Top 8 Insta360 Ace Pro Zubehör – Akumulatory do aparatów

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Adicop

#ad

Adicop Insta360 Ace Pro zapasowy akumulator 1700 mAh i ładowarka USB kompatybilna z kamerą Insta360 Ace Pro 2 sztuki

#ad
Adicop #ad - Akcesoria insta 360 ace pro quick dual charger Ładowarka insta jest wyposażona w złącze typu c, że zasilanie wejściowe odpowiada 5 V 2, 1 a; 24-miesięczna obsługa klienta, które obsługuje szybkie ładowanie. Zapasowy akumulator kompatybilny z insta 360 ace/ace prokompatybilny z akumulatorem litowo-jonowym Insta 360 AcePro 1700 mAh: ograniczone napięcie ładowania: 4, 40 V; moc znamionowa: 6, 55 Wh; napięcie znamionowe: 3, 85 V.

Wielokrotna ochrona pakietu ładowarki 360 ace proakumulator insta-jest wyposażony w 10 warstw ochronnych przeładowanie, elektryczna ochrona pola stykowego, przegrzanie, ochrona rdzenia akumulatora i zabezpieczenie przed przepięciem itd. Certyfikat ul/ce/fcc/RoHS dla bezpieczeństwa, ok. Czerwone światło oznacza ładowanie, tylko wymiana, zielone światło oznacza pełne naładowanie. Z wysokiej jakości, zwarcie, ochrona przywracania, ognioodporną konstrukcją zapewniającą kompleksową ochronę dla Ciebie i Twoich urządzeń.

Pięć razy. Pojemność zwiększa się do normalnej pojemności. Więcej baterii, więcej zdjęćzestaw zawiera 2 sztuki zapasowych akumulatorów 360 acepro i 1 x ładowarkę do akumulatora. 500 cykli ładowania przez cały okres eksploatacji baterii. Zaawansowana bateria 360 ace/ acepro - bateria zamienna 360 ace prowbudowana ochrona obwodu zapewnia zarówno bezpieczeństwo, jak i stabilność. W celu szybkiego ładowania należy upewnić się, bez naprawy.
MarkaAdicop #ad
ProducentShen Zhen Jia Heng Tong Chuang Electronics Technology Co., Ltd #ad
Numer częściAce Pro-001
ModelAce Pro-001
Gwarancja24 Miesiące

2. Locofun

#ad

Ochrona przed zarysowaniami, twardość 9H, ochrona wyświetlacza szkło + folia PET, 2 + 2 sztuki, Locofun Folia ochronna do Insta360 Ace Pro do szkła pancernego

#ad
Locofun #ad - Czułość ekranu dotykowego nie jest ograniczona. Kompatybilne modele: została zaprojektowana specjalnie do ochrony wyświetlacza insta360 Ace Pro i obiektywu. Podwójna ochrona: insta360 ace pro o twardości 9h szkło ochronne jest bardzo odporne na zarysowania przez monety, noże, klucze i inne twarde przedmioty i może dobrze chronić ekran w razie upadku.

Wysoka przejrzystość: folia ochronna na wyświetlacz jest krystalicznie czysta i ma 99, 99% przejrzystości. Jest również praktyczne, że folie szklane są dołączone do tylnej kamery, dzięki czemu nie rysują się ani nie psują. Produkt zawiera 2 sztuki folii ochronnej i 2 sztuki folii ochronnej na aparat i 2 sztuki folii PET. Serwis premium: jeśli masz problem w okresie użytkowania, na przykład: otrzymanie niewłaściwego produktu, wadliwego lub problemów z instalacją itp.

Skontaktuj się z nami. Ochrona przed odciskami palców: to szkło ochronne insta360 ace pro jest napędzane przez pryski plazmowe i technologię automatycznej adsorpcji, dzięki czemu można je łatwo zainstalować na odciskach palców bez pęcherzyków powietrza i pozostałości potu/tłuszczu i utrzymać ekran w czystości i połysku. Ta folia ochronna i ochrona aparatu zapewniają Twojemu aparatowi Insta360 Ace Pro maksymalną ochronę krawędzi. Dlatego innowacyjna powłoka pozostaje zawsze czysta i w 99, 99% przezroczysta.
MarkaLocofun #ad
ProducentLocofun #ad
Wysokość0.5
Długość6.69
Szerokość4.33

3. Insta360

#ad

Insta360 Uchwyt szybkomocujący

#ad
Insta360 #ad - Sicherer und zuverlässiger Verschluss. Kompatibel mit insta360 x3/one rs/one X2/ONE R/ONE X. Magnetischer Schnellspann-Mechanismus, schnell und komfortabel. Vielseitig und flexibel einsetzbar mit einer Vielzahl von Zubehör. Ultradünnes design, unsichtbar bei 360°-Aufnahmen.
MarkaInsta360 #ad
ProducentInsta360 #ad
Wysokość1.77
Długość3.94
Szerokość3.15
Numer częściCINSAAVH

4. Insta360

#ad

Insta360 Ace/Ace Pro uchwyt standardowy

#ad
Insta360 #ad - Wyprodukowano z wytrzymałego, wytrzymałego tworzywa sztucznego, które prawie nie sprawia, że Twój sprzęt jest cięższy. Silny magnes i 2-zębny uchwyt mocują kamerę w taki sposób, że nie musisz się martwić. Atwy montaż i kreatywność. Dzięki systemowi magnetycznemu można szybko założyć i zdjąć kamerę, dzięki czemu możesz rozpocząć nagrywanie w mgnieniu oka. Montaż w ciągu kilku sekund. Zapewnia bezpieczeństwo twojego aparatu. Posiada 2-zębowy uchwyt do stosowania z różnymi akcesoriami. Lekka i wytrzymała konstrukcja.
MarkaInsta360 #ad
ProducentInsta360 #ad
Numer częściCINSAAXS
Gwarancja2

5. Honbobo

#ad

Akcesoria do klatki na aparat fotograficzny, Honbobo Ace Pro/Ace ramka ochronna, kompatybilna z Insta360 Ace Pro/Insta360 Ace

#ad
Honbobo #ad - Zakres dostawy: tylko rama ochronna. W przypadku zdjęć poziomych adapter szybkozaciskowy można przymocować do dolnej części aparatu; w przypadku zdjęć pionowych adapter szybkomocujący można przymocować do złącza szybkomocującego ramy ochronnej.

Dolna część ramy ochronnej, pokrywa usb rezerwuje otwór, akcesoria szybkozamykające insta 360, urządzenie do transmisji błyskawicy, adapter do ładowania audio i inne akcesoria bezproblemowo zainstalowane. Składany ekran jest wyposażony w trzy pozycje palców, dzięki czemu ekran można łatwo i wygodnie otworzyć. Zamknięta konstrukcja rygla, kamera jest bardziej niezawodna. Interfejs rozszerzający cold shoe, wypełnić światło, mikrofon, można go zainstalować, uczynić vlogiem łatwiejszym.
MarkaHonbobo #ad
ProducentHonbobo #ad
Numer częściAce Pro Protective Frame
ModelAce Pro Protective Frame

6. Generic

#ad

Kompatybilny z filtrami 49 mm, akcesoria do aparatu, Uchwyt ochronny na filtr obiektywu do Insta360 Ace Pro

#ad
Generic #ad - Kompatybilny z filtrami 49 mm. 4. 2. Materiał: stop aluminium lotniczego + silikon, guma silikonowa pasuje dobrze i bezpiecznie. 5. 1. Możliwość układania w stos, uniwersalne, wszechstronne. Do insta 360 Ace Pro uchwyt filtra. Zestaw zawiera: 1 uchwyt na filtr. 3.
MarkaGeneric #ad
ProducentGeneric #ad
Waga0.02
Numer częścirgk2401301
ModelLens Filters Protective Frame

7. CYNOVA

#ad

Insta360 Ace, czarny, CYNOVA Torba do INSTA360 Ace Pro torba do przenoszenia akcesoriów INSTA360, Gopro Hero 12 czarna / 11/10/9 Action Camera, Hard Shell torba podróżna do Insta360 Ace Pro

#ad
CYNOVA #ad - Podwójna ochrona: ta torba podróżna insta360 ace pro z wysokiej jakości skórzaną powierzchnią zapewnia doskonałą ochronę przed wodą, wilgocią i kurzem. Duża kompatybilność: to etui na insta360 ace pro jest kompatybilne z wieloma kamerami sportowymi, Insta360 Ace, w tym kamerami Insta360 Ace pro, GoPro Hero 12 Black/11/10/9 Action i wieloma innymi.

Zamek błyskawiczny i aluminiowy karabińczyk: gładki zamek błyskawiczny umożliwia łatwy dostęp do kamery sportowej i akcesoriów, nawet jeśli przymocowany jest kijek do selfie lub statyw jednonożny. Wbudowany karabińczyk z aluminium jest wyposażony w zamek śrubowy, który zapewnia bezpieczne mocowanie do plecaków i innych akcesoriów. Wyściółka wewnętrzna z flaneli zapewnia dodatkową warstwę ochronną obiektywu aparatu insta360 ace pro lub GoPro Action i sprawia, że jest to idealny towarzysz podróży. Atwo mieści się w kieszeni, dzięki czemu możesz zabrać ze sobą kamerę insta360 ace pro lub GoPro Action ze sobą wszędzie.

Wszechstronne i stylowe: to etui gopro służy podwójnemu celowi i służy zarówno jako pudełko do przechowywania, ale także stylowy czarny wzór twill, co sprawia, jak i etui ochronne. Jego wysokiej jakości skórzana powierzchnia zapewnia nie tylko odporność na wodę, że jest to modny wybór do przechowywania kamery insta360 Ace Pro lub GoPro Action. Mini rozmiar, maksymalny komfort: dzięki swojej kompaktowej konstrukcji torba insta360 Ace Pro jest idealna w podróży.
MarkaCYNOVA #ad
ProducentCYNOVAEU #ad
Numer częściCYNOVA-YT001

8. Fotoleey

#ad

Fotoleey Schnellwechsel-Montageadapter für Insta360 Ace Pro/Ace

#ad
Fotoleey #ad - Schnelle demontage und montagemit diesem magnetischen Adapter können Sie die Kamera einfach auf anderen Stativen oder Selfie-Sticks montieren. Guter magnetismus: der adapter kann Insta360 Ace Pro/ACE fest fixieren. Klein und leicht: nur 32 Gramm, leicht zu tragen. Vibration reduzieren: ausgestattet mit Anti-Schock-Silikonfolie, die Vibrationen reduzieren kann, kann die Kamera auch bei holprigen Bewegungen sehr stabil sein. Magnetischer schnellspannadapter passend für Insta360 Ace Pro, Ace.
MarkaFotoleey #ad
ProducentFT #ad
Waga0.07