Top 10 YSONIC USB Autoladegerät – Ładowarki samochodowe do telefonów komórkowych

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. JSAUX

#ad

Samsung Galaxy S20/S10/S9/Note, szybka ładowarka, JSAUX Dual QC 3.0, metalowa ładowarka samochodowa, porty USB 36 W/6 A, Adapter do gniazda zapalniczki samochodowej, kompatybilna z iPhone 11/XS/XR

#ad
JSAUX #ad - Uniwersalna kompatybilność: ten adapter zapalniczki usb jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami zasilanymi przez USB, w tym telefonami i tabletami z systemem Android i Apple. Wstecznie kompatybilny z quick charge 2. 0, 1. 0, zapewnia standardowe ładowanie urządzeń niewymagających szybkiego ładowania.

Metalowy korpus o bezpiecznej wydajności: cała karoseria wykonana jest z wysokiej jakości metalu, podwójna ładowarka samochodowa USB zapewnia wielokrotną ochronę przed przeciążeniem, który ma wspaniały połysk i jest gładki w dotyku. Pasuje do większości pojazdów – wystarczy podłączyć ładowarkę samochodową do standardowego gniazdka DC większości pojazdów, ściśle przylega do gniazdka bez poluzowywania. Podwójna ładowarka samochodowa usb qc 3. 0: oba porty zasilania usb obsługują qc3.

0 i jednocześnie umożliwiają bardzo szybkie ładowanie 2 urządzeń z pełną prędkością, maks. 3 x super szybkość ładowania: ładowanie urządzeń do 3 x szybciej niż tradycyjne ładowanie za pomocą qc 3. 0 Ta ładowarka samochodowa usb może naładować twój iphone 11 lub samsung S10 w 35 minut z 0% do 55%, 3 x szybsza prędkość ładowania w porównaniu z innymi ładowarkami. Certyfikowana wieloma certyfikatami bezpieczeństwa, przeładowaniem i chroni bezpieczeństwo Twoich urządzeń.
MarkaJSAUX #ad
ProducentJSAUX #ad
Wysokość1
Długość2.94
Waga0.09
Szerokość1
Numer częściJSAUXDEACCHARGERROT1VINE
ModelYYS-021

2. YONGYAO

#ad

QC 3.0 ładowarka samochodowa z 3 gniazdami do szybkiego ładowania, rozdzielacz zapalniczki samochodowej 12 V/24 V, gniazdo rozdzielacz 2 QC 3.0 USB i port typu C do telefonu 12 13 XR,, PD Type-C 180 W

#ad
YONGYAO #ad - Wskazówka: QC 3. 0 i typ c w 30 min. Ponadto port typu c pd 18 w może spełnić różne potrzeby ładowania. Nasadki i wskaźnik napięcia led w zestawie dwa bezpieczniki i dwie dwustronne taśmy klejące, wygodne do wykorzystania w przyszłości. Inteligentna konstrukcja główny przełącznik włącza / wyłącza urządzenie, automatyczne przywracanie po awarii zasilania, zmniejsza kłopoty z częstym podłączaniem i odłączaniem urządzeń.

3 gniazda zapalniczki samochodowej 180 w - 3 gniazda zapalniczki samochodowej 12 v/24 v gniazda prądu stałego zapewniają moc całkowitą 180 w, odkurzacz ręczny, GPS, wystarczająca do stosowania wielu przenośnych urządzeń w pojeździe, takich jak kamera na desce rozdzielczej, nawilżacz powietrza, wentylator samochodowy itd. Wskazówka: jeśli jednocześnie używane są 4 porty USB, ogrzewanie foteli, wyłączają się automatycznie na 5 V 2, 4 A.

Precyzyjny cyfrowy wyświetlacz LED do wyświetlania stanu naładowania, napięcia akumulatora pojazdu i alarmu przy niskim napięciu. Jeśli używasz tylko 2 portów QC 3. 0 jednocześnie, ale powinien być wyposażony w kabel do szybkiego ładowania. Przekształć i zwiększyć zapalniczkę z 1 na 3 gniazda. Wiatło led pokazuje stan użytkowania, przetężeniu, a niezależny przełącznik steruje każdym gniazdkiem, obwody ochronne zapobiegają przegrzaniu, konstrukcja wentylacji, przepięciu i przeciążeniu.
MarkaYONGYAO #ad
ProducentShenZhen Newtowe Technology Co., Ltd #ad
Wysokość1.57
Długość8.66
Waga0.68
Szerokość5.91
Numer częściTR-24,TR-25,TR-24Q
ModelTR-24,TR-25,TR-24Q
Gwarancja1 rok gwarancji!

3. VOLTME

#ad

Rozdzielacz USB C do iPhone 14/13, iPad..., Samsung Galaxy S23/S22, 2 w 1, VOLTME Ładowarka samochodowa USB C do szybkiego ładowania, 30 W, Pixel, szara, Xiaomi, ładowarka samochodowa PD3.0

#ad
VOLTME #ad - Szybkie ładowanie: dzięki dwóm portom usb c ładowarka samochodowa pd 30 w do telefonów komórkowych umożliwia jednoczesne ładowanie dwóch urządzeń. Jest to więc wszechstronny i trwały sprzęt, tabletami i wieloma innymi. Często pozostaje bardzo niezadowalający, dzięki czemu można ładować dwa urządzenia jednocześnie.

Adowarka samochodowa voltme 30 W USB C obsługuje PD3. 0/scp/afc/pps; protokół pps do portów usb c umożliwia ładowarce samochodowej inteligentne dopasowanie mocy do podłączonego urządzenia, zapewniając szybkie i bezpieczne ładowanie urządzeń. Bezpieczna i trwała ładowarka samochodowa usb c: szybka ładowarka usb do zapalniczki samochodowej jest wykonana ze stopu i posiada powierzchnię odporną na zarysowania dla nieskazitelnego wnętrza pojazdu. Ponieważ czas pracy baterii naszych smartfonów, jak i nieodzowne. Szeroka kompatybilność: gniazdko do cygara działa idealnie z telefonami usb c, samsung galaxy s23/s22/S21 itd.

Adowarka samochodowa jest kompatybilna z modelami iPhone 14/13/12, iPad Pro/Air/Mini, który stanowi doskonałą inwestycję. Możesz naładować do 50% baterii iPhone'a 14 Pro Max w około 30 minut. Gniazdko samochodowe usb c z miękką diodą led ułatwia znalezienie dokładnie miejsca, w którym połączenie musi iść w ciemności. Optymalna prędkość ładowania: ładowarka do zapalniczki samochodowej jest wyposażona w dwa porty USB, to akcesorium samochodowe okazuje się zarówno bardzo praktyczne, tabletów itd.
MarkaVOLTME #ad
ProducentVOLTME #ad
Wysokość1.91
Długość1
Waga0.04
Szerokość1
Numer częściD1004-EU
ModelC30CC

4. FLOVEME

#ad

Kompatybilna z iPhone Samsung, Dual QC3.0 port 36 W/6 A, FLOVEME Gniazdo zapalniczki samochodowej USB adapter szybkiego ładowania, mini metalowa ładowarka samochodowa z oświetleniem LED, ładowarka samochodowa USB, czarna

#ad
FLOVEME #ad - Ten adapter do zapalniczki samochodowej usb wykorzystuje wysokiej jakości obudowę ze stopu cynku, która charakteryzuje się znacznie wyższą przewodnością cieplną niż stop aluminium, co znacznie poprawia bezpieczeństwo i trwałość. Zajmiemy się tym w ciągu 24 godzin.

Cena jest o 30% wyższa niż w przypadku ładowarki samochodowej o mocy 24 W, ale wydajność jest zwiększona o 60%. Co otrzymasz: Ładowarka samochodowa floveme - podręcznik użytkownika może nie być dostępny w języku polskim. Kompatybilny z większością samochodów. Mini rozmiar - zapalniczka usb odpowiada wielkości kciuka i prawie nie zajmuje dodatkowej przestrzeni w samochodzie. W pełni metalowa obudowa. Szybkie ładowanie z dwoma portami qc3. 0: całkowita moc tej zapalniczki usb wynosi 36 w, wydajność ładowania zwiększa się o 60%.

Power ładowania jest inteligentnie dopasowana do Twojego telefonu, ochrona przed przegrzaniem, ochrona przed przepięciem, aby chronić telefon. Złącze ładowania jest wyposażone w diody LED, które można łatwo znaleźć. Wielostopniowa ochrona: ochrona przed zwarciem, ochrona przed przepięciem, aby zapewnić bezpieczeństwo samochodu i bezpieczeństwo podczas jazdy. Nan w przypadku pytań lub problemów prosimy o kontakt.
MarkaFLOVEME #ad
ProducentYUANXINGFATECHNOLOGYCO.,LTD #ad
Wysokość1.81
Długość2.95
Waga0.07
Szerokość1.1
Numer częściFLM-SCH03
ModelFLM-SCH03
Gwarancja1 year manufacturer

5. JOYROOM

#ad

Rozdzielacz z 5 portami USB do iPhone 15/iPad/kamery na deskę rozdzielczą/GPS/ogrzewanie siedzenia, 3 gniazda 12 V/24 V, JOYROOM Rozdzielacz zapalniczki samochodowej, kabel do ładowania, 154 W

#ad
JOYROOM #ad - Szybkie ładowanie qc3. 0 i pd - adapter do zapalniczki usb multi port składa się z 2 x qc 3. 0 18 w + 18 w + 1 x pd20 w + 3 x portów USB maks. Ponadto tylna strona produktu jest wyposażona w bardzo mocne zapięcie na rzepy, który nie tylko skutecznie przedłuża żywotność ładowarki samochodowej, dzięki czemu produkt można umieścić w dowolnym miejscu.

Wskaźnik napięcia led - adapter ładowarki samochodowej umożliwia monitorowanie w czasie rzeczywistym wydajności akumulatora samochodowego. Jeśli adapter zapalniczki samochodowej zostanie uszkodzony lub nie pasuje do Twojego samochodu, skontaktuj się z nami bezpośrednio, 3 x zapasowy bezpiecznik. 18 w. Szeroka kompatybilność - rozdzielacz zapalniczki joyroom kompatybilny z iphone 15/14/13/12/11/se/xs/xr; samsung s23/s22/s21/note20/note10/a53/a52/a51/a22/a33; Xiaomi 12/11/10/9; Redmi Note 11/10 C; Huawei P50 /P40/Mate 30/P30; Google Pixel 7/6/5; OnePlus/OPPO.

Adowarka samochodowa USB C idealnie pasuje do Twojego GPS, nawigacji satelitarnej itd. Zakres dostawy: 1 x ładowarka USB do zapalniczki samochodowej, przepięciu i zwarciu. Normalny zakres napięcia 12 v: 11, 9 v; normalny zakres napięcia 24 V: 23, 5 V~14, 1 V~27, 3 V. Niezależne przełączniki i zapięcie na rzep - ulepszyliśmy niezależny przełącznik dla każdego rozdzielacza zapalniczki, ale także pozwala zaoszczędzić na wielokrotnym podłączaniu i odłączaniu. Jeśli napięcie akumulatora samochodowego jest zbyt wysokie lub zbyt niskie, wyświetlacz LED miga w celu przypomnienia o sterowniku.
MarkaJOYROOM #ad
ProducentJOYROOM #ad
Wysokość1.24
Długość4.8
Waga0.55
Szerokość2.7
Numer częścicl06-bk
Model JR-CL06
Gwarancja2

6. YSONIC

#ad

Smartfon – adapter do ładowania podwójny z 2 gniazdami USB – wtyczka do gniazda zapalniczki – wygląd, YSONIC Ładowarka samochodowa USB do urządzeń kompatybilnych z USB, takich jak telefon komórkowy

#ad
YSONIC #ad - 12 w moc wyjściowa. 24, 6 x 20, wejście 12-24 v, 16, 2 wyjścia/porty po 1, 5 g, wyjście 5 v, 2 a, 3 x 48 mm, maksymalny prąd wyjściowy, 4 A. Prąd wyjściowy, maks. 2, maks. 2 przyłącza/porty umożliwiające jednoczesne ładowanie dwóch urządzeń, dzięki czemu po zakończeniu jazdy samochodem wszystkie są dobrze zaopatrzone.

Uniwersalna podwójna ładowarka samochodowa do ładowania wszystkich urządzeń kompatybilnych z USB, smartfon, zabawki, słuchawki bezprzewodowe, głośniki, takich jak telefon komórkowy, gadżety itd. Wtyczka ładująca w rozmiarze mikro idealnie przylega do gniazda zapalniczki samochodowej, ukrywa ją i działa jak wbudowana przez producenta samochodu, zapewniając zintegrowaną elegancję zamiast masywnych ciał obcych podczas ładowania przez technicznych towarzyszy.

Obudowa ze stopu aluminium zamiast plastiku, kompaktowa, subtelne i gustowne oświetlenie z niebieską diodą LED – mała, jak ma wiele dostępnych w handlu wtyczek ładujących, lekka i stylowa.
MarkaYSONIC #ad
ProducentYSONIC #ad
Numer częścibf591
ModelYC2A

7. volport

#ad

Quick Charge 3.0, powerbanku, Ładowarka samochodowa, adapter do ładowarki samochodowej Dual USB, adapter do ładowania samochodu z nylonowym kablem USB typu C do telefonu, 39 W, 3 A, 12 V

#ad
volport #ad - 2 porty usb do ładowania qc 3. 0 fast charge - ładuj urządzenia zwoos jednocześnie z pełną prędkością na każdym porcie usb. Zaawansowane bezpieczeństwo - ta samochodowa ładowarka do zapalniczki samochodowej jest wyposażona w wielokrotną ochronę przed przetężeniem, przegrzaniem, aby zapewnić bezpieczeństwo Twoich urządzeń i Ciebie.

Podwójny port qc ładowarka samochodowa do telefonu komórkowego jest szybsza dzięki automatycznemu adaptacyjnemu zasilaniu i wydajności dla optymalnej prędkości. Nie zamyka się, przepięciem, zwarciem i EMI, wystarczy włożyć telefon komórkowy. Szybka ładowarka samochodowa + kabel USB C do ładowania samochodu wchodzi w zakres dostawy. 39 w/2 porty. Adowarka do smartfona qc 3. 0 obsługuje czterokrotną szybkość niż tradycyjne szybkie ładowarki.

Podwójna praktyczna konstrukcja do łatwego zabrania ze sobą - inteligentna ładowarka do telefonu komórkowego, miękkie mikro światło led zapewniają maksymalny komfort i elegancki wygląd. Nierdzewny kontakt ze stali nierdzewnej nie rdzewieje i nie spirali. Całkowicie metalowa obudowa oznacza lepszą trwałość i bezpieczną moc wyjściową. Każdy port daje maks. 3 a / 19, do zapalniczki samochodowej 12 v, samochodów osobowych, dostawczych, 24 V, 5 W 1, do szybkiego ładowania 18 W, 5 A-2A-3A, ciężarowych.
Markavolport #ad
Producentvolport #ad
Waga0.08
Numer częścivolport
ModelV-A228AC

8. JSAUX

#ad

ładowarka samochodowa 36 W/12 V, kompatybilna z Samsung,, Dual QC3.0, adapter USB, Adapter do gniazda zapalniczki samochodowej JSAUX USB, ładowarka samochodowa z kablem USB-C 1 m, szybkie ładowanie

#ad
JSAUX #ad - Kompatybilność ładowarki samochodowej z zapalniczką samochodową: jsaux 36 w adapter do ładowania usb kompatybilny z samsung galaxy s21/ s20/s10/s10 plus/s9/s9 plus/s8/s8 plus/s7, note 20/10/note 9/note 8, LG G7 / V30 / V20 / G5 / G6, Moto. Można ładować jednocześnie do nawigacji satelitarnej i nagrywarki Driv.

Uwaga: Ładowarka samochodowa działa z iphone'ami, iphone 7/8 Plus/X/XR/XS/XS Max, ale dołączony kabel USB C jest przeznaczony tylko do serii Samsung. Adowarka do telefonu komórkowego 36 w: dual szybka ładowarka samochodowa obsługuje szybkie ładowanie Qc3. 0 i ładuje urządzenia do 4 x szybciej niż w przypadku tradycyjnych. Oświetlenie led może pomóc w użytkowaniu w nocy. Maksymalna moc wyjściowa każdego portu wynosi 18 W, łącznie 36 W. Nasza ładowarka samochodowa usb 36 W posiada certyfikat bezpieczeństwa FCC, inteligentna konstrukcja obwodu chroni przed zwarciem, ROHS. Metalowy adapter usb do szybkiego ładowania - plug and unplug 3000 razy, spadł z wysokości 6 razy, ładowarka samochodowa nadal działa.

Wielokrotne certyfikaty bezpieczeństwa samochodowa ładowarka usb do zapalniczki - ładowarka samochodowa jsaux usb z wbudowanym chipem zarządzania energią, przegrzaniem, CE, przetężeniem i przeładowaniem. Samochodowy kabel do ładowania telefonu komórkowego zatrzymuje się, gdy bateria jest pełna. Co otrzymujesz oferujemy tę zapalniczkę usb z 18-miesięcznym beztroskim okresem i 24/7 przyjazną radą dla klienta, jeśli masz jakiekolwiek pytania, rozwiążemy Twój problem w ciągu 24 godzin.
MarkaJSAUX #ad
ProducentJSAUX #ad
Waga0.15
Numer częściJSDEYYS021GYNZGY

9. Wicked Chili

#ad

Huawei itp., Samsung, 12, Wicked Chili 30 W Mini Dual USB ładowarka samochodowa USB-C & USB-A ładowarka samochodowa do zapalniczki samochodowej, 22 W, 25 W, adapter kompatybilny z iPhone 14, 13, iPad

#ad
Wicked Chili #ad - Obsługuje pd3, samsung adaptive fast Charge, Huawei SCP i wiele innych protokołów patrz zdjęcia. Mniejsza niż kiedykolwiek wcześniej: nasza podwójna ładowarka samochodowa usb a / usb-C z aluminiowym korpusem jest krótsza niż 4 cm i jest prawdziwą siłą.

Samochodowy adapter do ładowania usb: kilka technologii w jednej szybkiej ładowarce. Power delivery: użyj gniazda pd3. 0, 11, xr, 12, x, 8 mini, pro, plus ipad pro 2018/2020, xs, aby w trybie szybkiego ładowania 20 w / 18 w iphone 13, Max, x, Air 2020 i mini 5. Jeden dla wszystkich: bardzo szybkie ładowanie z maksymalną prędkością dla wielu smartfonów i tabletów z systemem Apple i Android. Adowarka pd + usb-a do protokołów 30 W, 20 W, 25 W, 18 W.15 v i 20 v można osiągnąć tylko w gniazdach ciężarowych 24 V Z metalową obudową zapewniającą najlepsze odprowadzanie ciepła.

Kompatybilny z ładowarką MagSafe 15 W. Generacji. Adowarka usb tiny integruje się równo z zapalniczką, wyciągany pałąk pomaga w usunięciu. Zakres dostawy: 1 x szybka ładowarka samochodowa z podwójnym portem usb-c / usb-a do telefonów komórkowych, tabletów i laptopów do 30 W jeśli 2 urządzenia są podłączone równolegle, smartfonów, prędkość jest rozprowadzana i zoptymalizowana dla obu urządzeń.
MarkaWicked Chili #ad
ProducentWicked Chili #ad
Wysokość0.79
Długość1.57
Szerokość1.57
Numer części844165
Model844165

10. Amazon Basics

#ad

4,8 A / 24 W, złącze USB: 2 wejścia, czarna, Amazon Basics, Ładowarka samochodowa do urządzeń Apple i Android

#ad
Amazon Basics #ad - Kompatybilny z iphone 7 plus, s6, plus, 6s, ipad mini, ipad air, air 2, Nexus, iPad Pro, 6s plus, LG, edge, Galaxy S7, 6 plus, 7, HTC i wiele innych. Adowarka usb do samochodu z 2 wejściami; 24 w; adapter prądu stałego; do ładowania do 2 urządzeń jednocześnie – idealna do telefonów komórkowych, tabletów i innych urządzeń.

Automatyczne rozpoznawanie urządzenia umożliwia wyjątkowo szybki czas ładowania – do 2, 4 A na port lub łącznie 4, 8 A brak obsługi Qualcomm Quick-Charge. Moc wejściowa 12/24 v; dyskretnie rozmieszczone, dyskretne światło LED potwierdza pomyślne połączenie; kabel do ładowania nie wchodzi w zakres dostawy. Wbudowany system bezpieczeństwa chroni przed przeładowaniem, zwarciem; z ochroną przed przepięciem; lekki i kompaktowy, a tym samym łatwy do przenoszenia.
MarkaAmazon Basics #ad
ProducentAmazon #ad
Wysokość2.32
Długość1.1
Waga0.05
Szerokość1.1
Numer częściF008-3069-0
ModelUCCLA2241-BK