatego oferujemy 100% gwarancję zwrotu pieniędzy dla niezadowolonych klientów i 2-letnią gwarancję.

Breloczek do kluczy alarmowych dla kobiet może być ładowany tylko przez 1 godzinę za pomocą kabla i może trwać do 6 miesięcy lub 90 minut. Może być również stosowany jako światło awaryjne, aby oświetlić chodnik w ciemności. Atwy w obsłudze: wystarczy przeciągnąć rysik na górze lub dwukrotnie nacisnąć przycisk sos szybko, studentów, która wyzwala przenikliwy dźwięk, aby zdezorientować lub odstraszyć napastników lub w nagłych przypadkach przyciągnąć uwagę innych.

Trwały, wielokrotnego ładowania, wodoodporny i przyjazny dla środowiska: ten kieszonkowy alarm dźwiękowy ma dobrą wodoszczelność IP44 i jest wykonany z wysokiej jakości materiału ABS. Najlepszy alarm do breloka do kluczy i latarka dla osób starszych, kobiet i pracowników nocnych. Ten alarm kieszonkowy można wygodnie zabrać ze sobą do plecaka, torby i tak dalej i jest natychmiast gotowy do użycia! Osobisty alarm dla kobiet może być ładowany przez zaledwie 1 godzinę za pomocą kabla 6 miesięcy lub 9 0 minut nieprzerwanego alarmu. Kładziemy duży nacisk na zadowolenie naszych klientów, dziewcząt, seniorów i studentów.
MarkaHion #ad
ProducentHion #ad
Wysokość0.87
Długość3.5
Szerokość2.36
ModelJBQ-001

10. Naiicute

#ad

Latarka, Naiicute Alarm kieszonkowy dla kobiet, ostrzeżenie dla, starszych, samoobrony, syrena, osobisty alarm ze stroboskopem LED sygnał błyskowy LED, dziewcząt, breloczek do kluczy, dzieci

#ad
Naiicute #ad - Może zapewnić poczucie bezpieczeństwa, rozpraszać uwagę i odstraszyć potencjalne ataki. Baterie są wymienne i utrzymują przez 50 minut ciągłego, ogłuszającego alarmu. Spokój ducha to tylko rzut kotem! głośna syrenaw przypadku niebezpieczeństwa aktywuj ogłuszającą syrenę poprzez proste pociągnięcie rysika.

Bezpieczeństwo jest najważniejszebądź przygotowany i pewny siebie dzięki naszemu breloczkowi do alarmów osobistych. Bardzo intensywne światło 2 w 1urządzenia ochronne z oświetleniem sos i latarką led. Może to odstraszyć i odstraszyć potencjalne zagrożenia, podczas spacerów z psem, na parkingu, jednocześnie ostrzegając bliskie osoby o Twojej sytuacji awaryjnej. Wystarczy przymocować go do kluczy, torebki, aby uzyskać szybki i wygodny dostęp, pasów dla psa lub szlufki na pasek, gdy jest potrzebny.

Są i są często używane podczas zastraszania w szkole, zagrożeniach fizycznych, nagłych wypadkach, na szlakach, na kampusie, upadku, w podróży itd. Idealny prezent i serwis - cenny prezent dla córki, biegaczy, siostry, studentów, podróżników itp. Matki i przyjaciół. Idealny mechanizm obronny dla kobiet, pracowników nocnych zmian, który wszędzie daje uczucie uspokajające. Kupuj ze 100% zaufaniem. Wskazówka: przed pierwszym użyciem należy usunąć folię izolacyjną.
MarkaNaiicute #ad
ProducentNaiicute #ad
Wysokość0.67
Długość3.74
Szerokość2.56
Numer częściSG10
ModelSG10