Top 6 Zen Garten Set – Rzeźby ogrodowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Artcome

#ad

Stojakiem, rockami i mini akcesoriami do mebli, prezenty do medytacji, akcesoria biurowe, Artcome Japanese Zen Sand Garden na biurko z rakietą, mini zestaw do ogrodu Zen Sand Garden

#ad
Artcome #ad - Kompletny zestaw: 1 drewniana podstawa, 1 mini pagoda, 1 duże kamienie, 1 grabie czterozębne, 1 stojak na zęby zginane, 1 szczotka do futra, 5 małych kamieni, 1 grabie do piasku do prasowania, 200 ml białego piasku i 1 butelka z tworzywa sztucznego.

Jest to bardzo dobra dekoracja i można ją umieścić wszędzie tam, gdzie chcesz. Idealny prezent: wysoka jakość, specjalny design, każdy ogród Zen to wykwintne rzemiosło, opakowanie z japońskim wzorem to najlepszy wybór na prezent. Kultura zen-zen: ogród zen łagodzi stres i pozwala na realizację wewnętrznego spokoju, spokojnej kultury medytacji. Jeśli nie jesteś w pełni zadowolony, daj nam znać, a my zaoferujemy natychmiastowy zwrot pieniędzy lub wymianę, bez zadawania pytań. Digitalizowane dzieło sztuki: ogród zen jest prosty i wyrafinowany.
MarkaArtcome #ad
ProducentArtcome #ad
Wysokość1.5
Długość11
Szerokość7

2. Artcome

#ad

Prezenty do medytacji, rockami i mini akcesoriami do mebli, akcesoria biurowe, Artcome Japanese Zen Sand Garden na biurko z rakietą, stojakiem, mini zestaw do ogrodu Zen Sand Garden

#ad
Artcome #ad - Kultura zen pursue zen: ogród zen łagodzi stres i umożliwia Ci dążenie do wewnętrznego spokoju, spokojnej kultury medytacji. Idealny prezent: wysoka jakość, dedykowany design, każdy ogród Zen to wykwintne rzemiosło, opakowanie z japońskim wzorem to najlepszy wybór na prezent.

Kompletny zestaw: 1 drewniana podstawa, 1 mini pagoda, 1 dekoracja w kolorze zielonego mchu, 1 stelaż z zębami zginanymi, 1 grabie czterozębne, 200 ml białego piasku, 1 kamienny most, 1 grabie do przesuwania, 4 małe kamienie, 1 duża pagoda, 1 mini dekoracja wiśniowa, 1 szczotka do futra, 1 ogrodzenie i 1 butelka z tworzywa sztucznego.

Digitalizowane dzieło sztuki: styl ogrodu Zen jest prosty i wyrafinowany. Produkty międzynarodowe podlegają odrębnym warunkom, są sprzedawane z zagranicy i mogą różnić się od produktów lokalnych, w tym dopasowaniem, klasyfikacją wiekową i językiem produktu, etykietą lub instrukcją. Jest to bardzo dobra dekoracja i można ją umieścić wszędzie tam, gdzie chcesz.
MarkaArtcome #ad
ProducentArtcome #ad
Waga0.66

3. LuXianYS

#ad

Drewniany cokół, akcesoria ogrodowe, chiński ornament, biura, biały piasek, mini spódnica do medytacji i piaskowy ogród, ozdoba Zen do domu, zestaw ogrodowy Zen, LuXianYS Zen Sand Ozdoby do medytacji

#ad
LuXianYS #ad - To bardzo przemyślany prezent dla siebie lub ukochanej osoby. Idealny jako prezent feng shui, prezent ślubny, aby złagodzić stres i napięcie, możesz cieszyć się swoim wewnętrznym spokojem. Zestaw zen garden: może być używany jako prezent fengshui dla rodziny i przyjaciół, hoteli, prezenty ślubne oraz dekoracje do sklepów, klubów jogi itp.

Jest to również wspaniała ozdoba na biurko lub mini dekoracja krajobrazu. Ciesz się spokojem: stwórz swój własny ogród zen, możesz cieszyć się spokojnym życiem. Mini zen garden kit: sand zen garden Kit Ornament, wyprodukowany z dedykatem designu, atrakcyjna dekoracja do domu lub biura. Dzięki medytacji, aby się zrelaksować, prezent dla przyjaciół i krewnych. Zen garden to doskonały sposób, aby wyjaśnić, aby pomóc ci się skoncentrować: złagodzić stres i realizować wewnętrzny spokój, wdrożyć, co daje czas umysłu, medytuj poprzez delikatne tworzenie wzorów i umieść akcesoria na piasku, ponownie zorganizować i ćwiczyć.

Ten zestaw zawiera wszystko, kamienie reprezentują góry, co pokazano na zdjęciu. Ciesz się starą tradycją sadzenia własnego ogrodu i tworzenia wzorów. Kreatywny mini ogród zen: piasek reprezentuje morze, a drewniana grabie służy jako tendencja do świętego ogrodu.
MarkaLuXianYS #ad
ProducentLuXianYS #ad
Wysokość1.97
Długość8.66
Waga1.5
Szerokość6.69
Numer częściLX036-4
ModelLX036-4

4. Yeomoo

#ad

Dekoracja ogrodowa do użytku na zewnątrz, na trawnik, wysokość 6 cm, prezenty do ogrodu lub wewnątrz, miniaturowe, zestaw 3 szt, flamingów, Yeomoo Figurki dekoracyjne do jogi, dekoracja Zen, dziurawne różowe figurki flaminga, ogród wróżkowy

#ad
Yeomoo #ad - Wspaniałe rekwizyty ogrodowe, nadają się do małych dekoracyjnych prac ogrodowych. Zaprezentuj statuetkę na świeżym powietrzu, w ogrodzie lub na werandzie. Idealny rozmiar – nasza miniaturka flamingów ma 4, 3 cm szerokości x 3, 5 cm głębokości x 6 cm wysokości.

Niezbędny do tworzenia krajobrazów DIY z mikrokrajobrazami. Dekoracja ogrodowa "zrób to sam" - urocze i mini ornamenty. Każdy flaming waży około 105 g. Pozostań w tej chwili – medytując z najbardziej znaną pozycją jogi ten flaming opróżnia swój umysł i przeszukuje najgłębszą duszę, aby żałować wszystkie nieczystości i zła. Stanowi spokojną dekorację Twojego domu lub ogrodu. Skomplikowane szczegóły – ten nowy kreatywny flaming do jogi w pozycji medytacyjnej z pewnością sprawi, gdzie goście mogą ją łatwo zobaczyć – na tarasie, że Twój ogród będzie wyglądał żywy! Ta wykwintnie zaprojektowana figurka ogrodowa wnosi ciepło i komfort do serca.

Wszystkie flamingi powinny być wniesione do domu przed mrozem. Wysoka jakość – figurki ogrodowe z flamingami są wykonane ręcznie z mocnego, trwałego materiału z żywicy syntetycznej, który jest lekki i łatwy do manewrowania.
MarkaYeomoo #ad
ProducentYeomoo EU #ad
Wysokość2.44
Długość1.97
Waga0.23
Szerokość1.18

5. K&L Wall Art

#ad

33 cm, statuetka Zen, dekoracyjna, Feng Shui, sztuczny kamień, figurka ogrodowa, czarno-srebrna, K&L Wall Art Siedząca figurka Buddy do użytku wewnątrz i na zewnątrz, imitacja kamienia 33 cm

#ad
K&L Wall Art #ad - X wys. Zakres dostawy: 1 statuetka buddy dł. X szer. Piękny pomysł na prezent! figurki Feng Shui dodają siły i wypełniają dom harmonią. 20 x 15 x 33 cm. Kamienna figurka nadaje się do salonu i na balkon, ale może również stać przez cały rok w ogrodzie. Medytujący budda emanuje przyjemną równowagą, szczęściem i zadowoleniem. Dekoracyjne posągi buddy ze sztucznego kamienia żywica poliestrowa do użytku wewnątrz i na zewnątrz. Nasza figura buddy o wielkości 33 cm zmieni Twoją przestrzeń na świeżym powietrzu i mieszkanie w oazę wellness.
MarkaK&L Wall Art #ad
ProducentK&L Wall Art #ad
Wysokość12.99
Długość7.87
Szerokość5.91
ModelLaotischer Zen Buddha

6. Artcome

#ad

Office Table Accessories, Artcome Japanese Zen Sand Garden for Desk with Rake, Mini Zen Sand Garden Kit, Gift, Stand Rock and Mini Furnishing Articles

#ad
Artcome #ad - Idealny prezent: wysoka jakość, każdy ogród Zen to wykwintne rzemiosło, zaangażowany design, opakowanie z japońskim wzorem to najlepszy wybór na prezent. Dignifikowane dziaŁo sztuczne: styl ogrodu Zen jest prosty i nierafinowany.

Ledzenie kultury zen: ogród zen łagodzi stres i umożliwia Ci dążenie do wewnętrznego spokoju, spokojnej kultury medytacji. Jeśli nie jesteś w pełni zadowolony, a my zaoferujemy natychmiastowy zwrot pieniędzy lub wymianę, daj nam znać, bez zadawania pytań. Jest to bardzo dobra dekoracja i można ją umieścić w dowolnym miejscu. Kompletny zestaw: 1 podstawa z piaskiem, 4 małe kamienie, 1 mini dekoracja wiśniowa, 200 ml białego piasku, 1 mini pagoda, 1 kamienny most, 1 zielona dekoracja, 1 stojak na zęby zginane, 1 duża pagoda, 1 grabie do piasku, 1 szczotka do futra, 1 dekoracja rzeki i 1 plastikowa butelka.
MarkaArtcome #ad
ProducentArtcome #ad
Waga0.66