Top 10 Wohnmobil Rückfahrkamera – Kamery cofania do pojazdów

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. URVOLAX

#ad

Magnetyczna kamera cofania, URVOLAX 100% bezprzewodowa kamera cofania, 7-calowy monitor FHD, nagrywanie wideo do samochodów ciężarowych, przyczep, akumulator 6700 mAh, radiowa instalacja DIY

#ad
URVOLAX #ad - Pomocnicza obsługa klienta = rok gwarancji objęto gwarancją na wszystkie nasze kamery cofania, jeśli potrzebujesz pomocy, nie wahaj się skontaktować z naszym działem obsługi klienta ostatnia strona podręcznika użytkownika, skontaktujemy się z Tobą, idealne rozwiązanie w ciągu 24 godzin:. Zdalne sterowanie monitorem fhd 1080p o przekątnej 7" 7″, zaawansowany ekran ips i kamera cofania samochodu z 6-warstwową soczewką zapewniają prawdziwy kolorowy obraz panoramiczny i wyraźniejsze filmy.

Jedna minuta instalacji "zrób to sam" - 100% bez kabli, najnowsza kamera cofania z wbudowanym akumulatorem do ponownego ładowania i magnetyczną podstawą. Nagrywanie i cofanie z ulepszonym silnym sygnałem - zaktualizowane dwie anteny zapewniają stabilną transmisję cyfrową 2, 4 GHz bez utraty sygnału, wysoce kompatybilny z większością pojazdów, nawet ponad 15 m. Wodoszczelna kamera z regulowanymi liniami wytycznymi - wodoszczelna kamera cofania ip69k z najlepszą oceną może działać również w ekstremalnych warunkach pogodowych od -20°C do 80°C -4°C do 176°C na zewnątrz. Nie wymaga specjalistycznej wiedzy, oszczędzaj czas i wykonaj wszystko bez grosza! Funkcja loop recording może zapisać każdy minutowy film wideo na karcie SD nie wchodzi w zakres dostawy i odtwarzać je bezpośrednio na ekranie w nagłych wypadkach.

Duża pojemność akumulatora 6700 mah umożliwia ciągłe użytkowanie przez ponad 10 godzin, silny magnes bez wiercenia otworu umożliwia zmianę pozycji w razie potrzeby. Obsługuje 4 kamery w trybie split screen radio z kamery cofania może dodać maksymalnie cztery kamery i wyświetlać je w różnych trybach wyświetlania. Dołączony pilot zdalnego sterowania zapewnia komfort dostosowywania ustawień menu lub przełączania kanałów, nawet pozycji monitora nie jest po Twojej stronie.
MarkaURVOLAX #ad
ProducentURVOLAX #ad
Wysokość3.35
Długość11.22
Waga3.42
Szerokość8.27
Numer częściUR65X
ModelUR65X
GwarancjaJeden rok gwarancji

2. DALLUX

#ad

Video Power Aviation, wodoszczelny, monitoringu parkowania cofania, przyczep kempingowych, samochodu kempingowego, vanów, Kabel przedłużający do kamery cofania, 4-pinowy, odporny na uderzenia 10 m, samochodów ciężarowych, autobusu, kamperów, do samochodu, system CCTV

#ad
DALLUX #ad - One cable solution deals with power and video and audio signal transmission. Ten 4-pinowy przedłużacz do przewodów z wodoodporną gumową linką, ze stali nierdzewnej, mocowany na całej długości dla dobrej ochrony przed wstrząsami.

Specjalny gruby drut w 100% zapewnia doskonałą ochronę przed zakłóceniami krążenia i innymi zakłóceniami EMI RFI. Upgrade pure copper 5 mm super grubszy drut o średnicy 4 pin Shied Cable, długa żywotność przy warunkach pogodowych. Zastosowanie do heavy duty vehicle bus campers van półtruck box truck Caravans Motorhome Horse Trailer Farm Tractor RV backup camera Extension cable and Surveillance CCTV, 32pcs Copper Wire vered with Special tinfoil wrap up to avoid signal loss. Nie wymaga dodatkowego kabla zasilania do podłączenia kamery cofania.
MarkaDALLUX #ad
ProducentDALLUX #ad
Waga0.66
Numer częściAC10

3. AMTIFO

#ad

Wyświetlacz HD 1080p, IP69, zestaw stabilnych sygnałów, radiowa kamera cofania, AMTIFO Bezprzewodowa kamera cofania do przyczepy kempingowej z monitorem, wodoszczelna A8, 4 kanały

#ad
AMTIFO #ad - Ulepszona bezprzewodowa kamera cofania z bardzo wysoką oceną IP wynoszącą 69, jest bardzo wodoszczelna i odporna na warunki atmosferyczne. Kamera bezpieczeństwa do kampera posiada funkcję nagrywania i nagrywanie w pętli, ciągłe nagrywanie, gdy karta pamięci jest pełna i automatyczne usuwanie starych plików.

Kamera cofania do przyczepy kempingowej amtifo jest dostarczana z profesjonalną niemiecką instrukcją obsługi może nie być dostępna w języku polskim. Kamera cofania do przyczepy kempingowej z unikalnym sygnałem cyfrowym, stabilnością, odległością transmisji, dedykowanym podwójnym sygnałem, mocą, trwałością zostały poprawione o co najmniej 50%. Cyfrowy moduł bezprzewodowy, który jest wbudowany w monitor i kamerę, wystarczy podłączyć anteny i zasilać do nich, automatycznie przenoszą sygnały wideo. Kamera cofania z pojemnościowym czujnikiem Touch Key jest bardziej trwała i płynna oraz przedłuża żywotność.

Kamera cofania do samochodów ciężarowych jest szybka i łatwa konfiguracja. Obsługuje dodawanie 4-bezprzewodowych kamer lub kamer tablicy rejestracyjnej. W menu można przełączać widok z przodu i z tyłu oraz włączać lub wyłączać linie prowadzące, co jest bardzo wygodne. Bezpłatna pomoc techniczna i usługi zamienne; wiemy, że będziesz zadowolony z tego aparatu. Czy bezprzewodową kamerę cofania z dużym 7-calowym wyświetlaczem, dzięki czemu możesz zobaczyć otoczenie podczas jazdy wstecznej.
MarkaAMTIFO #ad
ProducentAMTIFO #ad

4. AUTO-VOX

#ad

Bezprzewodowa kamera cofania z noktowizorem na podczerwień, radiowa, cyfrowa kamera cofania z 7" monitorem dzielonym ekranem, do samochodów ciężarowych, Auto-VOX Solarna, 1080p, przyczep, prawdziwa

#ad
AUTO-VOX #ad - Przy wystarczającej ilości światła słonecznego urządzenie ładuje kamerę w sposób ciągły i równomierny, z łatwością spełnia długoterminowe potrzeby podróży lub jazdy bez ręcznego ładowania. Sprawia, że jazda nocą jest bezpieczniejsza. Wysokowydajne ładowanie solarneulepszony panel słoneczny o większej powierzchni może wychwycić więcej światła słonecznego i zmaksymalizować wydajność ładowania słonecznego.

Super widoczność w nocy na podczerwieńwyposażony w 2 wydajne diody led na podczerwień, dzięki czemu Solar4 zapewnia wyraźny obraz również w ciemności. Dzięki niemu można łatwo rozpoznać przeszkody i przechodniów. Jesteśmy do dyspozycji - koncentrujemy się na zestawie kamer cofania i dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić wszystkim klientom wysokiej jakości produkty i przyjazną obsługę klienta. Dodaj kamerę w dowolnym miejscu, monitorowania ruchu drogowego lub holowania przyczep.

Działa niezależnie od sieci pokładowej. Zmniejsza martwy kąt i znacznie poprawia bezpieczeństwo jazdy. 2 wejścia na kamerę, aby spełnić twoje potrzeby w zakresie rozpoznawania przeszkód, rozszerza Twoją widocznośćMożliwość 2. Regulowane linie pomocnicze pomagają dokładnie zmierzyć odległość między pojazdem a przeszkodami. 7-calowy kolorowy wyświetlacz hd 1080pduży monitor 7" zapewnia ostry i żywy obraz w czasie rzeczywistym, odwzorowuje prawdziwe sceny.
MarkaAUTO-VOX #ad
Wysokość2.7
Długość10
Szerokość2
ModelSolar 4

5. AMTIFO

#ad

Ekran dotykowy, A9, 4-kanałowy przycisk, zestaw z ekranem dzielonym DVR o przekątnej 7", system kamer cofania z 2 kamerami cofania, Bezprzewodowa kamera cofania HD 1080p

#ad
AMTIFO #ad - Ulepszone cyfrowe kamery bezprzewodowe FHD 1080P. System jest kompatybilny z kamperami / ciężarówkami/busami / trailesr/campers/5. 7-calowy wyświetlacz można przymocować do deski rozdzielczej i podłączyć do gniazda zapalniczki samochodowej. Obraz można złożyć pomiędzy lustrem widok z tyłu i kierunek widok z przodu, linie zabezpieczające są opcjonalnie możliwe włączanie i wyłączanie.

Koła/przyczepy kempingowe. Ma szeroki kąt widzenia 150 stopni, jakość obrazu HD z 18 diodami podczerwieni. W razie pytań prosimy o kontakt. Ekran jest wykonany z panelu ips, dzięki czemu można zobaczyć wyraźny obraz pod każdym kątem bez odbicia lub rozmycia. Ponadto można jednocześnie monitorować dwie lub cztery kamery lub monitorować tylko jedną kamerę. W zakres dostawy wchodzi profesjonalna instrukcja może nie być dostępna w języku Ponadto: dzięki 2-letniemu bezpłatnemu wsparciu technicznemu i serwisowi, wiemy, że będziesz zadowolony z tego aparatu.

Kamery z bardzo wysoką oceną ip wynoszącą 69 są bardzo wodoszczelne i odporne na warunki atmosferyczne. Chip fhd 1080p o wysokiej rozdzielczości. Monitor posiada funkcję dzielonego ekranu z 4-drożnym wejściem wideo ch1/CH2/CH3/CH4 – można dodać kolejne kamery bezprzewodowe. Działa w pojazdach poniżej 18 m długość całkowita.
MarkaAMTIFO #ad
Numer częściA9-N
ModelA9-N

6. Cargoplay

#ad

Widoczność w nocy, bezprzewodowa kamera cofania z wodoszczelnością IP68, Cyfrowa bezprzewodowa kamera cofania K7PRO obsługuje 2 kamery, radiowa kamera cofania ze stabilnym sygnałem, monitor HD 5"

#ad
Cargoplay #ad - 6 różnych linii pomocniczych i lustrzane/normalne obrazyk7pro jest wyposażony w 6 różnych linii pomocniczych, które pasują do różnych typów pojazdów. 2 wejścia kamerymożliwość podłączenia 2. Każda kamera ma swoje własne ustawienia, pomaga w bezpiecznym parkowaniu i obserwacji ruchu przed pojazdem.

Druga kamera nie wchodzi w zakres dostawy, należy ją kupić oddzielnie. Atwy i elastyczny montażdzięki bezprzewodowej konstrukcji nie trzeba już używać skomplikowanego okablowania kamery do monitora. Dzięki czujnikowi światła coms 1/3 cala radiowa kamera cofania K7PRO działa również bardzo dobrze w ciemności i znacznie zwiększa bezpieczeństwo podczas nocnego parkowania. Jeśli tablica rejestracyjna i uchwyt tylnej klapy znajdują się zbyt blisko siebie, można również zamontować kamerę pod tablicą rejestracyjną i ustawić obraz w menu, aby uniknąć obrazu.

W menu można dowolnie wybrać lustrzany i normalny obraz. Asin: b08lmh476B. Połącz kamerę z monitorem i swobodnie przełączaj obraz między kamerą CAM1 i CAM2. Monitor hd 5" i dobra widoczność w nocy: na kolorowym wyświetlaczu hd o przekątnej 5 cali o rozdzielczości 800 x 480 można zobaczyć wyraźny i żywy widok z tyłu. Uniwersalne zastosowanie do pojazdów o długości do 10 m, technika umożliwia doskonały obraz bez zakłóceń przez Bluetooth lub WiFi, SUV, autobus kempingowy itp. Można wybrać optymalną linię pomocniczą.
MarkaCargoplay #ad
ProducentCargoplay #ad
Numer częściK7PRO
ModelK7PRO-DE-FBA

7. AMTIFO

#ad

Bezprzewodowa kamera HD z monitorem 5 cali, obsługuje dodawanie 2. kamer cofania, AMTIFO A6 kamera cofania, uchwyt tablicy rejestracyjnej, wodoszczelna kamera IP69

#ad
AMTIFO #ad - Monitor kamery cofania jest wyposażony w funkcje takie jak linie pomocnicze wł. Wył. Odbicie lustrzane/odwrócone/poziome/pionowe obrazy. Kąt widzenia 150 stopni zapewnia większy widoczny obszar dla bezpieczeństwa również w nocy.

Wysoka rozdzielczość 1080p zapewnia wyraźną jakość obrazu nawet w nocy. Jeśli masz 2 lata gwarancji, możesz kupić ten zestaw z zaufaniem. Zaktualizowana kamera może być ukryta w tablicy rejestracyjnej i nie blokuje żadnych informacji. Radiowa kamera cofania wykorzystuje najnowszą cyfrową technikę radiową punktową, takich jak samochody, doskonały sygnał analogowy. Ponadto można dopasować szerokość i wysokość linii oznaczania, aby wybrać najlepszą linię prowadzącą.

Kamera cofania bluetooth jest wodoszczelna ip69. Bezpłatne wsparcie techniczne i serwis wymiany. Amtifo kamera cofania a6. Uniwersalnie nadaje się do pojazdów o długości do 30 stóp, minivany, która umożliwia doskonały obraz, SUV-y, przyczepy kempingowe itd. Kamera cofania może dodać drugą kamerę, a ulepszony 5-calowy wyświetlacz może wyświetlać dwie kamery jednocześnie.
MarkaAMTIFO #ad
ProducentAMTIFO #ad
Numer częściA6
ModelA6

8. YQMAJIM

#ad

Przedłużacza 3 m, końcówka 2,5 mm, Kabel przedłużający do kamery rozdzielczej, kabel przedłużający do kamery na deskę rozdzielczą, lustrzanki, kabel przedłużający do kamery cofania, kamery cofania

#ad
YQMAJIM #ad - Zakup bez ryzykazamawiasz niewłaściwy kabel do kamery zapasowej? Przedłużacz kamery samochodowej nie pasuje do kamery samochodowej? Skontaktuj się z nami w każdej chwili, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc.

Zapewnia wystarczającą długość, aby zakończyć instalację kamery na deskę rozdzielczą. Przedłuż oryginalny kabel do kamery: przedłużacz do kamery samochodowej o długości 3 m 2, 5 mm. Dokładne dopasowanie do kabla kamerydziała idealnie, aby przedłużyć tylny kabel kamery. Pozłacana wtyczka antyoksydacyjna i wysokiej jakości kabel kamery na deskę rozdzielczą Ten przedłużacz do kamery samochodowej składa się z wysokiej jakości części: pozłacanej wtyczki antyoksydacyjnej, stabilnej transmisji sygnału, ochrony przed zakłóceniami. Atwa instalacja: łatwa instalacja typu plug and play.
MarkaYQMAJIM #ad
ProducentYQMAJIM #ad
Wysokość1.18
Długość4.72
Waga0.09
Szerokość3.15
Numer części8542135265
Model8542135265

9. Cargoplay

#ad

Bezprzewodowa cyfrowa kamera cofania tylko do K7PROB08LKZ2HRR, wodoszczelna kamera cofania IP68 z noktowizorem

#ad
Cargoplay #ad - Szeroki kąt widzenia 118°dzięki temu strefa niewidoma zostaje zredukowana, sprawia, można rozpoznać przeszkody w odpowiednim czasie, że jazda samochodem jest bezpieczniejsza.

Nadaje się do monitora k7prota kamera cofania została zaprojektowana do K7PRO i może być połączona i sparowana z zestawem K7PRO. Czujnik światła coms 1/3 caladzięki temu kamera działa również bardzo dobrze w ciemności i znacznie zwiększa bezpieczeństwo podczas nocnego parkowania. Wodoszczelność ip68ta kamera cofania może działać bez zarzutu w deszczowe dni lub po umyciu samochodu. Soczewka z pełnego szkłakamera wykorzystuje soczewkę szklaną, która ma dłuższą żywotność i zapewnia lepszy obraz.
MarkaCargoplay #ad
ProducentCargoplay #ad
Numer częściK7PRO Kamera
ModelK7PRO CAMERA

10. Carmedien

#ad

Carmedien Kamera szerokokątna 210° cm-UWK1 IP69K mini kamera cofania kamera boczna kamera przednia 12 24 V

#ad
Carmedien #ad - W samochodach, samochodach osobowych, kamery przedniej, kamperach, ciężarówkach w autobusie i wielu innych pojazdach. Dzięki najwyższej klasie ochrony ip69k i pracy przy napięciu 12 V – 24 V kamera może być montowana we wszystkich klasach pojazdów.

Dzięki wyjątkowo kompaktowej obudowie z ciśnieniowego odlewu aluminiowego i regulowanej kamerze kulowej możliwy jest montaż we wszystkich możliwych pozycjach. Dzięki regulowanej funkcji lustra model cm-uwk1 można bez problemu używać jako kamery cofania, kamery bocznej itp. Niezależnie od tego, czy też gęsto zabudowanych podjazdów, czy wyjeżdżasz z wąskich parkingów, CM-UWK1 wygląda za rogiem. Uniwersalna kamera carmedien cm-uwk1 oferuje nie tylko szeroki kąt, ale jest wyposażony w ultraszeroki kąt widzenia 210°.
MarkaCarmedien #ad
ProducentCarmedien #ad
Numer części2009