Top 9 Gardinenstangenhalter Ohne Bohren – Uchwyty i wsporniki do karniszy

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. tesa

#ad

Tesa Powerstrips Vario haczyki do firanek, kolor biały, 5 sztuk, zdejmowane i wielokrotnego użytku, samoprzylepne

#ad
tesa #ad - Proste zastosowanie: wystarczy przymocować uchwyt do karnisza na oczyszczoną powierzchnię i mocno docisnąć przez 5 sekund / solidny wygląd bez wiercenia i młotków. Niezawodna przyczepność: taśmy power strips firmy tesa zapewniają mocne trzymanie przedmiotów do 1 kg do drewna, tapet, płytek itp.

W połączeniu z powerstrips Small haczyki nadają się nawet do ponownego użytku. Powierzchnia powinna być gładka i wystarczająco mocna. Inteligentne rozwiązanie: haczyki tesa nadają się idealnie do mocowania firanek - uchwytów do wszystkich dostępnych na rynku karniszy w różnych rozmiarach. Zakres dostawy: 5 x 4 tesa powerstrips Vario haczyki / paski samoprzylepne i uchwyt do firanek do zawieszenia w kolorze białym firmy tesa. Usuwanie bez pozostawiania śladów: klejące urządzenia można usunąć bez pozostałości lub uszkodzenia powierzchni.
Markatesa #ad
Producenttesa #ad

2. Amazon Basics

#ad

Nikiel, Amazon Basics Regulowany uchwyt ścienny, 2 sztuki

#ad
Amazon Basics #ad - Dostawa łącznie z elementami mocującymi; pasujące akcesoria do karniszy, pierścieni do zasłon i uchwytów marszczących firmy Amazon Basics sprzedawane oddzielnie. Wytrzymała konstrukcja stalowa z powłoką niklową; każdy uchwyt ma nośność do 4, 9 kg. Rozsuwany, 6 do 10, do odległości od ściany od 7, 8 cm. Zestaw z 2 regulowanymi uchwytami do mocowania karnisza na ścianie. Nadaje się do karniszy o średnicy do 2, 5 cm.
MarkaAmazon Basics #ad
ProducentAmazon #ad
Wysokość0.8
Długość3.5
Waga0.4
Szerokość2.4
Numer części243783-410-A60
Model243783-410-A60

3. tesa

#ad

Biały, tesa PowerStrips haczyki do mocowania firanek

#ad
tesa #ad - Atwy montaż bez śrub, kołków i gwoździ, możliwość demontażu w każdej chwili bez zostawiania śladów. Do mocowania wszystkich dostępnych na rynku karniszy o wadze całkowitej maks. Powerstrips pozostają całkowicie zasłonięte korpusem haczyka. Dzięki wyjątkowemu systemowi Vario nadaje się wtykania lub zawieszenia karniszy. Do 0, 5 kg.
Markatesa #ad
Producenttesa #ad
Wysokość0.55
Długość1.18
Waga0.09
Szerokość0.47
Numer części58034-00007-01
Model58034-00007-01

4. LIHAO

#ad

Uchwytów do firanek, karniszy, karniszy, do karniszy, karniszy, LIHAO 20 x haczyk samoprzylepny, biały

#ad
LIHAO #ad - Wysoka siła klejenia ten haczyk na firanki ma wysoką siłę klejenia. Usuwanie bez pozostawiania śladówurządzenia samoprzylepne można usunąć bez pozostawiania śladów lub uszkodzenia powierzchni.

Praktyczny i elastyczny możesz w zależności od potrzeb określić położenie haczyka, a następnie zainstalować haczyk. Atwa instalacja do montażu haczyków samoprzylepnych nie jest konieczne wiercenie i wkręcanie, wystarczy przykleić za pomocą dwustronnej taśmy klejącej, bez uszkadzania ściany. Dobra jakośćten haczyk samoprzylepny jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, jest stabilny i trwały. Nie martw się, że hak spadnie. Te haczyki samoprzylepne mogą być używane nawet wielokrotnie. Ten haczyk samoprzylepny jest odpowiedni do karniszy o różnej długości.
MarkaLIHAO #ad
ProducentLIHAO #ad
Wysokość1.38
Długość3.74
Waga0.11
Szerokość3.15
Numer częściLMS004

5. Gardinia

#ad

2 sztuki, GARDINIA Wsporniki zaciskowe do drążków do zazdrostek/drążków do kawiarni, uchwyt zaciskowy, montaż bez wiercenia i wkręcania, biały, tworzywo sztuczne

#ad
Gardinia #ad - Zakres dostawy: 2 uchwyty zaciskowe gardinia do drążków do zazdrostek/drążków do kawiarni, białe, tworzywo sztuczne, zakres regulacji: 6-30 mm.

Atwy montaż: mocowanie obu uchwytów zaciskowych na górnym skrzydle okna dzięki innowacyjnemu zatrzaskowi, zakres regulacji ok. Praktyczne uchwyty zaciskowe do drążków do zazdrostek/drążków do kawiarni o maks. 6-30 mm. Nadaje się do okien z uszczelką gumową, idealne rozwiązanie w wynajmowanych mieszkaniach, demontaż bez pozostawiania śladów. Montaż bez wiercenia i wkręcania. 12 mm średnicy do montażu na otwartym skrzydle okna.
MarkaGardinia #ad
ProducentGARDINIA #ad
Wysokość0.04
Długość0.04
Szerokość0.04
Numer części2304
Model2304

6. Mikihat

#ad

4 sztuki, uchwyt na karnisz, Uchwyt na karnisze, regulowane uchwyty ścienne, metalowy karnisz, uchwyt ścienny ze śrubami do karniszy czarny

#ad
Mikihat #ad - Może być używany przez długi czas. Jest bardzo łatwy i wygodny w montażu i obsłudze. Szerokie zastosowanie: te uchwyty na szyny kurtynowe o dobrej nośności mogą być używane w różnych miejscach dekoracji, łazienka i biuro.

Idealnie nadaje się również do karniszy, żaluzji, takich jak sypialnia, drążków na ubrania. Atwy montaż: oferujemy śruby mocujące i kołki, nie wymaga dodatkowego zakupu. Szczegóły pakietu: zestaw zawiera 4 uchwyty karniszowe, 4 śruby mocujące i 4 kotwy ścienne, które mogą spełnić Twoje wymagania montażowe. Materiał premium: te uchwyty karnisza są wykonane z wysokiej jakości żelaza, które jest trwałe, odporne na korozję i zużycie.

Regulowana konstrukcja: uchwyt na karnisz można regulować w zależności od potrzeb od co najmniej 9 cm do maksymalnie 12 cm i nadaje się do karniszy o średnicy 25 mm. Można go zainstalować bezpośrednio tam, gdzie jest potrzebny.
MarkaMikihat #ad
ProducentMikihat #ad
Wysokość0
Długość3.54
Waga0.84
Szerokość1.57

7. Amazon Basics

#ad

Amazon Basics Regulowany uchwyt sufitowy, 2 sztuki, nikiel

#ad
Amazon Basics #ad - Zestaw z 2 uchwytami do mocowania karniszy na sufitach lub ścianach. 8, 9 cm długości, 4, 7 cm średnicy podstawy. Z wytrzymałego odlewu metalowego; powłoka niklowa; dostawa obejmuje elementy mocujące. Nadaje się do karniszy o średnicy do 2, 5 cm; każdy uchwyt ma nośność do 4, 9 kg. Idealnie nadaje się do mocowania zasłon do podziału przestrzeni lub do firanek o długości do ziemi.
MarkaAmazon Basics #ad
ProducentAmazon Basics #ad
Wysokość1.75
Długość3.75
Waga0.35
Szerokość1.75
Numer części244939-410-A60
Model244939-410-A60

8. Gardinia

#ad

Białe, samoprzylepne, wysokość: 11 mm, 4 sztuki, GARDINIA Haczyki samoprzylepne do drążków do zazdrostek, ze stalowym trzpieniem

#ad
Gardinia #ad - Dyskretne wzornictwo, idealnie nadaje się do zawieszenia lekkich zasłon. Zakres dostawy: 4 x haczyki samoprzylepne gardinia do drążków do zazdrostek, wysokość: 11 mm, samoprzylepne, ze stalowym trzpieniem, kolor biały. Praktyczne haczyki samoprzylepne ze stalowym trzpieniem do drążków do zazdrostek z samoprzylepną tylną stroną. Lekki i stabilny: mocny chwyt dzięki samoprzylepnym płytom podstawowym. Atwy montaż: nakleić płytki na oczyszczone skrzydła okna, nałożyć drążek do zazdrostek sprzedawany oddzielnie.
MarkaGardinia #ad
ProducentGardinia #ad
Wysokość0.39
Długość0.94
Waga0.01
Szerokość0.67
Numer części357
Model357
GwarancjaBrak gwarancji na produkt.

9. Gardinia

#ad

Zamknięty, seria Bifo, GARDINIA Wspornik do karnisza o średnicy 28 mm, tworzywo sztuczne, biały

#ad
Gardinia #ad - Prosty wspornik z zamkniętym, okrągłym otworem do mocowania na ścianie, idealny do klasycznych karniszy średnica 28 mm. Wytrzymały materiał: idealnie nadaje się również do ciężkich karniszy i zasłon, Wskazówka: Do zamocowania karnisza potrzebne są dwa wsporniki.

Wiele możliwości kombinacji: wspornik do wszystkich karniszy o średnicy 28 mm sprzedawany oddzielnie, możliwość skrócenia długości. Atwy montaż: łatwe mocowanie wspornika na ścianie za pomocą wierteł i śrub materiał mocujący w zestawie, wsuwanie karnisza w otwory, mocowanie za pomocą małej śruby. Zakres dostawy: 1 x uchwyt do karniszy gaRDINIA Ø 28 mm, tworzywo sztuczne, seria Bifo, zamknięty, biały.
MarkaGardinia #ad
ProducentGardinia #ad
Wysokość0
Długość4.34
Waga0.13
Szerokość1.55
Numer części509
Model509