Top 10 Wecker Programmierbar Wochentage – Budziki

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Hama

#ad

Kolor biały, funkcją drzemki, wyświetla temperaturę i datę, Hama RC550 budzik z ze światłem nocnym z czujnikiem

#ad
Hama #ad - Budzik podróżny z funkcją drzemki: dostępna jest popularna funkcja drzemki i może zostać uruchomiona 4 razy w 5-minutowej przerwie. Zakres dostawy: 1 x budzik radiowy rc 550 z funkcją drzemki i alarmem prędkości, 2 x baterie AA Mignon, 1 x instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim.

Automatyczne przełączanie czasu z czasu letniego na zimowy. Inne najważniejsze cechy: możliwość zaprogramowania czasu alarmu, częstotliwość sygnału alarmu wzrasta, wyświetlanie daty pokazuje dzień/miesiąc/dzień tygodnia. Budzik ze światłem: pomarańczowe podświetlenie tła z czujnikiem jasności aktywuje się automatycznie w ciemności czujnik włączany i wyłączany. Budzik radiowy dcf: cyfrowy wyświetlacz budzika pokazuje godzinę, godzinę budzenia, datę i temperaturę.
MarkaHama #ad
ProducentHändisch befüllen #ad
Wysokość0.98
Długość3.74
Waga0.41
Szerokość3.15
Numer części00136296
Model00136296

2. TFA Dostmann

#ad

Z termometrem, dł. 95 x szer. 41 x, odwrócony wyświetlacz, zegar radiowy, 2 alarmy budzika, 60.2552.01, TFA Dostmann Bingo 2.0 cyfrowy budzik radiowy, ze światłem, bez tykania, data + dzień tygodnia

#ad
TFA Dostmann #ad - Wybór pomiędzy rosnącym dźwiękiem budzika lub stałym głośnym sygnałem alarmowym. Wskaźnik temperatury: dzięki wbudowanemu czujnikowi temperatury zegar cyfrowy może dokładnie wyświetlać aktualną temperaturę w pomieszczeniu w °C.

Obsługa budzika radiowego odbywa się poprzez intuicyjną obsługę za pomocą bezgłośnych przycisków. Po pierwszym alarmie wystarczy nacisnąć przycisk drzemki, a alarm powtarza się w regularnych odstępach czasu. Wysoka dokładność: wyświetlanie czasu dzięki transmisji radiowej i mechanizmowi zegarowemu z wysoką precyzją, dzięki czemu budzik nigdy nie musi być zmieniany. Funkcja drzemki: za pomocą funkcji drzemki można jeszcze nieco opóźnić wstawanie.

Dwa czasy budzenia: za pomocą tego budzika można ustawić dwa oddzielne alarmy, które dzięki nocnemu oświetleniu na wyświetlaczu są widoczne również w nocy. Cyfrowy budzik: na wyświetlaczu wyświetlany jest dzień tygodnia, godzina, data, aktualna temperatura pomieszczenia i funkcje alarmu. Za pomocą bocznej marki kolorów można sprawdzić, czy alarm został aktywowany.
MarkaTFA Dostmann #ad
ProducentTFA Dostmann #ad
Wysokość3.78
Długość3.74
Waga0.49
Szerokość1.61
Numer części60.2552.01
Model60.2552.01
Gwarancja24 Miesięcy

3. TFA Dostmann

#ad

TFA Dostmann 60.4509 "Time Line" ścienny zegar radiowy z wyświetlaczem temperatury i dnia tygodnia

#ad
TFA Dostmann #ad - Dobra dokładność: wyświetlanie czasu dzięki transmisji radiowej i precyzyjnemu mechanizmowi zegarowemu, dzięki czemu zegar ścienny nigdy nie musi być zmieniany. Dodatkowe funkcje: zegar ścienny jest cichy, posiada drugą godzinę, dwa alarmy budzenia i funkcję drzemki.

Temperatura wewnętrzna: dzięki prostej konstrukcji zegara radiowego jest idealny do każdego pomieszczenia w domu, niezależnie od tego, czy jest to sypialnia, kuchnia czy biuro ze wskaźnikiem aktualnej temperatury wewnętrznej. Zegar cyfrowy: na wyświetlaczu wyświetlany jest zapisany dzień tygodnia, data, godzina oraz funkcje alarmu. Wyświetlanie dni tygodnia jest dostępne w siedmiu językach. Duży wyświetlacz: dzięki dużemu wyświetlaczowi zegara ściennego można cyfrowo rozpoznać czas również z dalszej odległości, łatwa orientacja czasu.
MarkaTFA Dostmann #ad
ProducentTFA Dostmann #ad
Wysokość7.68
Długość7.68
Waga1.08
Szerokość1.06
Numer części60.4509.02
Model60.4509.02
Gwarancja24 Miesięcy

4. TFA Dostmann

#ad

Dł. 95 x szer. 41 x wys. 96 mm, czarny, tworzywo sztuczne, TFA Dostmann Bingo 2.0 cyfrowy budzik radiowy ze wskaźnikiem temperatury

#ad
TFA Dostmann #ad - Obsługa budzika radiowego odbywa się poprzez intuicyjną obsługę za pomocą bezgłośnych przycisków. Funkcja drzemki: za pomocą funkcji drzemki można jeszcze nieco opóźnić wstawanie. Po pierwszym alarmie wystarczy nacisnąć przycisk drzemki, a alarm powtarza się w regularnych odstępach czasu.

Dwa czasy budzenia: za pomocą tego budzika można ustawić dwa oddzielne alarmy, które dzięki nocnemu oświetleniu na wyświetlaczu są widoczne również w nocy. Wybór pomiędzy rosnącym dźwiękiem budzika lub stałym głośnym sygnałem alarmowym. Cyfrowy budzik: na wyświetlaczu wyświetlany jest dzień tygodnia, data, godzina, aktualna temperatura pomieszczenia i funkcje alarmu.

Za pomocą bocznej marki kolorów można sprawdzić, czy alarm został aktywowany. Wysoka dokładność: wyświetlanie czasu dzięki transmisji radiowej i mechanizmowi zegarowemu z wysoką precyzją, dzięki czemu budzik nigdy nie musi być zmieniany. Wskaźnik temperatury: dzięki wbudowanemu czujnikowi temperatury zegar cyfrowy może dokładnie wyświetlać aktualną temperaturę w pomieszczeniu w °C.
MarkaTFA Dostmann #ad
ProducentTFA Dostmann #ad
Wysokość3.78
Długość3.74
Waga0.35
Szerokość1.61
Numer części60.2550.01
Model60.2550.01

5. OCUBE

#ad

OCUBE Budzik cyfrowy, głośny dźwięk budzika, ładowarka USB, kolorowy wyświetlacz cyfrowy z zasilaniem sieciowym i ściemnianą jasnością, funkcja drzemki, dekoracja sypialni, budzik ze światłem

#ad
OCUBE #ad - Dla tych, którzy przywiązują szczególną wagę do kolorów, ten budzik ze światłem oferuje regularne kolory i dynamiczne warianty kolorów RGB z różnymi wersjami i kolorami wyświetlacza do wyboru. Można zmieniać kolory wyświetlacza i dostosować jasność za pomocą ustawienia ściemniacza. Duży wyświetlacz led 6" - ten cyfrowy budzik jest wyposażony w podświetlany wyświetlacz o wymiarach 6 x 6, który jest łatwy do odczytania i widoczny z odległości co najmniej 20 m, nawet w świetle dziennym i nocnym.

Kolorowy wyświetlacz i lampka nocna rgbten budzik jest wyposażony w fajny i kolorowy tęczowy wyświetlacz z jasnym wyświetlaczem, który można przyciemnić w zależności od preferencji. Jest to idealny budzik dla dzieci, dzięki któremu podczas snu można ładować smartfon lub inne urządzenia. Zasilanie sieciowe i zapasowe bateriiwystarczy podłączyć dołączony adapter dc, baterie nie wystarczą, aby zapisać godzinę i ustawienia budzika w przypadku awarii zasilania, aby zasilić budzik dla dzieci.

Ponadto budzik dla dzieci jest wyposażony w port ładowania USB, z wyraźnie oznaczonymi przyciskami do ustawienia budzika i fizycznym pokrętłem do regulacji jasności wyświetlacza. Jeśli w nocy martwisz się o duży wyświetlacz, należy pamiętać, 6 cala, że cyfrowy budzik posiada ustawienie ściemniacza. Zmieniająca kolor lampka nocna jest wspaniałym uzupełnieniem dla chłopców i dziewczynek i może być również regulowana pod względem jasności. Atwa konfiguracja i port ładowania usb ten cyfrowy budzik jest łatwy i intuicyjny w konfiguracji i obsłudze, nastolatków i seniorów.
MarkaOCUBE #ad
ProducentOCUBE #ad
Wysokość72
Długość31.2
Szerokość0.01
Numer częściNZ-Light-Colorful
ModelNZ-Light-Colorful

6. SZELAM

#ad

Port ładowania USB C, 11 kolorów wyświetlacza cyfrowego LED, SZELAM Budzik cyfrowy, 7,4" zegar z lustrem z 10 trybami światła nocnego RGB, automatyczne ściemnianie, zegar na biurko do, stolik nocny

#ad
SZELAM #ad - Bardzo praktyczny i praktyczny, aby rozwiązać problemy z ładowaniem. I łatwiejsze w obsłudze. Idealny na stolik nocny, do sypialni lub jako dekoracja domu. 5-stopniowa głośność- budzik z lustrem jest wyposażony w wiele opcji głośności w zakresie 55-65-75-85-95 db. Zakres dostawy: 1 x budzik + 1 x zasilacz sieciowy + 1 x kabel usb do ładowania + 1 x instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim + 30 dni bezwarunkowego zwrotu/wymiany + 1 rok gwarancji.

Duży rozmiar cyfr jest błogosławieństwem dla osób niedowidzących. W porównaniu z innymi, wbudowany czujnik światłoczuły, których przycisk znajduje się z tyłu, jest wygodniejszy. Duży wyświetlacz: cyfrowy zegar stołowy jest wyposażony w wyświetlacz led hd o przekątnej 7, 4 cala i duże cyfrowe czcionki i jest widoczny w dzień i w nocy z odległości co najmniej 20 metrów. Ten alarm utrzymuje się do momentu wyłączenia lub naciśnięcia funkcji drzemki. Możesz wybrać odpowiednią głośność w zależności od głębokości snu, co jest bardzo odpowiednie dla dużych śpiących. Wiatło zapewnia regularne kolory i dynamiczne warianty kolorów RGB, zapewnia oświetlenie w nocy i nadaje Twojemu pokojowi wspaniałą atmosferę.

Automatyczne/ręczne ustawienieelektroniczny wyświetlacz cyfrowy led posiada 6 regulowanych jasności, w trybie automatycznego ściemniania jasność wyświetlacza można automatycznie regulować jasność otoczenia, oddzielny przycisk na górze umożliwia oglądanie ekranu podczas ustawiania alarmu. Numery wyświetlaczy można zmieniać na różne kolory i posiada ściemniacz do regulacji jasności ekranu. Lampka nocna z 10 trybami kolorystycznymi – budzik szelam jest wyposażony w wbudowane nastrojowe światło z 3 dynamicznymi kolorami RGB + 7 stałymi trybami kolorów i 5 regulowanymi poziomami jasności.
MarkaSZELAM #ad
Wysokość2.36
Długość7.09
Waga0.53
Szerokość1.5
Numer częściHLX8853-ADC230714-BK
ModelEN8853

7. TFA Dostmann

#ad

TFA Dostmann 60.2528.01 Bingo budzik radiowy

#ad
TFA Dostmann #ad - Zegar sterowany radiowo DCF, automatycznie ustawiany - jeden z najbardziej wytrzymałych. Przekazywanie czasu odbywa się dzięki pomiarowi atomów cezu w niemieckim Fizyczno-Technicznym Instytucie w Braunschweig. Dostępny w różnych kolorach. -. Budzik z termometrem umożliwia precyzyjny pomiar temperatury w Państwa domu.
MarkaTFA Dostmann #ad
ProducentTFA Dostmann #ad
Wysokość3.46
Długość3.31
Waga0.43
Szerokość1.34
Numer części60.2528.02
Model60.2528.02
Gwarancja/.

8. Plumeet

#ad

Daty i alarmu, łatwa regulacja, tryb drzemki, rosnący alarm dźwiękowy czarny, Plumeet Cyfrowy budzik podróżny, duży wyświetlacz czasu, miesiąca, miękkie światło nocne

#ad
Plumeet #ad - Przyjemny dźwięk niezbyt jaskrawy oraz przyciski i przyciski z tyłu zegarka są wyraźnie oznaczone, zegarek jest wyposażony w 2 baterie AA 1, 5 V nie wchodzą w zakres dostawy.

Duże cyfry na ekranie 3, 0", alarm. 5 sekund za pomocą miękkiej lampki nocnej, przycisk drzemki osiąga tryb crescendo i drzemki. Czas zarówno w am, wyświetla czas, datę, jak i po południu, z lampką nocną i formatem 12/24-godzinnym. Proste ustawienia, światło świeci przez ok. Plumeet korzyści z alarmu cyfrowego: śliczny rozmiar, nastolatków i dorosłych, lekkość, kuchnia, można go ustawić w dowolnym miejscu sypialnia, łatwy do ustawienia dla dzieci, biuro lub przenośny do podróży. Ochronne i odporne na uderzenia silikonowe etui, może być używane wszędzie, zegarek jest chroniony przed małymi upadkami.
MarkaPlumeet #ad
ProducentVoolanDirect EU #ad
Wysokość3.11
Długość3.11
Waga0.13
Szerokość2.4
Numer częściVLEU-8008-NZ
ModelVLEU-8008-BL

9. MeesMeek

#ad

Temperatura, tryb weekendu i drzemki, kalendarz, zasilany bateriami mini budzik baterie AAA w zestawie, MeesMeek Cyfrowy budzik podróżny, 2 poziomy jasności i głośności, składany, 12/24 h

#ad
MeesMeek #ad - Kieszonkowy format 10, sypialni, 2 × 8 × 1, salonu, studentów i dzieci. Wszystkie ustawienia można dokonać w ciągu kilku minut. Wskazówka: jeśli budzik zabrzmi i nic nie zrobisz, drzemie przez 7 minut, powtarza cykl 3 razy, aby aktywować tryb weekendowy. Mały i lekki podstawowy zegar nocny: ten czarny składany budzik podróżny jest wykonany z wysokiej jakości materiału abs.

Wystarczy kliknąć przycisk drzemki, cyferblat świeci się przez 5 sekund, dzięki czemu jest dobrze czytelny również w ciemności lub w nocy. 2 poziomy głośności alarmu, aby spełnić różne potrzeby 70 db/85 db. 2 poziomy głośności alarmu i podświetlenia: alarm ze standardowymi dźwiękami dźwiękowymi. Jest to idealny prezent dla dorosłych, że jest to przenośny budzik, stole, dzieci, młodzieży, biura, 9 cm sprawia, że nadaje się do sypialni, jadalni lub każdego innego pomieszczenia.

Nowoczesny i minimalistyczny wygląd sprawia, który może być używany na stoliku nocnym, biurku lub w torebce podczas podróży. Zasilanie bateryjne i ostrzeżenie dotyczące baterii: urządzenie jest zasilane 2 bateriami aaa wchodzą w zakres dostawy. Wieci się tylko przez 5 sekund po naciśnięciu przycisku drzemki. Gdy na ekranie pojawi się symbol słabej baterii, aby wymienić baterie. Wskazówka: jeśli wskaźnik ciągle miga 8888, a zegar wydaje sygnał dźwiękowy, nadszedł czas, przypomni Ci o tym, 2 x baterie AAA.
MarkaMeesMeek #ad
ProducentMeesMeek #ad
Wysokość3.17
Długość4
Waga0.24
Szerokość1.5
Numer części6201
Model6201

10. Technoline

#ad

Kolor biały, Technoline WT 195 cyfrowy budzik z radiem

#ad
Technoline #ad - Wt 195 to piękny, płaski budzik radiowy o wyglądzie czarnego połysku. Dodatkową funkcją jest możliwość ustawienia lampki nocnej, która za pomocą zintegrowanego czujnika automatycznie świeci wyświetlacz w ciemności na stałe.

Dzięki podświetleniu aktywowanemu za pomocą jednego przycisku, dane są bardzo dobrze czytelne również w ciemności. Uzupełnieniem alarmu budzika wt 195 ma popularną funkcję drzemki dla "pięciu minut dłużej". Oprócz dokładnej godziny za pomocą odbioru radiowego, na przejrzystym wyświetlaczu można dodatkowo pobrać datę, dzień tygodnia i temperaturę wewnętrzną. Dzięki temu można odczytać wyświetlacz w ciemności bez dodatkowego naciśnięcia przycisku podświetlenia.
MarkaTechnoline #ad
ProducentTechnoline #ad
Wysokość3.15
Długość1.26
Waga0.29
Szerokość3.74
Numer częściWT 195
ModelWT 195
GwarancjaAby uzyskać więcej informacji, odwiedź sekcję "Ogólne warunki handlowe" na naszej stronie pomocy.