Top 10 Zimmergewächshaus Beheizt – Propagatory i tace uprawowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. EarlyGrow

#ad

EarlyGrow 93807 Szklarnia pokojowa z 2 przedłużeniami wysokości, zielona

#ad
EarlyGrow #ad - Przedłużenie wysokości zapewnia głębokość 32, które zwiększa pokrywę, 4 cm między dnem miski a kopułą dla dojrzewających sadzonek. Krystalicznie przezroczysta pokrywka nie psuje się pod wpływem wysokiej temperatury lamp do uprawy roślin i zmniejsza skuteczność lampy do kiełkowania nasion. Posiada boczne wentylowane przedłużenie wysokości, gdy rośliny mają rosnąć, i zapewnia dodatkową zdolność do dostosowania przepływu powietrza i wilgotności powietrza pod kopułą.

Zaprojektowany dla ambitnych ogrodników z bardzo dużym łóżkiem do dużych obciążeń o wymiarach 61 x 38 cm. Rośliny do 6 jednostek doniczek o wielkości 20, idealnie nadają się do zbierania nadmiaru wilgoci po podlaniu. Dostępne są dodatkowe przedłużenia wysokości, aby rośliny mogły wyhodować dodatkową przestrzeń pod kopułą. Posiada przejrzystą, nietłukącą się pokrywę z dwoma ponadwymiarowymi otworami wentylacyjnymi, które w razie potrzeby można otworzyć lub zamknąć, aby kontrolować wilgotność powietrza i zoptymalizować kiełkowanie nasion i wzrost niedojrzałych sadzonek. Taca 93807 jest wykonana z ciężkiego materiału pp, dzięki któremu można przenosić ciężkie doniczki z dojrzałymi roślinami bez zginania się lub wyginania się z formy.

Przedłużenia wysokości można zdemontować w celu kompaktowego przechowywania, gdy nie są używane i tak jak wszystkie komponenty zapewniają sezonowe użytkowanie, aby zwiększyć głębokość, które mogą wpłynąć na jakość i wydajność produktu; wyprodukowano w Wielkiej Brytanii i nowa modułowa wersja popularnej serii skrzynek EarlyGrow do uprawy; dostępne są dodatkowe przedłużenia wysokości, aby rośliny mogły rosnąć dodatkową przestrzeń pod kopułą. Zapewnia miejsce na maks. 60 kiełków o wymiarach 5, aby zwiększyć głębokość, 3 cm są bezpiecznie trzymane w wodoszczelnej misce, 1 x 5, 1 cm.
MarkaEarlyGrow #ad
ProducentMalton Plastics #ad
Wysokość13.5
Długość25
Waga6.53
Szerokość16
Numer części93807
Model93807

2. YAUNGEL

#ad

Zestaw do uprawy roślin z podwyższoną pokrywką, 60 dużych komórek, skrzynka do uprawy, 10 sztuk, miska do uprawy, mini szklarnia, YAUNGEL Szklarnia pokojowa, szklarnia, taca startowa do sadzonek

#ad
YAUNGEL #ad - Kompatybilny z matą grzewczą i światłem roślinnym: może być używany przez długi czas w zakresie temperatur poniżej 48°C. Dzięki temu masz pełną kontrolę nad procesem wzrostu. Delikatne rośliny mogą pozostać w misce przez dłuższy czas. Wskazówka: należy unikać dłuższego narażenia na działanie wysokich temperatur powyżej 48°C.

Dobry pomocnik do sadzenia i uprawy sadzonek. Każda komórka zapewnia sadzonkom dużo miejsca dla dobrego rozwoju korzeni przed przesadzeniem do ogrodu lub większych doniczek. Ulepszona podwyższona pokrywa: wysokość pokrywy została zwiększona, owoców, ziół i innych roślin. Wspaniały sposób na utrzymanie pięknego i zdrowego ogrodu. Unikalny design: dzięki regulowanemu okienku można dostosować wewnętrzną wilgotność powietrza od 50% do 100% do swoich potrzeb. Przezroczysta ściółka z nasionami pozwala mieć oko na wzrost. Duże komórki: 1, te miseczki na nasiona nadają się do dużych nasion, 9 cala długości i 5, pomidory, 5 cm szerokości, papryka, takich jak ziemniaki, bakłażan itd.

Pogrubiony 0, 8 mm materiał: w porównaniu z innymi tworzywami sztucznymi 0, 5 mm, 8 mm do wielokrotnego użytku, nasze miseczki na nasiona używają materiału PCW o grubości 0, trwałego i nie pękają. Szklarnia pokojowa yaungel jest dostarczana z 20 etykietami na rośliny i 2 małymi narzędziami ogrodowymi. Nadaje się nie tylko do kiełkowania nasion, aby zapewnić wystarczająco dużo miejsca na wzrost kwiatów, warzyw, ale również do kiełkowania sadzonek roślin.
MarkaYAUNGEL #ad
ProducentYAUNGEL #ad
Wysokość6.3
Długość7.87
Waga2.27
Szerokość7.87

3. Garland

#ad

Garland GAL16SW Super 7 samonawadniająca się uprawa parapetu, zielona

#ad
Garland #ad - Rośliny są automatycznie nawadniane przez okres do 14 dni. Numer modelu: GAL16SW. Do siedzenia na parapecie. Wyprodukowano w Wielkiej Brytanii.
MarkaGarland #ad
ProducentGarland #ad
Wysokość7.87
Długość35.43
Waga2.5
Szerokość7.87
Numer częściGAL16SW
ModelGAL16SW

4. Yeegnar

#ad

20 etykiet, skrzynka do uprawy sadzonek, skrzynka z pokrywką i wentylacją, 2 narzędzia zielona, Szklarnia pokojowa, szklarnia pokojowa, zestaw do uprawy, 2 sztuki

#ad
Yeegnar #ad - Szklarnia pokojowa, skrzynka do uprawy sadzonek, 20 etykiet, 2 sztuki, szklarnia pokojowa, skrzynka z pokrywką i wentylacją, 2 narzędzia zielona.
MarkaYeegnar #ad
Wysokość4.72
Długość14.96
Szerokość9.45
Numer częściJZY0060-tray#DE
ModelJZY0060-tray#DE

5. VESTAhome

#ad

Etykietami, VESTAhome Mini szklarnia zestaw 3 szt. – z rękawiczkami, widelcem i prętem do sadzenia – zestaw do uprawy roślin z 72 komórkami – szklarnia pokojowa do wnętrz

#ad
VESTAhome #ad - Otwór odpływowy na dnie miski do uprawy zapobiega gromadzeniu się wody i przesyceniu korzeni. W zestawie mini narzędzia ogrodowe – zostań ogrodnikiem we własnych 4 ścianach! Oprócz naszej szklarni do uprawy otrzymasz widelec do sadzenia i pręt do roślin w odpowiednim rozmiarze.

Dodatkowe rękawice i kalendarz roślin – nasz zestaw do uprawy zawiera dodatkowo praktyczne dodatki. Miejsce na 72 rośliny – nasz 3-częściowy zestaw ma miejsce na 72 zioła i rośliny. Optymalny klimat – przezroczysta pokrywa zapewnia, że światło i ciepło dostają się do skrzynki do uprawy.

3 wysokiej jakości szklarnie – dzięki naszym 3 szklarniom możesz zasadzić swój własny ogród – doniczki do uprawy ziół, owoców, warzyw, kwiatów, sadzonek i wielu innych. Dzięki zamykanym otworom wentylacyjnym regulujesz temperaturę i wilgotność powietrza. Naszą małą szklarnię można postawić na parapecie, tarasie lub balkonie i podziwiać swoje kiełki.
MarkaVESTAhome #ad
ProducentVESTAhome #ad

6. HORTOSOL

#ad

HORTOSOL XXL duża szklarnia pokojowa 56 x 32 x 21 cm

#ad
HORTOSOL #ad - Do uprawy nasion. Zielona miska do uprawy z polipropylenu. Przezroczysta pokrywa z polistyrenu. Wymiary: 56 x 32 x 21 cm. Stabilne wykonanie.
MarkaHORTOSOL #ad
ProducentHORTOSOL #ad
Wysokość8.27
Długość22.05
Waga2.87
Szerokość12.6
Numer częściPROP5632

7. HORTOSOL

#ad

świetlicy osol XS Mini pokoju szklarni 31 x 17,5 x 17,5 cm

#ad
HORTOSOL #ad - Dla nasiona od ziaren. Rozmiar: 31 x 17, 5 x 17, 5 cm. Zielone nasiona powłoka wykonana z polipropylenu. Przezroczysta pokrywa z polistyrenu. Stabilne wykonanie.
MarkaHORTOSOL #ad
ProducentHORTOSOL #ad
Wysokość6.89
Długość12.2
Waga2.2
Szerokość6.89
Numer częściPROP3117

8. GREEN24

#ad

GREEN24 System uprawy 84 WT szklarnia pokojowa XXL Profi z automatycznym nawadnianiem do uprawy pokoju, szklarnia z wanną wodną + system kapilarny + płyta doniczkowa + pokrywa + garnki

#ad
GREEN24 #ad - System uprawy w profesjonalnym formacie ok. Zawiera: wanna, mata kapilarna, płyta 84 garnków z pokrywką, 6 szt.8 doniczek na rośliny. Stabilna płyta doniczkowa 84 zapewnia efektywne miejsce do wysiewu nasion lub małych sadzonek z dodatkowym miejscem na 6 doniczek.

Prosta i lekka osłona płyty 84 z cienkiego i miękkiego tworzywa sztucznego zapewnia zwiększoną temperaturę i wilgotność powietrza. Hyperponiczny system uprawy zawiera dużą wannę na wodę, kapilarną matę do nawadniania 3 l/m2 do automatycznego nawadniania jako system kapilarny woda przechodzi automatycznie z wanny do spodu doniczki. Wysokość użytkowa pod pokrywą: 5 do 7 cm. 56, 5 x 41, 5 x 8, 5 cm do profesjonalnej uprawy.
MarkaGREEN24 #ad
ProducentGREEN24 #ad
Numer częściSYSTEM-84WT

9. YAUNGEL

#ad

Miska do uprawy roślin z pokrywką i wentylacją,, 12 sztuk, zestaw startowy do uprawy sadzonek, 144 komórki, mini szklarnia, tacki do uprawy sadzonek, skrzynka do uprawy, YAUNGEL Szklarnia pokojowa

#ad
YAUNGEL #ad - Wspaniały sposób na utrzymanie pięknego i zdrowego ogrodu. Zakryj wszystko, 12 x wodoszczelna misa dna, czego potrzebujesz: najlepszy wybór dla początkujących roślin. Otrzymasz 12 x misek na nasiona, 20 x etykiety na rośliny, 12 x pokrywka z regulowanym okienkiem, 2 x małe narzędzia ogrodowe.

Idealny rozmiar do rozruchu nasion: każda komórka ma wymiary 3, sałaty, łącznie 144 komórki, warzyw, 7 x 3, owoców, kwiatów, sadzonek lub przygotowywania nasion. Mini szklarnia nadaje się na balkony, idealne do uprawy ziół, 5 cm, 7 x 5, tarasy i parapety. Jedyne w swoim rodzaju wzornictwo: regulowane okno pozwala ustawić wewnętrzną wilgotność powietrza w zakresie 50%-100%, aby spełnić Twoje potrzeby. Otwory odpływowe na dnie zapewniają lepszy drenaż. Wskazówka: należy unikać dłuższego narażenia na działanie wysokich temperatur powyżej 48°C.

Pogrubiony 0, nasze łuski z nasionami używają materiału pcw o grubości 0, 8 mm do wielokrotnego użytku, 8 mm materiał: porównaj z innymi tworzywami sztucznymi 0, 5 mm, trwałego i niełatwego do złamania. Kompatybilny z matą grzewczą i światłem roślinnym: może być używany przez długi czas w zakresie temperatur poniżej 48°C. Przezroczysta ściółka z nasion pozwala na śledzenie wzrostu. Dzięki temu masz pełną kontrolę nad procesem wzrostu.
MarkaYAUNGEL #ad
ProducentYAUNGEL #ad
Wysokość7.24
Długość5.51
Waga2.3
Szerokość5.67

10. DOUUCO

#ad

Zestaw z pokrywką i wentylacją, zestaw startowy do sadzonek, 5 sztuk, mini szklarnia, Szklarnia pokojowa, tace do uprawy roślin, skrzynka do uprawy roślin z lampą do roślin

#ad
DOUUCO #ad - Co otrzymasz: 5 zestawów misek do kiełkowania łącznie z 12-komorową miską, włącznikiem światła roślin, przezroczystą pokrywą, misa dna. Pełna kontrola: regulowane otwory wentylacyjne tego zestawu startowego do nasion ze światłem do uprawy umożliwiają regulację temperatury i wilgotności otoczenia sadzonek, hydroponiki, dzięki czemu masz pełną kontrolę nad procesem wzrostu.

Wielokrotnego użytku i dobry sposób na promowanie pięknego i zdrowego ogrodu. Idealnie nadaje się do sadzenia roślin w pomieszczeniach i centralnego zarządzania roślinami. Szklarnia pokojowa ze światłem: otwór odpływowy na dnie każdej komórki zapewnia prawidłowe odprowadzanie wody, zmniejsza przesycenie korzeni, zapobiega gniciu korzeni. Monitoruj swój wzrost: jedyny na rynku design - wysokiej jakości, przezroczyste pojemniki z tworzywa sztucznego tej szklarni pokojowej z oświetleniem ułatwiają obserwację roślin bez przerywania procesu.

Szklarnia pokojowa, idealna do uprawy wewnątrz i centralnego zarządzania roślinami. Idealny rozmiar do uprawy: wielkość komórki: 3, te miseczki nadają się do małych nasion, 5 cm szerokości, takich jak kwiaty, owoce, 5 cm długości i 3, skrzynka do uprawy ze światłem, warzywa, tytoń i inne rośliny. Taca do uprawy z pokrywką nadaje się nie tylko do kiełkowania nasion, ale również do kiełkowania ciętego.
MarkaDOUUCO #ad
ProducentDOUUCO #ad
Wysokość0.39
Długość0.39
Szerokość0.39